Rīgas 1. slimnīcā darbu uzsācis diabēta kabinets


-Foto: Renārs Koris
Diabēta kabinets ir pieejams kā valsts apmaksāts pakalpojums. Pacientu pieņemšana notiek poliklīnikā, Bruņinieku ielā 5, pirmdienās un trešdienās no plkst. 17.00- 20.00.

Uz pirmo nodarbību pacientam obligāti nepieciešams ģimenes ārsta vai endokrinologa nosūtījums, uz atkārtotu nodarbību - tikai endokrinologa.Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes. Pacientam uz nodarbību obligāti līdzi jāņem glikometrs, insulīns, analīžu rezultāti un dienasgrāmata, kurā atzīmē cukura rādītājus.

Diabēta kabinetā slimnieki varēs bez maksas saņemt konsultāciju par pareizu uzturu un tā apvienošanu ar zālēm, kā injicēt insulīnu, kādu diētu ievērot. Tas ir jo īpaši nepieciešams cilvēkiem, kuri ar diabētu saskārušies pavisam nesen. Ja cilvēks ir nonācis slimnīcā un ir uzsākta insulīna terapija, tad pāris dienas pēc izrakstīšanas viņš saprot, ka pašam injicēt insulīnu un izmērīt cukura līmeni nav tik vienkārši, un ir nepieciešama apmācīšana. Tāpat ir svarīgi iemācīties saprast, kurā brīdī cukura līmenis asinīs ir sācis samazināties vai pieaugt un kā atpazīt iespējamās insulīna atkarības simptomus.

Sīkāku informāciju par kabineta darbu var iegūt, zvanot pa tālruni 67366323. Zvanot uz to pašu tālruni, ir iespējams arī pierakstīties.Tāpat pierakstīties var elektroniskā formātā.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums