Ziņas | Tirgus vēstis


Iemīļotais bērnu raidījums "Kas te? Es te!" svin 10 gadu jubileju

Piektdiena, 20. oktobris, ir īpaša diena Latvijas Televīzijas iemīļotajam bērnu raidījumam "Kas te? Es te!" - tas svin savu 10 gadu jubileju. Šajā rītā raidījuma radošo un tehnisko komandu sveica Latvijas Televīzijas valdes loceklis programmu attīstības jautājumos Sergejs Ņesterovs.

"Forevers" apgrozījums deviņos mēnešos kāpj par 11 %

Lielākā pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmuma "Forevers" neauditētie finanšu rezultāti liecina, ka uzņēmums šī gada deviņos mēnešos sasniedzis 25,5 milj. eiro lielu apgrozījumu. Salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn, "Forevers" apgrozījums kāpis par 11%.

Uzticami sludinājumi jaunajā portālā dalder.lv

E-komercija un viss, kas saistīts ar biznesa attīstību internetā, ir ļoti aktuāls. To apstiprina arī statistikas dati, jo jau 79% no visiem aktīvajiem interneta lietotājiem iepērkas tiešsaistē. Latvijā būtisku interneta tirdzniecības tirgus daļu aizņem sludinājumu portāli. Sludinājumi kā tādi ir aktuāli jau kopš cilvēka attīstības pirmsākumiem - tas ir viens no senākajiem reklāmas veidiem. Arī Latvijas iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto šo informācijas un reklāmas nodošanas veidu, lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes un citas preces vai pakalpojumus.

"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" iepazīstina ar jaunu zīmolu "DRAKO"

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" radījis jaunu ģimenes zīmolu "DRAKO", kas izstrādāts speciāli Latvijas un Igaunijas tirgum. Jaunā zīmola produktu klāstā ietilpst dažāda veida mīkstās konfektes, bet zīmola lepnums ir Latvijā ražotās augļu sulu konfektes.

Drogas izglīto savus nākotnes pircējus, aktualizējot roku mazgāšanas nozīmīgumu ar sienas zīmējumu Bērnu slimnīcā

Par godu Vispasaules Roku mazgāšanas dienai, kura tika atzīmēta 15. oktobrī, veikalu tīkls Drogas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pirmā stāva vestibilā atklāja īpaši apgleznotu sienu ar Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekta tēliem Ziepju Burbulīti un Neganto Mikrobu. Sienas izmērs ir 18 m2 un tā katru dienu apmeklētājiem atgādinās par roku mazgāšanas svarīgumu.

"Tele2" novēro strauju patērētāju pirktspējas pieaugumu telekomunikāciju nozarē

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" novēro patērētāju pirktspējas pieaugumu telekomunikāciju nozarē – 2017. gada pirmajos deviņos mēnešos pārdošanas apjomi ir palielinājušies par 20%, salīdzinot ar pērnā gada tāda paša perioda rādītājiem. Kopā ar mobilo telefonu pārdošanas apjomu pieaugumu un dārgāku mobilo telefonu izvēli pozitīvi ir mainījies arī klientu pirkumu grozs, jo tagad kopā ar mobilo telefonu tiek iegādātas arī vairākas viedierīces un iekārtu aksesuāri.

"Orkla Foods Latvija" jaunā ražošanas līnijā investē 122 000 eiro

Uzņēmuma "Orkla Foods Latvija" ražotnē Babītes novada Spilvē uzsākts darbs pie jaunas ražošanas līnijas uzstādīšanas. Uz līnijas plānots ražot salātu mērces (dresingus) un majonēzes jauna dizaina pudelēs Latvijas un eksporta tirgiem. Līnijas ierīkošanā un jaunā iepakojuma izstrādē tiek investēti 122 000 eiro. Darbus pie jaunās līnijas uzstādīšanas paredzēts pabeigt līdz šī gada beigām.

CSDD izsludina jaunus drošas braukšanas apmācības laikus

Šīs apmācības sevī ietver teorētiskās un praktiskās zināšanas, kuru laikā autovadītāji varēs pārliecināties par savām braukšanas prasmēm kā trasē, veicot 2 praktiskos uzdevumus, tā arī kartodroma līkumos, braucot uz laiku.

Finanšu un ekonomikas eksperts Andžs Ūbelis pievienojas KPMG Baltics – vadīs sabiedrības pārvaldes konsultāciju un riska

Ar oktobri audita un uzņēmējdarbības konsultāciju kompānijas KPMG Baltics komandai Latvijā pievienojies finanšu un ekonomikas eksperts ar ilggadēju starptautisku pieredzi – Andžs Ūbelis. Viņš turpmāk būs KPMG Baltics vadības un riska konsultāciju direktors

Nākamā gada laikā Norvik Banka darba tirgū plāno iesaistīt vairāk nekā 50 senioru

Norvik Banka un Latvijas Pensionāru federācija noslēgušas sadarbības līgumu uz nākamajiem pieciem gadiem, paredzot federācijai ne tikai finansiālu atbalstu, bet arī senioru iesaisti Norvik Bankas izstrādātā nodarbinātības programmā. Tā paredz, ka līdz šī gada beigām Norvik Banka savā komandā uzņems vismaz trīs seniorus, bet nākamgad – aptuveni 50 seniorus kā padomniekus finanšu konsultācijām bankas filiālēs visā Latvijā.