Sākusies 6. klašu skolēnu pieteikšanās jaunajai "Gudrs, vēl gudrāks" sezonai


foto: reitingi.lv
Ar jauno mācību gadu televīzijas ekrānos atgriežas skatītāju iemīļotais raidījums "Gudrs vēl gudrāks"! Aicinām 6.klašu skolēnus sarosīties un līdz 15. septembrim pieteikt savu dalību erudīcijas spēlei, kas šogad solās būt vēl košāka, izzinošāka, atraktīvāka un pārsteigumiem bagātāka nekā līdz šim!

Anketas iespējams aizpildīt LTV mājas lapā - [u]ej.uz/GVGpieteikums[/u]

Raidījums “Gudrs, vēl gudrāks” LTV ēterā atgriezīsies 4. Oktobrī un, kā ierasts, turpinās skatītājus priecēt katru piektdienas vakaru plkst. 19.10. Arī šajā sezonā dalībnieku erudīciju, zināšanas, ātro reakciju un attapību pārbaudīs mūsu atraktīvie raidījuma vadītāji – Toms Grēviņš un Kaspars Ozoliņš.

Šī sezona būs īpaša ar to, ka liels uzsvars tiks likts uz gaidāmajiem XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, tāpat dalībniekiem ne vien būs jādemonstrē savs asais prāts un atjautība, bet arī uzdevumu risināšanā jāliek lietā gan deguni, gan rokas. Arī studijas grafiskajā noformējumā būs vizuālas pārmaiņas!

“Studijas iekārtojums un grafiskā identitāte veidota ļoti koša un ilgtspējīga, tā, lai katrs stūris būtu košs un rotaļīgs. Varam apsolīt patiešām raibu un atmiņā paliekošu piedzīvojumu,” atklāj LTV māksliniece Agne Menniks.

Pieteikšanās video meklēt šeit:  https://youtu.be/DRO30mB1v8E

Lai panākumiem bagāts jaunais mācību gads un aizraujoša ik diena skolas solā!

Valsts SIA Latvijas Televīzija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums