Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju apmeklē Jēkabpils pašvaldības pārstāvji


public. foto
22. februārī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) viesojās Jēkabpils pašvaldības pārstāvji, izglītības iestāžu vadītāji, lai gūtu priekšstatu par RTA piedāvātajām iespējām augstākās izglītības ieguvei reģionā, zinātniskajiem un pētnieciskajiem virzieniem, mūžizglītības programmām, īstenotajiem un plānotajiem projektiem.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektore, profesore Iveta Mietule izklāstīja pašreizējo akadēmijas piedāvājumu topošajiem studentiem, norādot, ka akadēmijā ir valsts finansētās budžeta vietas visās pilna laika studiju programmās un tiek īstenotas gan pirmā līmeņa profesionālās studiju programmas, gan maģistra un doktora līmeņa studiju programmas.

Studiju un zinātņu prorektore Angelika Juško-Štekele akcentēja sadarbības iespējas starp Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Koledžas direktore Rita Pole rosināja RTA Līvānu filiālē nākotnē piedāvāt otrā līmeņa studiju programmas, kurās varētu studēt koledžas programmu  „Datorsistēmu un datortīklu administrēšana” un „Programmēšana un datortīklu administrēšana” absolventi, iegūstot pilnu augstāko izglītību. Jēkabpils skolu direktorus ieinteresēja RTA Mūžizglītības centra vadītājas Karīnes Laganovskas informācija par dažādo kursu piedāvājumu pedagogiem.

Jēkabpils Izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis bija vienisprātis ar RTA fakultāšu dekāniem Ilutu Arbidāni (Ekonomikas un pārvaldības fakultāte), Ēriku Teirumnieku (Inženieru fakultāte) un Jāni Dzerviniku (Izglītības, valodu un dizaina fakultāte) par to, ka jauniešiem jāsniedz pēc iespējas plašāka izvēle studijām reģionā.

Jēkabpils pašvaldības pārstāvjiem bija iespēja apmeklēt RTA inženierzinātņu laboratorijas, novērtēt to piedāvājumu, kas studiju procesā un pētniecībā tiek izmantoti RTA.

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas direktors Valerjans Vizulis atzinīgi izteicās par redzēto akadēmijā un ierosināja tuvākajā nākotnē piedāvāt akadēmiju apmeklēt Jēkabpils novada fizikas un ķīmijas skolotājiem.

Jāpiebilst, ka pašlaik Jēkabpils puses jauniešu vidū Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ir gana populāra, – te studē 34 studenti no Jēkabpils.

 

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

M. Justa foto

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli