Ziņas | Tirgus vēstis


"Maxima Latvija" atklāj pašapkalpošanās kases jau 20.-tajā veikalā

Uzņēmums "Maxima Latvija" ieviesis pašapkalpošanās kases arī "Maxima X" veikalā Rīgā, Parādes ielā 8, kas ir jau 20.-tais veikals, kurā iedzīvotājiem pieejamas pašapkalpošanās kases. Šogad kopumā uzņēmums pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanā investējis vairāk nekā 410 tūkstošus eiro.

Prezentēts auto pieredzējušiem ceļotājiem - Volkswagen California XXL ar augsto jumtu, virtuvi un vannasistabu

Aizvadītajā nedēļā Hannoverē prezentēts Volkswagen California XXL dzīvojamo automobiļu prototips. Modelis, kam par pamatu ņemta Crafter riteņu garenbāze un fiksēts jumta pamats, ir aprīkots ar augsto jumtu, virtuvi un vannasistabu, un tas sniedz ieskatu Crafter dzīvojamo automobiļu nākotnē.

WIZZ AIR IEPAZĪSTINA AR JAUNU, INOVATĪVU PAKALPOJUMU: FARE LOCK

KLIENTI TAGAD VARĒS SAGLABĀT IZVĒLĒTO LABĀKO BIĻETES TARIFU LĪDZ 48 STUNDĀM
Rīgā, 2017. gada 16. augustā: Wizz Air, lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, šodien paziņo par jaunu pakalpojumu saviem pasažieriem - Fare Lock, kas ļaus saglabāt izvēlēto lidojumu tarifu noteiktam lidojumam ar papildus vēlmēm līdz 48 stundām. Wizz Air nepārtraukti cenšas papildināt savu pakalpojumu klāstu, lai saviem klientiem nodrošinātu labāko apkalpošanu. Tieši šī iemesla dēļ, tika radīts šis pakalpojums, lai atbalstītu WIZZ dedzīgāko ceļotāju vajadzības un vēlmes.

Kasācijas instance nepieņem izskatīšanai "Krasnij Oktjabrj" sūdzību par lēmumu prasībā par zīmola "Laima" preču zīmes ..Kasācijas instance nepieņem izskatīšanai "Krasnij Oktjabrj" sūdzību par lēmumu prasībā par zīmola "Laima" preču zīmes "Lācītis Ķepainītis" aizsardzību

Kasācijas instance pieņēmusi lēmumu nepieņemt izskatīšanai "Krasnij Oktjabrj" sūdzību par spriedumu prasībā par zīmola "Laima" preču zīmes "Lācītis Ķepainītis" aizsardzību. Kasācijas instances lēmums nozīmē, ka otrās tiesu instances spriedums prasībā pret uzņēmumu "Krasnij Oktjabrj" par preču zīmes "Miška Kosolapij" nelikumīgas izmantošanas aizliegumu, jo tā ir sajaucami līdzīga ar zīmola "Laima" preču zīmi "Lācītis Ķepainītis", paliek spēkā un nav pārsūdzams.

DNB saviem klientiem draudzīgo bankomātu tīklu nemaina

Pēdējā mēneša laikā medijos bieži izskanējusi informācija par jaunajām bankomātu komisijas maksām, ko Swedbank ieviesusi š.g. 1. augustā. DNB banka atkārtoti uzsver, ka komisijas maksu par skaidras naudas izņemšanu DNB bankomātos ir ieviesusi Swedbank un tā attiecas tikai uz šīs bankas klientiem. DNB saviem klientiem nosacījumus nav mainījusi – arī turpmāk DNB klienti varēs izņemt skaidru naudu draudzīgā bankomātu tīkla bankomātos ar iepriekšējiem nosacījumiem.

Teju 10 reizes pieaug papīra kancelejas preču pārdošanas apjomi "Maxima Latvija" veikalos

Gatavojoties skolas gaitām, augusta sākumā iedzīvotāji gandrīz 10 reizes vairāk savos iepirkumu groziņos "Maxima Latvija" veikalos ir likuši dažādas papīra kancelejas preces nekā jūlijā.

Kā pasargāt savu mājokli no ugunsnelaimes?

Ik gadu Latvijā plosās tūkstošiem ugunsgrēku. Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija, šī gada pirmajā pusē katrs ceturtais ugunsgrēks (kopumā – 1 463) ir izcēlies tieši dzīvojamās ēkās. Daļu no nelaimes gadījumiem būtu iespējams novērst, ja mājokļos būtu ievēroti ugunsdrošības noteikumi.

Par Latvijas garšionāri kļūst Anna Litviņenko

2017.gada 4.augustā noslēdzās Latvijas iecienītākā čipsu zīmola "Ādažu Čipsi" konkurss "Garšionārs", kurā ar vairāk nekā 25 400 balsu no Latvijas iedzīvotājiem par uzvarētāju kļuva Anna Litviņenko. Konkursa uzvarētāja balvā saņēma 1 000 eiro lielu laimestu.

Eksperimenta rezultāti pierāda koka būvmateriālu augsto ugunsizturību

10.augustā DNB bankā notikušais seminārs "Koks – perspektīvs būvniecības materiāls" pulcēja nozares ekspertus, kuri dalījās pieredzē par koka izmantošanu būvniecībā un izvēli attiecībā pret citiem, šķietami izturīgākiem būvmateriāliem. Tāpat tika prezentēts īpašs eksperiments, veicot koka un keramzītbloku māju ugunsizturības pārbaudi. Eksperimentā pēc vienas stundas ilgas degšanas koka māja uzrādīja pārliecinošus ugunsizturības rezultātus.

"Hotel Garden Palace" atsāk uzņemt viesus

"Hotel Garden Palace" veiksmīgi atsākusi pilnvērtīgu darbu, un 10. augusta vakarā viesnīcā uzņemti pirmie viesi. SIA "Sun Seasons" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Šmits informēja, ka kopš viesnīcas darbības atjaunošanas uzņemti vairāk nekā 20 viesi, kas ieradušies no Apvienotās karalistes, Francijas, Spānijas, Lietuvas un citām valstīm. Šmits informēja, ka atjaunota arī sadarbība ar viesnīcu rezervēšanas sistēmu booking.com.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti