RTU Rīgas Biznesa skolā varēs sagatavoties ACAMS Sertificēta globālo sankciju speciālista kvalifikācijas iegūšanai.


RTU Rīgas Biznesa skolas foto;biblioteka.lv
2020. gadad rudenī RTU Rīgas Biznesa skola piedāvās ikvienam interesentam, kas atbilst uzņemšanas kritērijiem, iespēju iegūt Sertificētu nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas speciālistu asociācijas (Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists) jeb ACAMS Sertificēta globālo sankciju speciālista kvalifikāciju (Certified Global Sanctions Specialist - CGSS ).

Rīgas Biznesa skola piedāvās iespēju  apmeklēt CGSS kursus, kuru ietvaros varēs izprast, piemēram, sankciju būtību, ar tām noteiktos ierobežojošos pasākumus, to mērķi un izpildes kārtību, izzināt, kā nepieciešams veikt pārbaudi, lai nodrošinātu, ka organizācija neveic darījumus ar sankcionētajām personām, uzzināt informāciju par organizācijām, kas izdod sankcijas, kā arī indivīdiem un iestādēm, uz kuriem sankcijas attiecas, izprast noteikumu neievērošanas sekas, atšķirt AML un sankciju risku u.c.

 

CSGG kursi palīdzēs organizācijām samazināt riskus, kas rodas arvien sarežģītāku sankciju prasību neievērošanas gadījumā, vienlaicīgi apliecinot uzņēmuma apņemšanos nepārkāpt noteiktās sankcijas. Kursi palīdzēs speciālistiem sagatavoties starptautiskās sertifikācijas eksāmenam.

 

Kursu lektore Inga Mukāne iedrošina: “Kļūstiet sertificēti CGSS speciālisti: nodrošinieties, lai jūsu organizācija neveiktu darījumus ar personām, kam piemērotas sankcijas, un pierādiet regulatoriem stingru apņemšanos ievērot sankcijas!”

 

Kursi paredzēti ikvienam speciālistam, kuru ikdienas darbs saistīts ar atbilstības sankciju prasībām nodrošināšanu, AML/CTF/CPF regulējuma vai sankciju prasībām nodrošināšanu atbilstību, riska pārvaldību, atbilstības nodrošināšanas tehnoloģijām, kā arī juridisko profesiju pārstāvjiem. CGSS ir globāli atzīts sertifikāts un kursā iegūtās zināšanas palīdzēs arī starptautiskām iestādēm stratēģiski un konsekventi ieviest sankciju programmu savās struktūrvienībās.

 

Ir iespējams izvelēties sev piemērotāko kursu apguves modeli. Pirmie CGSS kursi plānoti jau novembrī. Lai uzzinātu sīkāku informāciju, lūdzu, piesakieties konsultācijai: http://mlgn.to/7hg5

 

Informācija par kursiem: http://www.rbs.lv/node/7184

Par Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists ® (ACAMS®)

ACAMS ir daļa no Adtalem Global Education (NYSE: ATGE), kas ir visā pasaulē nozīmīgs izglītības pakalpojumu sniedzējs ar galveno mītni Amerikas Savienotajās Valstīs. Organizācijas uzdevums ir dot iespēju studentiem sasniegt savus mērķus, gūt panākumus un sniegt iedvesmojošu ieguldījumu mūsu pasaules sabiedrībā. ACAMS ir lielākā starptautiskā dalībnieku organizācija, kuras uzdevums ir uzlabot nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un finansiālu noziegumu novēršanas speciālistu no dažādām nozarēm zināšanas un prasmes un kuras rīcībā ir plaši resursi, lai attīstītu un uzlabotu prasmes, kas nepieciešamas, lai sasniegtu izcilus darba rezultātus un karjeras izaugsmi. Tās CAMS sertifikācija ir atbilstības speciālistu vidū visplašāk atzītā nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas speciālistu sertifikācija visā pasaulē.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet acams.org.

Par RTU Rīgas Biznesa skolu (RBS)

RTU Rīgas Biznesa skola ir labākā biznesa augstskola Latvijā, kas jau 30 gadus nodrošina profesionāļiem starptautiskus izglītības standartus. Augstskola piedāvā augstas kvalitātes profesionālās un vadītāju uzņēmuma administrācijas maģistra programmas, kā arī uzņēmuma administrācijas un IT līderības bakalaura programmas. RBS ir arī akreditēts CFA® institūta, CEEMENS un Chartered Institute for Securities & Investment.

RTU Rīgas Biznesa skola
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums