Ziņas | Tirgus vēstis


"Maxima XX" veikala izveidē investēti 3,7 miljoni eiro

Šodien pirmssvētku gaisotnē "Maxima Latvija" atklāja jaunu "Maxima XX" formāta veikalu Mārupē, Pededzes ielā 1. Kopumā jaunā veikala izveidē investēti 3,7 miljoni eiro, no kuriem 600 tūkstošus eiro investēja "Maxima Latvija".

Atklāta jauna "Neste" degvielas uzpildes stacija Valmiermuižā

Rīga. Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls "Neste" šonedēļ atklājis jau otru jaunu uzpildes staciju (DUS). Jaunā DUS atrodas Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā un izveidota, rekonstruējot bijušo Valdeko DUS. Savukārt "Valdeko" veikals un kafejnīca būs pieejami apmeklētājiem arī turpmāk. Šī ir jau 68. "Neste" DUS Latvijā, un stacijas rekonstrukcijā uzņēmums ieguldījis aptuveni 200 000 eiro.

KAD VISĀ PASAULĒ SUMINA ŠAMPANIETI VISPLAŠĀKAJAM DRAUGU LOKAM

Latvija, 2017. gada 21. jūnijs
17. jūnijā šī nama augstajā un krāšņajā stilā visā pasaulē tika svinēta 2. Moët svētku diena. Vairāk nekā 80 valstīs piecos kontinentos visu diennakti ilgajā nepārtrauktajā pasākumā tika radīti neskaitāmi #moetmoment.

Par ceturtdaļu pieaudzis ceļojumu aģentūras "Latvia Tours" apgrozījums

2017. gada pirmajos piecos mēnešos, salīdzinot ar analoģisku periodu pērn, par 23 % jeb 1,6 miljoniem eiro pieaudzis ceļojumu aģentūras "Latvia Tours" apgrozījums, veidojot 8, 6 miljonus eiro.

"Circle K" atver jaunu degvielas uzpildes staciju Tīnūžos

Jūnija beigās "Circle K" tīklā darbu uzsākusi jauna degvielas uzpildes stacija (DUS) Tīnūži, kas atrodas uz autoceļa P5 (Ogre – Ulbroka). Šī būs jau 14. degvielas uzpildes stacija, kas "Circle K Latvia" tīklā darbosies uz franšīzes pamata.

"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" palielina apgrozījumu par 5,7 miljoniem, sasniedzot 77,8 miljonus eiro

Baltijā vadošā saldumu ražotāja "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" apgrozījums 2016.gadā pieauga par 8% jeb 5,7 miljoniem eiro salīdzinājumā ar gadu iepriekš, sasniedzot 77,8 miljonus eiro.

"Neste" atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju Tīnūžos

Rīga. Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls "Neste" atklājis jaunu uzpildes staciju (DUS) Tīnūžos, Kokneses (E22) un Ogres (P5) ceļu krustojumā, kas ir pēc kārtas 67. "Neste" stacija valstī un divsimtā stacija Baltijā. Stacijas būvniecībā uzņēmums ieguldījis ap 1 miljonu eiro.

Vitol iegādājas Turcijas uzņēmumu Petrol Ofisi

Vitol, kas ir arī AS Ventspils nafta īpašnieks, 13. jūnijā paziņojis, ka tā filiāle VIP Turkey Enerji AS ir noslēgusi OMV Petrol Ofisi Holding A.S ("Petrol Ofisi") iegādi no OMV AG. Par šo darījumu pirmo reizi tika ziņots 2017. gada 3. martā.

"Ādažu Čipsi" Uzturklases apmeklētāju skaits pieaudzis par 21%

Latvijā iecienītā kartupeļu čipsu zīmola "Ādažu Čipsi" ražotāja "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" izglītojošajā Uzturklasē 2017. gada pirmajos piecos mēnešos, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, apmeklētāju skaits pieaudzis par 21%. Kopumā kopš Uzturklases dibināšanas to ir apmeklējuši 38 873 interesenti no visas Latvijas. 2016. gadā Ādažu ražotnes Uzturklasi apmeklēja 6 217 skolēni jeb par 21% vairāk nekā 2015. gadā.

SAKRET saņem sertifikātu par 100% "zaļās" elektroenerģijas iegādi

AS SAKRET HOLDINGS koncerna uzņēmumi visās trīs Baltijas valstīs saņēmuši "zaļās" elektroenerģijas lietotāja kvalitātes sertifikātu POWERED BY GREEN. Šis sertifikāts ir apliecinājums tam, ka SAKRET HOLDINGS uzņēmumi savas pamatdarbības un ražošanas procesu nodrošināšanai izmanto Latvijā ražotu "zaļu" elektroenerģiju no 100% atjaunojamajiem energoresursiem.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss