Ziņas | Tirgus vēstis


Vasarā izdzerts vairāk kā miljons litri alus.

Lai arī aiz loga iestājies īsteni rudenīgs laiks, sirdī vēl arvien dzīvojam vasaras sajūtās, tādēļ dzērienu veikalu tīkls AlkOutlet apkopojis datus par vasarā pārdoto, secinot – vasarā esam izdzēruši vairāk kā miljons litru alus. Jūnijā, jūlijā un augustā Alkoutlet veikalos pārdoti aptuveni 1 240 000 litri alus, šo tradicionālo dzērienu pamatoti ierindojot vasaras iecienītākā alkohola top virsotnē. Starp iecienītākajiem dzērieniem gada siltajā laikā ir arī vīns – izdzerti vairāk kā 350 000 litri dažāda vīna, tāpat daudz patērēts sidrs un dažādi gatavie alkoholiskie kokteiļi – vasarā pārdoti gandrīz 200 000 litri šo dzērienu.

WIZZ AIR PAZIŅO 2020. GADA VASARAS LIDOJUMU SARAKSTU LATVIJĀ

Rīgā, 2019. gada 17. septembrī. Viena no Eiropas visstraujāk augošajām lidsabiedrībām Wizz Air ir izlaidusi 2020. gada vasaras lidojumu sarakstu Latvijai. WIZZ Latvijas tīkls sastāvēs no 13 maršrutiem uz 10 valstīm. Wizz Air Discount Club dalībnieki biļetes šajos maršrutos jau var iegādāties wizzair.com un lidsabiedrības mobilajā lietotnē.

Rīgas plānošanas reģions izsniedzis arī pirmās atļaujas "Baltic Taxi" transportlīdzekļiem pasažieru ...

Rīgas plānošanas reģions izsniedzis arī pirmās atļaujas "Baltic Taxi" transportlīdzekļiem pasažieru pārvadājumu veikšanai lidostā "Rīga"

Rīgas plānošanas reģions kopumā ir izsniedzis jau 86 speciālās licences kartītes pasažieru pārvadājumu veikšanai no starptautiskās lidostas "Rīga". Atļauju pārvadājumiem lidostas slēgtajā zonā saņēma arī zīmols "Baltic Taxi", zem kura apvienojušies 28 pārvadātāji. Atļaujas piešķirtas pirmajām 23 šīs apvienības automašīnām.

Pašmāju uzņēmēji izstrādā paplašināta depozīta automātu; gatavi tādu ieviest Latvijā un eksportēt uz citām valstīm

Viens no Latvijas vadošajiem iekārtu izstrādes un ražošanas uzņēmumiem "PERUZA" sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju uzņēmumu "dots. (WeAreDots, SIA)" ir izstrādājuši prototipu depozīta iekārtai, kas spēj pieņemt un ar mākslīgā intelekta palīdzību atpazīt dažādus iepakojuma veidus. Radītā iekārta ir augstas IT un ražošanas potenciālu. Iekārta šodien, Doma laukumā Rīgā, prezentēta plašākai sabiedrībai, ļaujot iekārtu izmēģināt darbībā. Plānots, ka iekārtu izmēģināt un apskatīt varēs arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji, sniedzot arī savu ieguldījumu tās attīstībā un turpmākā uzlabošanā.

Viedas uzņēmējdarbības vadības tehnoloģijas: laimīgāks uzņēmums nozīmē laimīgākus klientus

Uzņēmējdarbības attīstības un pieaugošās konkurences apstākļos uzņēmumi saskaras ar paradoksu. Jo vairāk tie cenšas panākt klientu apmierinātību, jo mazāk apmierināti un priecīgi tie kļūst. Kamēr klientu skaits ir neliels, visas pūles tiek veltītas tam, lai sasniegtu mērķus, taču, pieaugot produktu un procesu daudzveidībai un klientu skaitam, kļūst arvien grūtāk saglabāt to apmierinātību. Kompānijas "StrongPoint" vadītājs Rimantas Mažulis dalās savā pieredzē un skaidro kā procesu automatizācija ietekmē klientu pieredzi.

Baltic International Bank ievieš Open Banking risinājumu

Baltic International Bank savos darbības procesos nodrošina pilnīgu atbilstību Eiropas Savienības (ES) Maksājumu pakalpojumu direktīvas (Payment Service Directive 2 (PSD2) prasībām, piedāvājot atvērtās sadarbības platformu – Open Banking. Pakalpojums ir drošs, jo, saņemot klienta pieprasījumu, Banka pārbauda, vai trešo pušu pārstāvji (TPP) ir atbilstoši sertificēti.

AS "Olainfarm" apgrozījums augustā ir palielinājies par 14%, straujš kāpums Latvijā un Krievijā

AS "Olainfarm" provizoriskie dati par konsolidēto apgrozījumu šī gada augustā uzrāda 14% pieaugumu salīdzinoši ar iepriekšēja gada augustu, un sastādīja 10,5 milj. eiro. Savukārt konsolidētie rezultāti par astoņiem mēnešiem norāda uz apgrozījumu 86,4 milj. eiro apmērā, kas ir 9% palielinājums pret tādu pašu periodu pagājušajā gadā. Straujš kāpums Krievijā kompensē kritumu Baltkrievijā un Ukrainā. Olainfarm grupas produkcija astoņu mēnešu laikā tika pārdota 54 pasaules valstīs.

"Huawei" kļūst par Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas biedru

Globālajā tehnoloģiju uzņēmumā "Huawei" ietilpstošā Latvijas pārstāvniecība SIA "Huawei Technologies Latvia" kļuvusi par Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) biedru. Iestāšanās LIKTA ļaus "Huawei" piedalīties Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares attīstībā.

Latvijas zaļie griķi iegūst pirmo starptautisko balvu

Starptautiskajā izstādē Riga Food 2019, kas notika pagājušās nedēļas nogalē, zaļie griķi "Mana Ģimene" ieņēma pirmo vietu kategorijā "Labākais iepakojums".

Gultiņa zīdainim - kādu izvēlēties

Gultiņa ir viens no neatņemamiem pirkumiem, ja ģimenē gaidāms mazulis un nav palikusi gultiņa mantojumā no vecākajiem bērniem. Zīdaiņu gultiņas veikalos ir pieejamas plašā izvēlē, atšķiras gan to izmēri, gan funkcionalitāte, gan cenas. Tāpēc nedaudz tuvāk apskatīsim zīdaiņu gultiņu veidus un to praktisko pielietojumu, kas ļaus izdarīt pareizāko izvēli jūsu mazuļa komfortam, mājokļa plānojumam un arī finansiālajām iespējām.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli