Ziņas | Tirgus vēstis


Lai atrastu noplūdes vietas, iekrāsos ūdeni "Rīgas siltums" siltumtīklos

Sākot ar 21.janvāri tiks veikta "RĪGAS SILTUMS" siltumtīklos cirkulējošā tehniskā ūdens (siltumnesēja) iekrāsošana ar fluorescējošu krāsvielu, siltumtīklu un siltumapgādes sistēmu blīvumu kontrolei.

Mintos sāk 2019. gadu ar 100 000 reģistrēto investoru un 1.5 miljardu eiro investīcijām aizdevumos

Latvijā dibinātais fintech jaunuzņēmums Mintos 2019. gadu sācis ar 100 000 reģistrēto investoru un 1.5 miljardu eiro investīcijām aizdevumos.

LCB: Kariņa valdības deklarācija: par autoceļiem vispārīgi un, cik nu iespējams, nekonkrēti

Iepazīstoties ar publiski pieejamo "Deklarācijas par Krišjāņa Kariņa vadītā Ministru kabineta iecerēto darbību" projektu, biedrība "Latvijas Ceļu būvētājs" (LCB), konstatē, ka autoceļiem tajā ir veltītas tikai dažas lielākoties deklaratīvas frāzes.

Tele2 par 30% palielina klientiem pieejamo datu apjomu, ceļojot ārpus Latvijas

Latvijas iedzīvotāju vidū pieaug vēlme lietot mobilo internetu arī ārvalstīs, tādēļ no janvāra vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" saviem klientiem, kuriem ir kāds no bezlimita tarifu plāniem, nodrošina iespēju Eiropas* valstīs lietot par 30% lielāku datu apjomu. Saskaņā ar "Tele2" tīkla datiem, 2018. gadā privātpersonu datu kopējais patēriņš ārzemēs palielinājās par aptuveni 60%, salīdzinot ar 2017. gadu.

Ar Neste atbalstu tūkstošiem bērnu aizvadītajā gadā saņēma bezmaksas veselības aprūpi visā Latvijā

Rūpējoties par Latvijas bērnu nākotni un veselību, SIA Neste Latvija jau septīto gadu pēc kārtas atbalsta "Bērnu veselības busa" jeb "Mobilā Veselības Aprūpes Centra" (MVAC) darbību, nodrošinot braucieniem nepieciešamo degvielu. Aizvadītajā gadā MVAC kopā nobraucis vairāk nekā 70 tūkstošus kilometru, apmeklējot 41 pilsētu visā valstī, kopumā sniedzot 4739 konsultācijas, no kurām 700 sniegtas Valsts sociālās aprūpes centros dzīvojošiem bērniem.

Kredītu salīdzināšana portālā Cred24.lv - ātrāk un izdevīgāk

Latvijā ir vairāk nekā 60 dažādi nebanku kreditētāji, kuru piedāvājumā ir atrie krediti. Konkurence un pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc cilvēkiem ir diezgan viegli apjukt, pieņemot lēmumu par aizdevēja izvēli. Cred24 mērķis ir palīdzēt problēmās nonākušajiem cilvēkiem izvēlēties sev piemērotāko kredīta veidu, neveltot tam vairāk par 15min.

AS "Gaso" ievieš infotālruni par jaunajiem dabasgāzes sadales tarifiem

Reaģējot uz iedzīvotāju lielo interesi par jaunajiem dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojumu tarifiem un to piemērošanas kārtību, dabasgāzes sadales operators AS "Gaso" atklājis jaunu informatīvo tālruni – 67369938.

Rīga un Okinava dalās pieredzē par e-pārvaldi

Ceturtdien, 10. janvārī, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs uzņēma Okinavas prefektūras vicegubernatoru Morikata Moritaka Tomikava un pavadošo delegāciju no Okinavas prefektūras.

"Dobeles dzirnavnieks" ražošanas attīstībā ieguldīs 30 miljonus eiro

AS "Dobeles dzirnavnieks" uzsācis vērienīgu attīstības projektu realizēšanu, paredzot investīcijas 30 miljonu eiro apmērā. Tuvāko gadu laikā vadošais pārtikas ražotājs Latvijā plāno kļūt par Baltijā lielāko bioloģisko graudu pilna pārstrādes cikla uzņēmumu un nostiprināt savu lielākā makaronu ražotāja pozīciju Ziemeļeiropā, atklājot jaunu, inovatīvu pastas ražotni.

WIZZ AIR UZSĀK 24 STUNDU IZPĀRDOŠANU AR 20%* ATLAIDI LIDOJUMIEM, KAS IEGĀDĀTI 2019. GADA 10. JANVĀRĪ

Rīgā, 2019. gada 10. janvārī. Wizz Air, viena no visstraujāk augošajām lidsabiedrībām Eiropā un lielākā zemizmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā, šodien uzsāk lidojumu izpārdošanu, piedāvājot pasažieriem 20%* atlaidi izvēlētiem lidojumiem, kas rezervēti šodien, 2019. gada 10. janvārī. Piedāvājums ir spēkā visiem lidojumiem Wizz Air tīklā ar ceļošanas laiku līdz marta beigām.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija