Ziņas | Tirgus vēstis


PNB Banka piedāvā īpašu risinājumu pabalstu saņemšanai maznodrošinātajiem

PNB Banka ir izstrādājusi īpašu produktu Latvijas maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, kas ļauj saņemt pašvaldību piešķirtos pabalstus un to saņemšanai nepieciešamos konta izrakstus par pazeminātu cenu vai pat bez maksas. Tas var būt būtisks ietaupījums vairāk nekā 30 tūkstošiem maznodrošināto ģimeņu visā Latvijā.

LCB: Vai jaunās valdības dāvana Latvijai nākamajā simtgadē būs sabrukuši autoceļi?

Autoceļi arī Latvijas otrajā simtgadē nebūs nekāda valdības prioritāte! Tā sacīt – domājiet par bezceļa auto iegādi, mīļie Latvijas ļaudis! Šāds secinājums diemžēl rodas, iepazīstoties ar jaunās valdības veidotāju nosauktajām prioritātēm, starp kurām nav autoceļu.

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru.

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA, apvienojot savu biedru – nekustamo īpašumu uzņēmumu analītikas nodaļu sniegto informāciju par cenu izmaiņām trijos segmentos: jaunie projekti (dzīvokļi), sekundārais tirgus (dzīvokļi) un mājas, katru mēnesi veido tirgus cenu indikatoru.

Neste Latvijā uzsāk Neste MY 100% atjaunojamās dīzeļdegvielas tirdzniecību

No šodienas, 12. novembra, Latvijā vadošais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls Neste pirmo reizi Latvijā mazumtirdzniecībā sāk piedāvāt jaunu un unikālu produktu – 100% atjaunojamo dīzeļdegvielu Neste MY. Šī degviela tiek ražota no 100% atjaunojamajiem resursiem un tās sastāvā nav ne piles naftas. Videi un automašīnai draudzīgā dīzeļdegviela ir pieejama Neste degvielas uzpildes stacijā Rīgā, Ulmaņa gatvē 84. Šajā stacijā būs pieejama ziemai īpaši piemērota Neste MY A3 klases dīzeļdegviela, kuras salizturība ir līdz -38ºC.

Swedbank ievieš zibmaksājumus un paplašina mobilās lietotnes "Swedbank 2019" funkcionalitāti

Turpinot digitālo pakalpojumu attīstību, Swedbank pievienojusies Eiropas zibmaksājumu sistēmai. Tas nozīmē, ka papildus tūlītējiem maksājumiem savas bankas ietvaros Swedbank klienti visā Baltijā var saņemt zibmaksājumus arī no citām bankām Eiropā, kas piedāvā šādu funkcionalitāti, kā arī sūtīt zibmaksājumus jaunajā lietotnē "Swedbank 2019".

Pašmāju zīmols Lumini Nights izstrādājuši modernu velosipēda aksesuāru diennakts tumšajam laikam

Gada tumšajam periodam iestājoties, pašmāju jaunuzņēmums Lumini Nights ir nācis klajā ar stilīgu un funkcionālu produktu – tumsā spīdošu lentu velosipēdam, kas to izgaismo vakara un nakts stundās. Inovatīvā lenta ir paredzēta līmēšanai uz velosipēda diska, tādējādi apvienojot oriģinālu un košu dizainu, kā arī rūpējoties par riteņbraucēju drošību pilsētā un ārpus tās. Jaunais produkts ir piemērots praktiski jebkuram velosipēdam un ir viens no Lumini Nights drošas pārvietošanās projekta pirmajiem soļiem, ko plānots realizēt ilgtermiņā ar mērķi apvienot līdzīgi domājošus zaļā un aktīvā dzīvesveida entuziastus Latvijā un citviet pasaulē.

Lāčplēša dienas koncerta laikā "Sakret" dāvinās Liepājai īpaši veidotu ģerboni

Svētdien, 11. novembrī, Lāčplēša dienas koncerta laikā, pulksten 17.30 Čakstes laukumā, uzņēmums "Sakret" Liepājas pilsētai svinīgi pasniegs īpaši veidotu Latvijas simtgades ģerboni.

Swedbank izstrādājusi jaunu ieguldījumu kontu izdevīgākai nodokļu administrēšanai

Tagad iedzīvotājiem, kuri veic darījumus ar vērtspapīriem, Swedbank piedāvā speciālu ieguldījumu kontu, kas ļaus ērti pārvaldīt savus ieguldījumus vērtspapīros, neraizējoties par gūtā ienākuma deklarēšanu un IIN maksāšanu pēc katra darījuma, kā tas bijis līdz šim. Izmantojot ieguldījuma kontu, iedzīvotāju ienākuma nodokli no peļņas būs jāmaksā tikai brīdī, kad no ieguldījumu konta tiks izņemta lielāka summa, nekā ieguldīts.

Investīcijas 1,3 miljonu eiro apmērā: My Fitness atvēris pirmo fitnesa klubu Lietuvā

Lielākais fitnesa klubu tīkls Baltijā My Fitness pirmdien atvēris savu pirmo fitnesa klubu Lietuvā, ieguldot tajā 1,3 miljonus eiro.

Apdrošināts tiek tikai katrs septītais telefons

Lai arī viedierīces ir viens no dārgākajiem cilvēku pirkumiem ikdienas lietošanai, reti kurš izvēlas telefonu apdrošināt. Tikai katrs septītais jeb 15% gadījumos remonta izmaksas tiek segtas ar apdrošināšanas polisi, liecina Baltijā lielākā viedierīču servisa centra "MTTC" dati*.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija