Ziņas | Tirgus vēstis


SmartLynx Airlines apgrozījums 2016. gadā pieaudzis par 18%, uzņēmums plāno darbības paplašināšanu Āzijā, Ziemeļamerikā

Saskaņā ar konsolidētajiem auditētajiem 2016. gada finanšu datiem Latvijas aviosabiedrības SmartLynx Airlines, kas ir otrs lielākais pasažieru aviopārvadātājs un trešais lielākais pasažieru pārvadātājs Latvijā, neto apgrozījums palielinājies par 18% salīdzinājumā ar 2015. gadu, sasniedzot 108,4 milj. eiro. Tādējādi uzņēmuma biznesa portfelī lidmašīnu pilna servisa noma ieņem 53,3%, savukārt čarterlidojumi – 45,5%.

AS "VIRŠI-A" atklāj jau 14. degvielas uzpildes staciju Rīgas reģionā

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS "VIRŠI-A", atklājis jau 14. degvielas uzpildes staciju Rīgas reģionā – DUS "Brīvība" Brīvības gatvē 250.

FOTO: "LSC Shipmanagement" papildina floti ar līdz šim lielāko tankeri – "Elandra Eagle"

Piektdien, 19. maijā, Dienvidkorejā AS "Latvijas kuģniecība" meitas uzņēmums SIA "LSC Shipmanagement" (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunbūvi kuģi "Elandra Eagle". Jaunais tankeris "Elandra Eagle" ir paredzēts naftas produktu pārvadājumiem. Tā kopējais garums ir 277 metri un kravnesība – 157 000 tonnas.

"CIDO" uzsāk eksportēt sulas uz Ziemeļāfriku

Vadošais dzērienu ražotājs Baltijā SIA "Cido Grupa" turpina attīstīt eksportu un šogad uzsācis sulu eksportu uz Ziemeļāfrikas valsti Lībiju. Šī ir pirmā Āfrikas valsts, kurā tiek novērtētas Latvijā ražotās sulas. Līdz šim tās ir novērtētas arī tādos eksotiskos tirgos kā Ķīnā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

"Tele2" audzē apgrozījumu un nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" iesācis gadu ar spēcīgiem darbības rezultātiem un sasniegumiem. Šī gada pirmajā ceturksnī uzņēmums palielinājis apgrozījumu par 7%, sasniedzot 26,7 miljonus eiro. Savukārt jaunākais SPRK Elektronisko sakaru kvalitātes pārskats1 apliecina, ka "Tele2" izvirzījies līderpozīcijās un šobrīd nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā.

Gada laikā Neste Pro Diesel ir uzpildījuši vairāk nekā pusmiljons reižu

Gadu, kopš Latvijā ir pieejama pasaulē pašlaik labākā dīzeļdegviela Neste Pro Diesel, tā ir uzpildīta vairāk nekā pusmiljonu reižu. Neste veiktās klientu aptaujas rezultāti parāda, ka ir ievērojami augusi patērētāju izpratne par dažādām dīzeļdegvielām un to noteicošajām atšķirībām, kā arī arvien svarīgāka autobraucēju izvēlē kļūst degvielas kvalitāte un tās ietekme uz transportlīdzekli. Jau iepriekš tika ziņots, ka Neste Pro Diesel pārākums pār citām tirgū pieejamajām dīzeļdegvielām skaidrojams ar progresīvu pārstrādes tehnoloģiju un visaugstākās kvalitātes ogļūdeņraža frakcijām. Neste Pro Diesel ir pirmā un pašlaik vienīgā dīzeļdegviela pasaulē, kas spēj izpildīt Pasaules degvielas hartas stingrākās, 5.direktīvas, prasības.

Bite iegādājas "Unistars" un iegūst piekļuvi 5G frekvencei

Mobilo sakaru operators Bite, iegādājoties telekomunikāciju uzņēmumu "Unistars", ir spēris būtisku soli pretī 5G tīkla ieviešanai Latvijā, jo jauniegādātajam uzņēmumam ir piekļuve 5G frekvencei, pastāstīja Bite vadītājs Kaspars Buls.

LGS uzsāk jaunā gaisa satiksmes vadības torņa projekta īstenošanu

Jau 2023. gadā lidostā "Rīga" būs jauns, moderns gaisa satiksmes vadības tornis, - tā projekta īstenošanu ir uzsākusi VAS "Latvijas gaisa satiksme" (LGS).

«Atvērtais Mikrofons» gaida skatītāju jautājumus

Par godu informatīvi analītiskā radījuma "Aiz kadra" jubilejai, Pirmais Baltijas kanāls un Maskavas nams aicina skatītājus uz tikšanos «Atvērtais Mikrofons» ar žurnālistu Grigoriju Zubarevu, kas norisināsies 28. aprīlī plkst. 19:00 Maskavas namā.

Lattelecom ieguldījumi valsts attīstībā pārsnieguši 2 miljardus eiro

Šonedēļ Lattelecom akcionāriem izmaksājis dividendes par 2016. gadu. No 31,6 miljonu eiro lielajām dividendēm valsts budžetā uzņēmums ieskaitījis 16,1 miljonu, savukārt otrs akcionārs – skandināvu telekomunikāciju koncerns Telia Company – saņēmis 15,5 miljonus.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti