Ziņas | Tirgus vēstis


2020. gadā "Orkla Latvija" turpmākā attīstībā investēs vairāk nekā 4 miljonus eiro

"Orkla Latvija" 2020. gadā turpina pozīciju stiprināšanu tirgū un plāno investēt vairāk nekā četrus miljonus eiro organizācijas attīstībā, ilgtspējas stratēģijas īstenošanā, kā arī jaunos un inovatīvos produktos. Kopumā kopš 2015. gada ražošanā, neskaitot pirkšanas un pārdošanas darījumus, "Orkla" ir investējusi vairāk nekā 40 miljonus eiro Latvijas biznesa attīstībā, bet līdz 2023. gadam ieguldījumu apjoms pieaugs vairākas reizes.

"GEFCO Baltic": loģistikas nozari Baltijā ietekmēs degvielas izmaksas un "Mobilitātes pakotne"

"GEFCO", viena no pasaules multimodālo piegādes ķēžu risinājumu līderiem un Eiropas līdera automobiļu loģistikā, prognozes liecina, ka šogad loģistikas nozare Baltijas valstīs turpinās strauju attīstību, un inovācijas, kuras veidos digitalizēti risinājumi, mainīs tirgu. Tikmēr nozari skars arī vairāki izaicinājumi kā augstākas degvielas izmaksas un Eiropas "Mobilitātes pakotne".

Huawei iesūdz Verizon par patentu tiesību pārkāpumu

Februāra sākumā Huawei Amerikas Savienoto Valstu Teksasas austrumu un rietumu apgabaltiesās iesniedza patentu tiesību pārkāpumu pret komunikāciju tehnoloģiju uzņēmumu Verizon. Uzņēmums vēlas saņemt kompensāciju par to, ka Verizon izmantoja Huawei patentēto tehnoloģiju, kuru aizsargā 12 no Huawei ASV patentiem.

No deviņdesmito gadu start-up līdz lielākajam pašmāju degvielas tirgotājam – "Virši" aprit 25 gadi

Šogad aprit 25 gadi kopš pašmāju degvielas mazumtirgotāja "Virši" dibināšanas. 1995. gada ziemā trīs jauni cilvēki – Jānis Riekstiņš, Jānis Rušmanis un Vilis Plūme, kuri toreiz, strādājot savās specialitātēs kā galvenais inženieris, loģistikas speciālists un enerģētiķis, realizēja ideju par degvielas tirdzniecību un atvēra savu pirmo degvielas uzpildes staciju (DUS) Aizkrauklē. Laika gaitā daudz kas ir mainījies, taču uzņēmuma darbības veids un darītāju filozofija paliek nemainīga – "Virši" sniedz spēku saviem klientiem, lai tie varētu paveikt aizvien lielākus darbus.

Neste 2019. gadā palīdzējusi klientiem pasaulē samazināt klimatu ietekmējošās emisijas par 9,6 miljoniem tonnu

Neste atjaunojamie produkti 2019. gadā palīdzējuši klientiem dažādos tirgos kopumā samazināt siltumnīcefekta izraisošo gāzu emisijas par 9,6 miljoniem tonnu*. Šis apjoms ir līdzvērtīgs oglekļa dioksīda pēdai, ko vidēji rada 1,5 miljons Eiropas Savienības iedzīvotāju (avots: Pasaules Banka), vai 3,5 miljonu vieglo automobiļu izmantošanas pārtraukšanai gada garumā.

AS "Olainfarm" ievieš eksperimentālās tehnoloģijas jaunu produktu ražošanai

Šī gada janvārī veiksmīgi noslēdzās projekta "Eksperimentālās tehnoloģijas ieviešana jaunu produktu ražošanai AS "Olainfarm" īstenošana un audits. Kopumā projekta ietvaros, sākot no 2017. gada maija piegādātas un uzstādītas 253 eksperimentālās ražošanas līnijas komponentes par kopējo summu 6,4 milj. EUR, tai skaitā piesaistīts Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 2,2 milj. EUR.

Higiēna, vai kas slēpjas Tavā darba apģērbā?

Higiēna industriālā vidē ir daudz komplicētāks pasākums, nekā ierasts. Mēs visi zinām, ka klepojot un šķaudot tiek izplatītas slimības, bet vai Jūs esat aizdomājušies, ka Jūsu darba drēbēs arī var būt ieslēpušās gan baktērijas, gan infekcijas izraisoši vīrusi?

Husqvarna pārsteidz: iespēja laimēt robotizēto zāles pļāvēju!

Jau 25 gadus Husqvarna Automower® robotizētie zāles pļāvēji uzlabo cilvēku ikdienu, klusi un cītīgi rūpējoties, lai zāliens allaž ir veselīgs un kopts. Svinot apaļo jubileju un savu vadošo lomu inovāciju ieviešanā, Husqvarna laidusi tirgū Automower® 315X Limited Edition un piedāvā iespēju laimēt šādu zāles pļāvēju arī tev!

BITE veic zīmola modernizēšanu, padarot to atbilstošāku mūsdienu prasībām

Mobilo sakaru operators BITE ir veicis zīmola identitātes modernizēšanu, atbilstoši jaunajām izmaiņām pārveidojot gan uzņēmuma digitālo platformu, gan 38 salonus. Veiktās zīmola izmaiņas saglabā BITES vērtības, bet vienlaikus pasvītro uzņēmuma ambīcijas attīstīt modernus telekomunikāciju un IKT risinājumus un pakalpojumus, kas orientēti gan uz privāto, gan biznesa klientu segmentu.

Pētījums: Ko sola šī desmitgade darba telpu jomā?

Regus uzdevumā neatkarīgu ekonomistu veiktā analīzē par "elastīgās ekonomikas" veidošanos, aplūkotas 19 galvenās valstis, vēršot uzmanību elastīgi izmantojamu darba telpu ekonomiskajai un sociālajai ietekmei uz sekundāras un terciāras nozīmes pilsētām un piepilsētas zonām gan šobrīd, gan laikā līdz 2029. gadam.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli