Starptautiskā koučinga nedēļa: iespēja piedzīvot koučingu bezmksas


Foto:pexels.com
Šogad globālais pasākums "Starptautiskā koučinga nedēļa" norisināsies no 4.-10. maijam. Tā ietvaros profesionāli kouči piedāvās gan pro-bono koučinga sesijas, gan vadīs vebinārus dažādām mērķauditorijām. Kopumā interesentiem būs iespēja saņemt vairāk kā 80 bezmaksas koučinga stundas un piedalīties 6 vebināros.

 

Ik gadu nedēļu ilgais pasākums visā pasaulē ir veltīts tam, lai popularizētu koučingu, kā spēcīgu instrumentu, kas pozitīvi ietekmē cilvēkus gan individuālā līmenī, gan organizācijās, gan sabiedrībā kopumā. Artur Chernikau, ICF Latvia prezidents, atzīst: “Koučings Latvijā ir jau pietiekami labi zināms un izmantots instruments. Daudzi biznesa un individuālie klienti ir piedzīvojuši, kādu pozitīvu ietekmi koučings var sniegt ne tikai personīgajā izaugsmē, bet arī uzņēmumu attīstībā. Tomēr pietiekami lielai sabiedrības daļai joprojām nav saprotams, kas tieši ir profesionālis koučings, kā tas atšķiras no mentoringa, konsultācijām vai psihoterapijas, kā arī kad tieši koučings būs piemērotākais instruments.”

Koučings būs piemērots instruments tad, ja ir vēlme mainīties, piedzīvot izaugsmi, sasniegt mērķus. Ar koučinga atbalstu cilvēki spēj skaidri apzināties savus mērķus, iegūt iedvesmu un iekšējo motivāciju tos sasniegt un sastādīt realizējamus planus, kā sasniegt vēlamo. Tas ir skats uz nākotni un uz iespējamiem risinājumiem. Tā ir sava potenciāla un resursu apzināšanās un meistarīga pielietošana mērķu sasniegšānā.

Lai iegūtu plašāku informāciju informāciju par koučiem, kas piedāvās bezmaksas koučinga sesijas un iepazītos ar vebināru piedāvājumu, kas paredzēts gan uzņēmējiem un vadītājiem, gan topošajiem koučiem, gan vecākiem, kuri vēlētos pielietot koučinga metodes bērnu audzināšanā, seko saitei: 

ICF Latviai

www.icf.lv

www.icfcc.lv

FB/icf.latvia

TW//ICFLV

 

 

ICF Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums