Ziņas | Tirgus vēstis


LDz ar "OP Corporate Bank plc." paraksta līgumu par infrastruktūras investīciju projektu finansēšanu

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) ir parakstījusi līgumu ar "OP Corporate Bank plc." filiāli Latvijā par 2018.gada investīciju projektu īstenošanai nepieciešamo finansējumu 31 miljona eiro apmērā.

Atklās Latvijas Dizaina gada balvas darbu izstādi laukumā pie t/c Origo

Otrdien, 17. jūlijā plkst. 14:00 laukumā pie t/c Origo tiks atklāta Latvijas simtgadei veltīta lielformāta brīvdabas izstāde "Latvijas Dizaina gada balva 2018". Izstāde pirmo reizi būs pieejama plašākai auditorijai un ikvienam apmeklētājam būs bez maksas apskatāmi 20 dažādi pašmāju dizaina risinājumi, kas guvuši Latvijas un starptautisku žūrijas pārstāvju atzinību šī gada "Latvijas Dizaina gada balva" konkursā.

Ko visvairāk iegādājušies Dziesmu un deju svētku dalībnieki

XVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļā pieprasījums pēc vairākiem produktiem "Maxima Latvija" veikalos pieaudzis vairāk nekā divas reizes. Pirktāko produktu vidū ir dažāda veida uzkodas, žāvēti izstrādājumi, gatavās maltītes un saules aizsargkrēms.

Salīdzināšanas portāls - vienots risinājums dažādām situācijām

Cik daudz laika Tu pavadi, meklējot visizdevīgākos pakalpojumus un preces ar labāko cenas-kvalitāte līdzsvaru? Dažiem cilvēkiem meklējumi aizņem vien pāris minūtes, citi velta šim procesam pat vairākas dienas. Situācija kļūst vēl komplicētāka, ja nepieciešamā prece ir nevis materiāls labums, bet finanšu vai tūrisma pakalpojums. Kur meklēt vajadzīgo informāciju, lai veiktu gudru izvēli? Mūsdienīgs risinājums ir salīdzināšanas portāls – mājaslapa, kas apkopo svarīgāko Tavā vietā.

Forevers ieguldīs 200 000 Jēkabpils loģistikas bāzes modernizācijā

Lielākais pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" ieguldīs 200 000 eiro sev piederošās loģistikas bāzes Jēkabpilī modernizācijā un rekonstrukcijā. Darbu laikā paredzēts palielināt loģistikas sistēmu efektivitāti, kā arī paplašināt noliktavas telpas gandrīz divas reizes.

SIA "Jūrmalas autobusu satiksme" direktora Jevgēņija Ļegostajeva komentārs ...

SIA "Jūrmalas autobusu satiksme" direktora Jevgēņija Ļegostajeva komentārs par jauna pārvadātāja meklējumiem strappilsētu maršrutos "Jūrmala-Rīga"

Pasažieru pārvadātājs "Liepājas autobusu parks" (LAP) ir nonācis vairākas reizes sabiedrības un VSIA "Autotransporta direkcijas" (ATD) redzes lokā par biļešu neizsniegšanu pasažieriem un mikroautobusu vadītāju negodprātīgu rīcību starppilsētu maršrutos "Jūrmala-Rīga".

Pirkumi internetā drīzumā sasniegs 14% no mazumtirdzniecības apjoma

Latvijā e-komercija šobrīd veido vidēji 9% no kopējā mazumtirdzniecības apjoma. Saskaņā ar tirgus līdera, interneta veikala 220.lv prognozēm darījumu apjoms tiešsaistē turpinās augt, sasniedzot 12%-14% no mazumtirdzniecības sektora.

Netcredit.lv - kredītu salīdzināšanas portāls

Paplašinoties aizdevēju klāstam, kļūst arvien grūtāk izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko no tiem, tādēļ ir radīts kredītu salīdzināšanas portāls Netcredit.lv ar mērķi atvieglot aizdevumu izvēli un noformēšanu.

Netipiski vasaras sezonai dzelzceļa kravu apjomi pieaug

Pa "Latvijas dzelzceļa" infrastruktūru šogad sešos mēnešos veiktais kravu pārvadājumu apjoms tonnkilometros par 1,4% pārsniedz pagājušā gada pirmā pusgada rādītājus, kas liecina, ka palielinājušies kravu pārvadājumu attālumi Latvijas teritorijā. Turklāt pēdējos trīs mēnešos netipiski vasaras sezonai, kad pārvadājumu apjomi parasti samazinās, novērojama kravu apjomu palielināšanās – tā jūnijā pārvadāti kopumā 4 miljoni tonnu, kas par 28,5% pārsniedz pagājušā gada jūnija rādītājus. Īpaši liels pieaugums šajā pusgadā vērojams dzelzceļa savienojumā ar Baltkrieviju.

"Lux Express" jaunu autobusu iegādē investē septiņus miljonus eiro

Pagājušajā nedēļā starptautiskais pasažieru pārvadātājs "Lux Express" Rīgā prezentēja par šī gada labāko Eiropas autobusu atzīto "Scania" ražoto "Irizar i8". Jaunu autobusu iegādē uzņēmums ir investējis septiņus miljonus eiro.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana