Sadarbības līgums starp Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju un AS "Latvijas Finieris"


Foto_Edmunds Mickus
16. janvārī tika noslēgts jauns un daudzsološs sadarbības līgums starp Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju (JVLMA) un AS "Latvijas Finieris". Tā mērķis ir atbalstīt studentu profesionālās pilnveides procesu un radošo darbību atbilstoši izglītības jomas specifikai atskaņotājmākslas, dejas, pedagoģijas un pētniecības virzienos. Tā ir iespēja jaunajiem talantiem iegūt finansiālu atbalstu dažādu aktivitāšu īstenošanai – dalībai starptautiskos konkursos, semināros, meistarklasēs, pētniecības un citos projektos.

Tikšanās laikā AS “Latvijas Finieris” valdes loceklis Mārtiņš Lācis pauda labvēlīgu nostāju par jaundibināto sadarbību ar JVLMA: “Mēs esam pārliecināti, ka, atbalstot talantīgākos studentus, mēs ieguldām nākamajās kultūras personībās. Tieši viņi būs tie, kas stiprinās kultūras tradīcijas pašu zemē un turpinās nest Latvijas vārdu pasaulē.”

11. janvārī JVLMA nosvinēja savu 99. jubileju un šobrīd jau ar skatu raugās simtgades virzienā. Šis ir viens no daudzajiem notikumiem, ievadot simtgades sezonu.

foto;

 JVLMA rektoru prof. Guntaru Prāni un AS "Latvijas Finieris" valdes locekli Mārtiņu Lāci 

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli