Ziņas | Tirgus vēstis


Starptautiskā lidosta Rīga atzīta par TOP darba devēju

Starptautiskā lidosta "Rīga" atzīta par TOP darba devēju personāla atlases kompānijas "CV-Online Latvia" veiktajā pētījumā, saņemot 2. novērtējumu transporta un loģistikas sektorā un tādējādi kļūstot par vienu no Latvijas iekārojamākajiem un populārākajiem darba devējiem. Aptaujā piedalījās 11 861 darba ņēmēji, nosaucot 3 244 uzņēmumus.

"Neste" otro gadu pēc kārtas kļūst par "Sieviešu dienas rallijs" oficiālo degvielas uzpildes staciju

"Neste", turpinot pērn iesākto sadarbību, arī šogad atbalsta "Sieviešu dienas rallijs", atkārtoti kļūstot par tā oficiālo degvielas uzpildes staciju. Šogad rallija starta šāvieni atskanēs vienlaikus divās pilsētās, un atjautīgās dalībnieces uz galamērķi trauksies no divām pretējām Latvijas pusēm – Tukuma un Jēkabpils. "Sieviešu dienas rallijs" š.g. 4. martā norisināsies jau devīto reizi, šo gadu laikā kļūstot par vienu no 8.marta svētku sagaidīšanas tradīcijām daudzām Latvijas sievietēm, kas statistiski veido teju pusi no Latvijas autobraucējiem.

BTA pērn būtiski kāpinājusi pārdošanas apjomus kaimiņvalstu tirgos

Apdrošināšanas akciju sabiedrība "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk – BTA) 2016. gadā, piesaistot jaunu akcionāru – vienu no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā "Vienna Insurance Group AG" (turpmāk - VIG), turpinājusi veiksmīgi attīstīt apdrošināšanas pakalpojumu portfeli un palielinājusi apgrozījumu Baltijas valstīs. 2016. gadā BTA Baltijas valstīs kopumā parakstījusi bruto apdrošināšanas prēmijas 132,5 miljonu eiro apmērā, kas ir par 15,4 % vairāk nekā 2015. gadā. Kā atzīst BTA valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus, akcionāra piesaiste un veiksmīgi izvēlētā biznesa stratēģija uzņēmumam ļāvusi būtiski palielināt pārdošanas apjomus kaimiņvalstu tirgos, kā arī nostiprināt savas pozīcijas korporatīvo klientu segmentā, kurā parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms audzis par 18 %.

Latvijā audzētie salāti podiņos pilda "Maxima Latvija" veikalu plauktus

Latvijā audzētie salāti podiņos no šodienas pieejami visos "Maxima Latvija" veikalos. Līdz šim iedzīvotājiem veikalos pieejami bija tikai Igaunijā audzētie salāti podiņos.

"Volvo Truck Latvia" piegādā jau 1500. kravas auto SIA "Kreiss"

"Volvo Truck Latvia" ir izveidojusies stabila ilgtermiņa sadarbība ar "SIA Kreiss", kas ir viens no lielākajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Eiropā. Jau 16 gadus "Volvo Truck Latvia" piegādā jaunākās kravas automašīnas SIA "Kreiss", un 2016. gada nogalē uzņēmums saņēma 1500. Volvo kravas automašīnu.

Infografika par minibusu pārvadājumiem Rīgā

Aizvadītajā gadā Rīgā ar minibusiem pārvadāti 10,8 miljoni pasažieru, kas ir nedaudz vairāk nekā 2015. gadā, kad tika pārvadāti 10,4 miljoni pasažieru.

Starptautiskais uzņēmums EUROPART atver trešo filiāli Latvijā

Ieguldījis attīstībā 150 tūkstošus eiro, starptautiskais uzņēmums ar vairāk nekā sešdesmit gadu darba pieredzi EUROPART februāra sākumā atvēra filiāli Rīgā — Daugavas labajā krastā. Jaunā filiāle atrodas Dārzciemā, netālu no daudzām noliktavām un kravas automobiļu un autobusu operatoriem. "Sakarā ar lielo pieprasījumu pēc komerctransporta rezerves daļām mēs izjutām nepieciešamību atvērt vēl vienu filiāli, šoreiz citā pilsētas daļā, lai mēs varētu nekavējoties nodrošināt mūsu klientu vajadzības," paskaidro EUROPART Latvijas filiāles vadītājs Gints Siliņš.

Tieto Latvia izstrādā nacionāla līmeņa ātro maksājumu platformu Kenijā

Kenijas Banku Asociācija (Kenya Bankers Association, KBA) sadarbībā ar Tieto Latvia ievieš pirmo ātro maksājumu platformu Kenijā. Tā izveidota, lai uzlabotu banku darbības efektivitāti visās digitālajās platformās. Izmantojot Tieto Latvia izstrādāto platformu asociācija varēs piedāvāt ātro maksājumu pakalpojumus vairāk nekā 45 bankām, kas ietilpst KBA. Attiecīgi asociācija kopā ar KBA meitas uzņēmumu Integrated Payments Service Limited (IPSL) kļuvusi par pirmo reāllaika starpbanku darījumu platformu Austrumāfrikas reģionā.

Komunikācijas aģentūru tīkls Action ievieš jaunu korporatīvo identitāti

Pieaugošais pieprasījums pēc digitālā PR jaunatīstības tirgos, Krievijā, Centrālās un Austrumeiropas reģionā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā darbojas kā pārmaiņu katalizators visā nozarē

2016. gadā Toyota hibrīdauto pārdošanas apjoms Baltijas valstīs pieaudzis 2,6 reizes

Pērn strauji palielinājies Toyota hibrīdu pārdošanas apjoms Baltijas valstīs, kopumā pieprasījums audzis par 260 % ar pārdotiem 1684 Toyota hibrīdauto modeļiem, salīdzinot ar 2015. gadu, kad Toyota pārdeva 652 hibrīdmodeļus. 2016. gadā Toyota bija pirktākais auto zīmols Baltijā — pērn pārdotas 8397 jaunas Toyota automašīnas — viena piektā daļa no visiem pārdotajiem Toyota modeļiem bija hibrīdtehnoloģija. Visā pasaulē Toyota hibrīdu skaits jau pārsniedz 10 miljonu auto.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja