RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža aicina uz Māsu izglītības simtgadei veltītu zinātnisko konferenci

Sagaidot Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas simtgadi, vecākā māsu izglītības iestāde Latvijā aicina uz zinātnisko konferenci "Māsu profesijas un izglītības attīstība 100 gadu griezumā", kas notiks šā gada 28. februārī pl. 10.00 Koledžas telpās.

Koledžas simtgade norit vienlaicīgi ar šogad Pasaules Veselības organizācijas izsludināto “Starptautisko māsu un vecmāšu gadu”, tādēļ zinātniskās konferences laikā akcents tiks likts uz to, kādas pārmaiņas gadu gaitā piedzīvojusi māsu izglītība, sagatavojot darbiniekus vienā no svarīgākajām profesijām veselības aprūpē. Jāpiebilst, ka šo 100 gadu laikā RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu ir absolvējuši vairāk kā 7 tūkstoši diplomētu māsu.

Konferences laikā uzstāsies vairākas Latvijas māsas ar “lielo burtu”: Latvijas Māsu asociācijas prezidente Dita Raiska, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas klīniskā virsmāsa Ieva Damberga, slimnīcas “Ģintermuiža” galvenā māsa Iveta Danovska, kā arī RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas simulētās vides metodiķe, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas māsa Madara Blumberga un Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas “Papardes zieds” valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle.

Tāpat konferenci ar savu uzstāšanos pagodinās vadošās medicīnas izglītības iestādes - Rīgas Stradiņa universitātes docētāji: dr. med. Maija Pozemkovska un dr. med. Kristaps Circenis.

Pasākumu atklās un konferencē ar referātu “RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas 100 gadu pieredze māsu izglītības nodrošināšanā Latvijā” uzstāsies RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas direktore, dr. sc. admin. Ināra Upmale.

Norises vieta: RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža (Jāņa Asara iela 5, Rīga), 3.stāva konferenču zālē.

Papildu informācija un konferences programma atrodama ŠEIT.

 

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi