Kredīts uz gadu


foto:fotolia.com
Kredīts uz gadu ir viens no īstermiņa aizņemšanās veidiem, kas ļauj atrisināt negaidītas finansiāls problēmas, veikt steidzamus maksājumus vai iegādāties kādu sen kārot preci vai pakalpojumu, kuras pārdevējs nepiedāvā dalītu apmaksas veidu.

Šāda veida aizdevumi tiek saukti arī par patēriņa kredītiem, un tos izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji. Patēriņa kredītus uz vienu gadu var saņemt internetā, un to noformēšana neprasa daudz laika, taču pirms kredīta pieteikuma aizpildīšanas, atbildīgi būtu jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt noteiktajos termiņos.

Kredīta atmaksa veicama ar dalītajos maksājumos un to lielums atkarīgs no aizņēmuma summas un aizdevēja procentu likmēm. Aizņemoties patēriņa kredītu ar viena gada atmaksas termiņu, aizdevuma pamatsummas atmaksu varēsiet veikt ar 12 maksājumiem, kuros ietilps daļa aizdevuma pamatsumma un procentu maksa par aizdevuma izsniegšanu. Atmaksas termiņam beidzoties, vai brīdi, kad aizdevums tiks atmaksāts, automātiski beigsies arī kredītsaistības.

Lai aizņemtos izdevīgi un nepārmaksātu par Jums nepieciešamo aizdevumu, ieteicams veikt aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanu, tādejādi noskaidrojot Jums izdevīgāko un lētāko aizdevuma variantu. Visērtāk aizdevumus salīdzināt tepat internetā atrodamajā aizdevēju salīdzināšanas tabulā, kurā vienkopus atrodama informācija par visiem populārākajiem Latvijas aizdevējiem un to piedāvājumiem.

Pieteikties izvēlētajam aizdevuma varēsiet aizdevēja mājas lapā, aizpildot pieteikuma anketu. Atkarībā no izvēlētā aizdevēja, aizdevuma saņemšana var aizņemt no 10 minūtēm līdz pāris stundām. Aizņemieties atbildīgi!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums