Ziņas | Tirgus vēstis


"GEFCO" paraksta vienošanos ar "Airbus", lai veicinātu pāreju uz videi draudzīgāku un ilgtspējīgu piegādes ķēdi

"GEFCO", pasaulē vadošais multimodālo piegādes ķēžu risinājumu sniedzējs, ir parakstījis vienošanos ar pasaules līderi aviobūves nozarē "Airbus", lai veicinātu pāreju uz tīrāku, videi draudzīgāku piegādes ķēžu nodrošināšanu. Balstoties uz vairāk nekā 30 gadu lielo pieredzi atkārtoti lietojamo iepakojumu jomā, "GEFCO" pakāpeniski aizstās "Airbus" vienreizējai lietošanai paredzamos iepakojumus ar atkārtoti lietojamiem un saliekamiem konteineriem. Tas parāda abu uzņēmumu apņemšanos ievērot augstākos vides standartus, vienlaikus palielinot efektivitāti aviācijas nozarē.

"Food Union" stiprina pozīcijas dzeramo jogurtu segmentā un sāk jaunu "Lakto" ražošanu

Šogad ievērojami pieaugot pieprasījumam pēc raudzēta piena produktiem "Lakto", Latvijā vadošā piena pārstrādes grupa "Food Union" kļuvusi par tirgus līderi dzeramo jogurtu kategorijā pēc pārdoto produktu vērtības. Līdztekus uzņēmums turpina investēt "Lakto" sortimenta attīstībā un laiž klajā vairākus jaunumus.

Mintos nosaukts par Gada Alternatīvo Finanšu Paltformu 2019 un saņem apbalvojumu Klientu Izvēle 2019

Strauji tuvojoties 4 miljardu eiro investīciju atzīmei, finanšu tehnoloģiju startup uzņēmums Mintos saņēma AltFi Awards 2019. Gada Alternatīvās Finanšu Platformas balvu (Alternative Finance Platform of the Year) un jau ceturto gadu pēc kārtas kļuva par uzvarētāju kategorijā Klientu izvēle (People’s Choice).

Valdes atlaišana bija nepieciešama, lai no RNP klientiem iekasētu papildus vairāk kā 1,2 miljonus euro par labu...

. Valdes atlaišana bija nepieciešama, lai no RNP klientiem iekasētu papildus vairāk kā 1,2 miljonus euro par labu AS "RĪGAS SILTUMS"?

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) valdes atlaišana nav īpašs pārsteigums, jo, cīnoties par ietekmi pašvaldībā, tieši tās uzņēmumu valdes kļūst par vienu no populārākajām cīņas platformām. Tomēr nevaru piekrist mutiski paustajiem iemesliem, kas tika pateikti kā iemesls valdes atlaišanai, tāpēc, atlaižot uzņēmuma valdi, aicinātu mēru būt precīzam faktos un argumentācijā, neiesaistīt personiskās simpātijas un antipātijas, un pluss, galvenokārt, godīgam, pamatojot atlaišanu ar reāliem iemesliem, nevis klaji izdomātiem vai melīgiem

Oktobrī apgrozījums ir palielinājies par 57%, partneri Krievijā gatavojas nākamā gada prasībām

AS "Olainfarm" provizoriskie dati par konsolidēto apgrozījumu šī gada oktobrī uzrāda 57% pieaugumu salīdzinoši ar iepriekšēja gada oktobri, un sastādīja 20 milj. eiro. Savukārt konsolidētie rezultāti par desmit mēnešiem norāda uz apgrozījumu 118,9 milj. eiro apmērā, kas ir 17% palielinājums pret tādu pašu periodu pagājušajā gadā. Īpaši straujš apjomu pieaugums bija Krievijas, Baltkrievijas un Tadžikistānas tirgos. Olainfarm grupas produkcija desmit mēnešu laikā tika pārdota 54 pasaules valstīs.

Konkursā "Labākais iepakojums Latvijā 2019" godalgu saņem pilnībā pārstrādājams iepakojums

Nav noslēpums, ka iepakojums ir pirmais, ko patērētājs redz un vērtē, līdz ar to katrs ražotājs domā par sava iepakojuma atbilstību ne tikai produkta vajadzībām, bet arī patērētāju vēlmēm, virzoties uz arvien inovatīvākiem un ilgtspējīgākiem risinājumiem. Latvijas Iepakojuma asociācijas rīkotajā konkursā, noskaidrojot šī gada labākos iepakojumus, 3. vietu ieguvusi AS "Balticovo" pārtikas produktu sērija "EVA", kas nu jau atrodama arī veikalu plauktos jaunā, pilnībā pārstrādājamā iepakojumā.

Veikalu tīkls "CITRO" patriotu nedēļas laikā dāvā 4km sarkanbaltsarkano Latvijas patriotu lentīti

Apvienojoties vietējiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, dibinātais SIA "Latvian Retail Management", kurš attīsta jaunu veikalu tīkla zīmolu "CITRO" ar vairāk nekā 70 tirdzniecības vietām visā Latvijā, patriotu nedēļas laikā dāvina saviem klientiem sarkanbaltsarkanās lentītes – kopumā 4km garumā.

Conexus jauno dabasgāzes izņemšanas sezonu sāk ar labāko Inčukalna krātuves piepildījumu pēdējos četros gados

Vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operators AS "Conexus Baltic Grid" (Conexus) noslēdzis 2019./2020. gada dabasgāzes iesūknēšanas sezonu. Inčukalna pazemes gāzes krātuvē iesūknēšanas sezonas beigās 13. novembrī - lietotāji glabāšanai novietojuši 17.7 TWh dabasgāzes. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, tirgotāju rezervētās dabasgāzes jaudas kāpušas par 38%.

ERGO Baltijas valstu Drošības indekss: pieaug Baltijas iedzīvotāju drošības sajūta, Igaunijas iedzīvotāji joprojām...

ERGO Baltijas valstu Drošības indekss: pieaug Baltijas iedzīvotāju drošības sajūta, Igaunijas iedzīvotāji joprojām jūtas visdrošāk

Apdrošināšanas sabiedrības ERGO veiktais Baltijas valstu iedzīvotāju Drošības indeksa pētījums liecina, ka kopumā pēdējo piecu gadu laikā visās trijās Baltijas valstīs pieaugusi iedzīvotāju drošības sajūta. Skalā no -100 līdz +100 punktiem kopējais drošības indeksa rādītājs šogad Latvijā ir -6 punkti (2017. gadā – -10 punkti), Lietuvā rādītājs sasniedzis pozitīvu atzīmi, proti, +4 punktus (iepriekš – -6 punkti), bet Igaunijā tas sasniedzis +17 punktus (iepriekš – +11 punkti). Raugoties arī atsevišķi uz visām piecām Drošības indeksa ietvaros analizētajām kategorijām, vispozitīvāko novērtējumu visās kategorijās snieguši Igaunijas iedzīvotāji, kam attiecīgi seko Lietuvas iedzīvotāju un Latvijas iedzīvotāju vērtējums.

Valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanas darbi veikti par 54,4 miljoniem eiro

VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) vasaras sezonā valsts galveno autoceļu uzturēšanai veicis darbus par 3,6 miljoniem eiro, reģionālo autoceļu uzturēšanai par 10,8 miljoniem eiro, bet vietējo autoceļu uzturēšanai par vairāk nekā 19 miljoniem eiro. No šīm summām A uzturēšanas klases ceļos darbi veikti par 8,6 miljoniem eiro, B uzturēšanas klases ceļos par 4,2 miljoniem eiro, C uzturēšanas klases ceļos par 18,7 miljoniem eiro, bet D uzturēšanas klases ceļos par 1,8 miljoniem eiro.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli