Šonedēļ turpinās digitālajai transformācijai veltītu pasākumu kopums #DomāDigitāli

Šonedēļ turpinās digitālajai transformācijai veltīto pasākumu kopums #DomāDigitāli, kas ir nebijusi iespēja uzņēmējiem un profesionāļiem īsā laikā apgūt vērtīgas zināšanas par biznesa digitalizāciju. Pēc pasākumiem ikviens interesents var pieteikties individuālajām mentoringa sesijām, lai saņemtu augstas raudzes profesionāļu padomus par dažādiem ar biznesa attīstību un digitalizāciju saistītiem jautājumiem.

No 18. līdz 29. maijam katru darbadienas rītu notiek iedvesmojuši tiešsaistes semināri, kurus vieno digitālās transformācijas ideja. Pirmajā #DomāDigitāli nedēļā tiešsaistes semināros tika apskatītas tādas tēmas kā e-uzņēmuma dibināšana,  attālināta darba un komunikācijas plānošana un organizēšana, iespējas izmantot e-pakalpojumus biznesa attīstīšanai, bet piektdiena tika veltīta kultūrai, mākslai un radošumam digitālajā vidē.  Otrās nedēļas tiešsaistes pasākumi tiks veltīti digitālajam mārketingam un e-komercijai, jaunu tirgu meklēšanai ārpus Latvijas un uzņēmuma attālinātai vadībai. Ar #DomāDigitāli programmu iespējams iepazīties šeit.

Pēc pasākumiem ikviens interesents var pieteikties individuālajām mentoringa sesijām. Ziedot savu laiku mentoringa sesijām piekrituši Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente, profesore Signe Bāliņa, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns, Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks, kā arī citi pieredzējuši savu jomu eksperti no uzņēmumiem – nozaru līderiem, tādiem ka Citadele, Tilde, ELVA, SQUALIO, Datorzinību centrs, SK ID Solutions AS, DEAC, kā arī valsts organizācijām, tostarp no VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC), Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Kultūras informācijas sistēmu centra. Plašāka informācija par mentoringa sesijām un pieteikuma anketa pieejama šeit.

Kaspars Līcītis,
mediju attiecību konsultants
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums