Turība aicina uz Atvērto durvju dienām tiešsaistē


Studentu pilsētiņa public. foto
Šogad Biznesa augstskola Turība topošos studentus aicina uz tiešsaistes atvērto durvju dienām, kas ļaus vienlaikus palikt mājās, iepazīt studiju vidi un uzzināt vairāk par studiju iespējām. Tiešraidē būs iespējams uzzināt visu par vairāk nekā 25 studiju programmām, iestāšanos, starptautiskajām iespējām, budžeta vietām un stipendijām, kā arī iesūtīt sev interesējošos jautājums. Tiešraide notiks augstskolas Facebook un Instagram lapās 23. aprīlī plkst. 17.00.

„Pasaule mainās un arī mēs maināmies tai līdzi, tāpēc šogad, aicinot cilvēkus palikt mājās un ievērot ārkārtas situācijas ierobežojumus, piedāvājam iespēju doties ekskursijā pa Turību un iepazīt studiju programmas virtuālā veidā. Ekskursijas vadītāju lomā iejutīsies mūsu studenti, kuri parādīs un pastāstīs ne tikai par studiju iespējām, bet arī par studentu dzīvi ārpus lekcijām,” stāsta Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Atvērto durvju dienu laikā būs iespējams iepazīties ar studiju programmu saturu un studējošo pieredzi. Studiju informācijas centra pārstāvji iepazīstinās ar iestāšanās noteikumiem, kā arī stipendiju un budžeta vietu piedāvājumu. Tāpat būs iespēja uzzināt visu par starptautiskajām iespējām un Studējošo pašpārvaldes darbu. Tiešraides laikā ikviens varēs iesūtīt sev interesējošo jautājumu studējošajiem vai mācībspēkiem.

Aicinām visus interesentus pievienoties tiešraidei 23. aprīlī plkst. 17.00! To būs iespējams vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, kā arī Instagram tiešraidē.

Uz tikšanos Atvērto durvju dienās!

Elvijs Mičulis
Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums