Jelgavas 2. pamatskolas vecāki pauž nožēlu par domes buldozera taktiku, lemjot par skolas likvidāciju


foto;diapazon.kz
"Ir ļoti skumji, ka Jelgavas dome, lemjot jautājumu par pilsētas skolu reorganizāciju, izvēlējās īstenot buldozera taktiku, neņēma vērā 2. pamatskolas bērnu vecāku un skolotāju vēlmes, ierosinājumus un argumentus, un nodemonstrēja, ka šī valdošā koalīcija neuzklausa pilsētas iedzīvotājus. Rezultātā 2. pamatskola tiek likvidēta. Šo domes attieksmi cilvēki neaizmirsīs ilgi," Jelgavas domes lēmumu komentē 2. pamatskolas vecāku padomes locekle Inese Rinkmane.

Vecāki uzskata, ka rezultāts būs tāds, kādu to paredz domes deputāts Gunārs Kurlovičs, kurš ir prognozējis, ka "tiek “apvienotas” ģeogrāfiski tālu viena no otra esošas skolas, un reti kurš vecāks gribēs vest savus bērnus uz Pārlielupi, ja nu galēju apstākļu spiests. 6. vidusskola, kas būs kļuvusi par pamatskolu, tāpat paliks pustukša".

Vecāki, kas centās pievērst domes amatpersonu un valdošās koalīcijas deputātu uzmanību problēmai un aicināja rast citu, racionālāku risinājumu, kas ņemtu vērā arī bērnu un viņu vecāku intereses, tika ignorēti. Tāpēc I.Rinkmane atzīst, ka viņiem nekas cits neatliek, kā izmantot visas juridiskās iespējas, lai mainītu negodīgo un nesaprātīgo Jelgavas domes lēmumu.

SIA Conviventia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums