JŪRMALĀ ATKLĀJ MĀCĪBU CENTRU MAGNUM


Mācību centra MAGNUM atklāšana_
Jūrmalā, Viestura ielā 6 (Bulduru Dārzkopības vidusskolas telpās) darbu uzsākusi profesionālās izglītības iestāde – mācību centrs MAGNUM un tā praktisko nodarbību klase. Šī izglītības iestāde pamatā specializēsies elektrotehniķu apmācībā, kā arī pasniegs elektriķu specializētos kursus automātikā un vadības sistēmās. Apmācības tiks īstenotas kā pieaugušo izglītība.

Atklāšanas pasākums pulcēja vairāk nekā 50 interesentus – ekspertus, sadarbības partnerus, elektronozares profesionāļus un entuziastus.


Mācību centra MAGNUM vadītājs Ainars Knipšis

Ainars Knipšis, mācību centra MAGNUM vadītājs, pasniedzējs: ”Lepojamies, ka varam būt pirmie Latvijā, kuri realizēs elektrotehniķu apmācības neklātienes formā. Mācību centrā MAGNUM pieredzējušu pasniedzēju vadībā sniegsim kvalitatīvu pieaugušo izglītību elektrotehnikas jomā, kā arī veidosim kursus automātikā un vadības sistēmās. Mācībās liels akcents tiks likts uz praktisko iemaņu attīstīšanu, lai sagatavotu pēc iespējas labākus nozares profesionāļus. Turklāt apmācības organizēsim pēc moduļu sistēmas, kā to praktizē arī citviet Eiropā.”

Māris Valdis Kalniņš, Enerģētikas nozares ekspertu padomes pārstāvis: „Mums kā ekspertu padomei ir svarīga profesionālās izglītības kvalitāte un mācību centru MAGNUM mēs redzam tam kā stabilu pamatu. Šobrīd enerģētikā vērojama decentralizācija, kad arvien vairāk mājsaimniecībās kļūst aktuālas enerģētiķa prasmes, tādēļ sākotnējai vai tālākizglītībai šajā situācijā ir ļoti būtiska nozīme. Esmu pārliecināts par Ainara spējām, pieredzi un viņa uzstādījumu sasniegt mērķi – celt šo profesionālo kompetenci nozarē kopumā.”

Ņemot vērā profesijas specifiku un materiāli tehniskās bāzes nozīmi praktiskajās nodarbībās, apmācības tiks realizētas īpaši mūsdienīgi aprīkotā nodarbību klasē, kas iekārtota sadarbībā ar mācību centra partneriem - vadošo enerģijas vadības un automatizācijas speciālistu Schneider Electric Latvija.

Gatis Arājums, Schneider Electric Latvija produktu attīstības vadītājs Baltijas valstīs: „Esmu pārliecināts, ka šis mācību centrs, specializējoties kvalificētu elektrotehniķu sagatavošanā darba tirgum, attīstīs arī profesionālo darba ētiku un instalācijas kultūru. Pēdējā desmitgadē, kopš Schneider Electric atbalsta profesionālās skolas un mācību centrus, kā arī organizē elektriķu sacensības šīs jomas profesionāļiem un entuziastiem, esam likuši uzsvaru tieši uz instalācijas kultūras izkopšanu un spēju izveidot energoefektīvus risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.”


Mācību centra MAGNUM klase

Aicinām pieteikties elektrotehniķu apmācībām

Interesenti aicināti pieteikties apmācībām elektrotehniķa profesijas apguvei (profesijas kods 3113 02), kas tiks uzsāktas šī gada 3.martā. Elektrotehniķu apmācības, kas atbilst trešajam kvalifikācijas līmenim, ilgs aptuveni septiņus menešus, mācoties 2-3 vakarus nedēļā, ietverot 960 akadēmiskās stundas, tai skaitā praksi. Pēc nokārtota valsts eksāmena absolventiem tiks izsniegts izglītību apliecinošs dokuments, kas derīgs visās Eiropas Savienības valstīs. Pieteikuma forma aizpildāma mājas lapā http://www.mcmagnum.lv/apmaciba/ vai rakstot uz info@mcmagnum.lv, vai zvanot pa tālruni 25622523.

Atklāšanas pasākuma FOTO atskats: https://www.flickr.com/photos/centrsmagnum/

Sīkāka informācija www.mcmagnum.lv un iestādes Facebook kontā https://www.facebook.com/centrsMagnum/


 

Mācību centrs MAGNUM
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi