Ziņas | Tirgus vēstis


Triobet bukmeikeri: Ministru kabinets atbalstīs RPIVA pievienošanu LU

Neskatoties uz lielo pretestību, valdība netaisās atlikt lēmumu pievienot Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA) Latvijas Universitātei (LU), uzskata Triobet bukmeikeri. Iespēju, ka Ministru kabinets atbalstīs RPIVA reorganizāciju, bukmeikeri novērtējuši ar 80% varbūtību.

KPMG atzīst par pasaules līderi datu un analītikas pakalpojumu jomā

Datu un analītikas nozares straujā attīstība ir iespēja Latvijas uzņēmumiem būtiski kāpināt savu konkurētspēju un efektivitāti

Starptautiskā biznesa konsultāciju kompānija KPMG šobrīd ir līdere starp analītikas pakalpojumu sniedzējiem un piedāvā inovatīvākos risinājumus nozarē, uzsvērts pasaules vadošā tehnoloģiju izpētes un analīzes uzņēmuma Forrester Research jaunākajā nozares pētījumā. KPMG ir izstrādājusi iespaidīgāko datu un analītikas risinājumu portfeli, un tai visveiksmīgāk ir izdevies samērot tehnoloģiju profesionāļu piedāvājumu ar aktuālajām biznesa vajadzībām datu un analītikas pakalpojumu nozarē, atzīst šobrīd pasaulē vadošie datu un analītikas sektora pētnieki no Forrester .

Latvija var – nodrošina telekomunikāciju sakarus jau 20 gadu vairāk nekā 17 miljoniem lietotāju

Tele2 Shared Service Center struktūrvienība Tīkla vadības centrs (TVC) šodien atzīmē savu 20. gadadienu. Tīkla vadības centrs šo gadu laikā ir izaudzis līdz 66 darbinieku komandai, kas nodrošina pakalpojumu pieejamības nepārtrauktību un augstāko iespējamo pakalpojumu kvalitāti kopumā 17 miljoniem Tele2 AB grupas klientu deviņās pasaules valstīs no Rīgas. Interesantos faktos par tīkla vadības centra darbību dalās tā vadītājs Arvīds Jēgers.

BTA: Par 24% palielinājies nozagto automašīnu skaits; zog arvien dārgākas detaļas

Pērn par 24% palielinājies nozagto automašīnu skaits, liecina AAS "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk – BTA) apkopotie dati par KASKO apdrošināšanas pieteiktajām atlīdzībām. Turklāt aizvadītajā gadā iezīmējusies jauna tendence – arvien biežāk zog vidējās klases automašīnas. Tajā pašā laikā būtiski, par 18%, pieaudzis vidējās izmaksātās atlīdzības apmērs par automašīnu detaļu zādzībām, un šī tendence turpinās arī šogad. Par aizvadītajā gadā nozagtajām vai apzagtajām automašīnām BTA atlīdzībās izmaksājusi 819 tūkstošus eiro.

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA, apvienojot savu biedru – nekustamo īpašumu uzņēmumu analītikas nodaļu sniegto informāciju par cenu izmaiņām trijos segmentos: jaunie projekti (dzīvokļi), sekundārais tirgus (dzīvokļi) un mājas, katru mēnesi veido tirgus cenu indikatoru.

Turpina augt "Tele2" klientu apdrošināto ierīču apjoms

Salīdzinot ar pagājušo gadu, vērojams straujš pieaugums to "Tele2" klientu skaitā, kuri, iegādājoties jaunu viedtelefonu, to izvēlas arī apdrošināt. Pagājušā gada beigās savu pie "Tele2" uz nomaksu iegādāto ierīci apdrošināt pret kritieniem un cita veida bojājumiem bija izvēlējušies divas reizes vairāk klientu, salīdzinot ar to pašu periodu gadu iepriekš.

Gandrīz divas reizes pieaudzis pasūtījumu skaits internetveikala e-maxima.lv pakalpojumam "Pasūti! Piebrauc! Paņem!"

Kopš pērnā gada vasaras, kad tika paplašināts internetveikala e-maxima.lv pakalpojums "Pasūti! Piebrauc! Paņem!", pasūtījumu skaits pieaudzis divas reizes. Līdz šim pakalpojums bija pieejams četros "Maxima Latvija" veikalos, bet no šodienas – jau astoņos "Maxima Latvija" veikalos galvaspilsētā.

Vitol iegādāsies Turcijas Petrol Ofisi no OMW

Š.g. 3. martā uzņēmums Vitol, kas ir AS "Ventspils nafta" īpašnieks, paziņoja, ka VIP Turkey Enerji, Vitol Investment Partnership meitasuzņēmums, ir vienojies par OMV Petrol Ofisi Holding (Petrol Ofisi) iegādi no starptautiskā naftas un gāzes uzņēmuma OMV. Kopējā darījuma summa ir EUR 1368 miljoni.

Latvijas un Igaunijas tirgū ienāk "Spilvas" jaunā produktu līnija – WOK mērces

Attīstot Austrumu virtuves piedāvājumu Latvijas un Igaunijas tirgū, uzņēmums "Orkla Foods Latvija" ir uzsācis jaunas produktu līnijas – WOK mērču – ražošanu. Jaunie produkti tiek ražoti "Orkla Foods Latvija" ražotnē Babītes novada Spilvē.

KPMG apliecina pirmā kases aparāta atbilstību jaunajām tehniskajām prasībām

Starptautiskā audita un biznesa konsultāciju kompānija KPMG Baltics ir pabeigusi Latvijā pirmā jaunajām tehniskajām prasībām atbilstošā kases aparāta (NOVITUS SentoLan) atbilstības pārbaudi. Februāra sākumā par atbilstošu jaunajām tehniskajām prasībām jau tika atzīta arī pirmā kases sistēma. Latvijas uzņēmumiem ir atlikuši mazliet vairāk nekā trīs mēneši līdz brīdim, kad jāsāk lietot jaunajām tehniskajām prasībām atbilstošus un sertificētus kases aparātus un sistēmas.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja