Vidusskolēni aicināti pieteikties dalībai Jauno juristu universitātē

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskā fakultāte izsludinājusi pieteikšanos dalībai Jauno juristu universitātē (JJU). Ikvienam vidusskolas skolēnam, kuram interesē jurisprudence un kurš nākotnē vēlas studēt tiesību zinātni, dalība Jauno juristu universitātē ir lielisks atspēriena punkts un arī iespēja iegūt budžeta vietu studijām LU Juridiskajā fakultātē.

Jauno juristu universitāte notiks jau sesto reizi, kas dod iespēju vidusskolēniem LU Juridiskās fakultātes mācībspēku vadībā gūt priekšstatu par jurista darbu un tā nozīmi sabiedrībā, Latvijas tiesību sistēmu un valsts iekārtu, tiesību zinātni un tās apakšnozarēm. Nodarbības notiks no oktobra līdz februārim un tās plānotas reizi mēnesi, sestdienās, lai netraucētu veiksmīgas mācības vidusskolas finiša taisnē. Šogad nodarbības notiks attālināti. Katru tematu ievadīs teorētiska lekcija, kurā iegūtās zināšanas skolēni papildinās un nostiprinās arī praktiski, risinot juridiskas problēmsituācijas (kāzusus) un inscenējot tiesas procesu.   

Pēdējā nodarbībā skolēniem jākārto noslēguma pārbaudījums, kurā ietverti jautājumi par JJU laikā apgūtajiem tematiem. Trīs augstāko rezultātu ieguvēji garantēs sev valsts budžeta finansētu studiju vietu LU Juridiskās fakultātes bakalaura studiju programmas „Tiesību zinātne” 1. kursā.  Savukārt tie, kuri gala pārbaudījumā būs ieguvuši 70 procentus no vērtējuma, saņems 50 papildus punktus uzņemšanā LU Juridiskās fakultātes bakalaura studiju programmā. 

Lai pieteiktos Jauno juristu universitātē, līdz 21. septembrim jāaizpilda pieteikuma anketa, kas pieejama mājas lapā www.jaunojuristuuniversitate.lu.lv. Dalība Jauno juristu universitātē ir bez maksas. 

Par Latvijas Universitāti 

Latvijas Universitāte nemainīgi bijusi Latvijas nacionālā, vadošā un ietekmīgākā augstskola. Tā ir lielākā plaša profila universitāte Latvijā, kurai ir nozīmīga vieta ne tikai visas izglītības sistēmas attīstībā, bet arī kopējā valsts ekonomikas izaugsmē. Pašlaik Torņakalnā tiek attīstīts LU Akadēmiskais centrs, kas kļūs par vienu no Ziemeļeiropā modernākajiem studentu un pētniecības centriem. Šobrīd tur atrodas Dabas māja un Zinātņu māja, nākamā durvis vērs Rakstu māja. 

LU Juridiskā fakultāte
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums