Aizņemties internetā


foto: fotolia.com
Vai gan kāds pirms 20 gadiem spēja iedomāties, ka aizņemties naudu būs tik vienkārši un lai saņemtu aizdevumu, vairs nebūs jāaizpilda dokumentu kaudzes, jāstāv rindā vai jādodas pie kāda tuva drauga. Visticamāk, ka nē, taču, pateicoties straujajai tehnoloģiju attīstībai, mūsdienās ikvienam ir iespēja aizņemties internetā un saņemt reālu naudas aizdevumu vien nieka 15 minūšu laikā.

Internetā iespējams pietiekties gandrīz visu veidu aizdevumiem gan no banku, gan nebanku kredītu izsniedzējiem. Atkarībā no aizdevuma veida un izvēlētā aizdevēja, kopš pieteikuma iesniegšanas brīža līdz kredīta izsniegšanai paiet no 15 minūtēm līdz 2 nedēļām. Īsākā laikā tiek izsniegti nelieli aizdevumi bez ķīlas vai galvotāja, taču ilgāks aizdevuma noformēšanas laiks nepieciešam lielākiem aizdevumiem ar nodrošinājumu jeb ķīlu, jo aizdevējs parasti pieprasa veikt ķīlas novērtēšanu.

Lai aizņemtos internetā, ir nepieciešams interneta pieslēgums un ierīce, ar ko to izmantot, līdz ar to aizdevumu iespējams pieteikt pat atrodoties mežā, ja vien tajā iespējams izveidot savienojumu ar internetu.

Visbiežāk internetā tiek noformēti nelieli aizdevumi, piemēram:

  • Ātrie kredīti,

  • Patēriņa kredīti,

  • Kredīti auto iegādei,

  • Kredīti pret auto ķīlu.

Tā kā aizdevēju piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs un katrā no aizdevumu kategorijām atrodami vismaz 10 dažādi piedāvājumi, pirms kredīta noformēšanas ieteicams veikt aizdevumu piedāvājumu salīdzināšanu, tādā veidā noskaidrojot Jums un izdevīgāko kredīta variantu.

Lai salīdzināšanas process noritētu ātrāk un, jau dažu minūšu laikā, Jums būtu pilnībā skaidrs, kurš no aizdevumu piedāvājumiem visvairāk atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām, izmantojiet tepat internetā pieejamo aizdevēju salīdzināšanas tabulu, kurā vienuviet atrodama visa nepieciešamā informācija par dažādiem aizdevējiem un to piedāvājumiem. Šī tabula palīdzēs Jums izdarīt pareizo izvēli un nepārmaksāt.

Aizņemties internetā ir vienkārši, un šis process neprasa daudz laika. Visi aizdevēji ir parūpējušies par to, lai pirms aizņemšanās, ikviens interesents jebkurā diennakts laikā bez maksas varētu noskaidrot visu svarīgāko informāciju par konkrēto aizdevumu, kā arī aizdevēja darba laikā saņemt atbildes uz papildus jautājumiem, tādejādi netērējot potenciālo klientu laiku oficiālām klātienes vizītēm. Informācija par izvēlēto aizdevēju un tā piedāvājumu, atrodama aizdevēja oficiālajā mājas lapā.

Tāpat, aizdevēju mājas lapās atrodamajos kredītu kalkulatoros, iespējams ievadīt nepieciešamo aizdevuma summu un vēlamo atmaksas termiņu un tādejādi noskaidrot aptuveno ikmēneša maksājumu un maksu par izvēlēto aizdevumu. Aizdevēji gan norāda, ka kalkulatorā redzamie dati ir informatīvi un katra klienta pieteikums tiek izskatīt individuāli, taču tie ļauj apzināties aptuveno aizdevuma slogu un pārmaksātās summas apjomu.

Lai gan internetā pieejamie aizdevumi, ļauj tikt pie kredīta samērā ātri un vienkārši tie uzliek reālas saistības, kuras apņemas pildīt gan kredīta izsniedzējs, gan tā saņēmējs, līdz ar to aizņemieties atbildīgi.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli