RTU studenti aicina uz vafeļu torņu būvēšanas sacensībām


RTU logo
2019. gada 28. februārī – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) Studentu pašpārvalde rīko tradicionālās vafeļu torņu konstruēšanas sacensības «Vafeļu inženieris 10», kas notiks ceturtdien, 7. martā, plkst. 16.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8.

Sacensības norisināsies divās kategorijās – «Augstākais tornis» un «Dizaina objekts» – un tajās no sešām vafeļu plāksnēm un vienas šokolādes tāfelītes būs jāuzbūvē vafeļu tornis vai kāds dizaina objekts. Uzvarēs komanda, kas uzbūvēs visaugstāko un izturīgāko konstrukciju.

Torni drīkstēs būvēt tikai no sacensību organizētāju izsniegtajām vafeļu plāksnēm un šokolādes. Uzvarēs komanda, kas būs uzbūvējusi visaugstāko torni, kas vismaz piecas sekundes spēs noturēt 250 ml smagu skārdeni, ko novieto īpaši šim mērķim izveidotā platformā.

Savukārt dizaina objekts tematiski būs jāveido tā, lai tas atspoguļotu sacensību organizētāju definēto tematu, kuru sacensību dalībnieki uzzinās, sākot darbu. Uzvarēs sarežģītākais, tematam atbilstošākais un radošākais veidojums.

 

Katrai komandai bez vafelēm un šokolādes darbam tiks piešķirts lineāls, papīra nazis, papīrs, zīmulis, plastmasas karotīte, kā arī šokolādes kausēšanas trauki un tiks nodrošināts karsts ūdens.

Darbu konstruēšanai atvēlētas trīs stundas – no plkst. 17.00 līdz 20.00. Pēc tam sāksies darbu vērtēšana. Kategorijas «Augstākais tornis» uzvarētājam būs iespēja doties ceļojumā.

Sacensībās aicināti dalīties studenti, skolēni, uzņēmumu pārstāvji un citi interesenti, kuri vēlas pārbaudīt savas prasmes vafeļu objektu konstruēšanā. Potenciālajiem dalībniekiem jāizveido komanda trīs cilvēku sastāvā un līdz 6. marta plkst. 23.59 jāaizpilda reģistrācijas anketa – ej.uz/Vafelu_Inzenieris_10

Pagājušajā gadā vafeļu inženieru sacensībās, izveidojot divus metrus augstu torni, kategorijā «Augstākais tornis» uzvaras laurus plūca «PWr team» – komanda no Polijas. Savukārt kategorijā «Dizaina objekts» uzvarēja komanda «Ulmaņlaiku inženieri».

 

Ārējās komunikācijas nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli