Ar jauniešu uzstāšanos sarunu festivālā LAMPA noslēdzas "Jauno līderu akadēmija 2018"


Jauno_lideru_akademija_ar_Zviedrijas_vestniec i public. foto
Svētdien, 1. jūlijā noslēdzās projekts "Jauno līderu akadēmija 2018", kuru jau otro gadu organizē Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga) ar Zviedrijas vēstniecības un Zviedru Institūta atbalstu.

Projekta mērķis ir konkursa kārtībā no visas Latvijas atlasīt, izglītot, iedvesmot un attīstīt jaunos potenciālos Latvijas politiķus un sabiedrības līderus. Šogad projektā piedalījās divdesmit jaunieši, pārstāvot vairākas Latvijas pilsētas, - Olaine, Ogre, Jelgava, Ventspils, Valmiera, Rēzekne, Jūrmala un Rīga.

Programma norisinājās piecas nedēļas nogales, kurās dalībniekiem bija iespēja tikties ar pārstāvjiem no gandrīz visām Latvijas Republikas Saeimā pārstāvētām partijām, tajā skaitā, Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (Nacionālā apvienība), Latvijas Republikas Finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS), Hosamu Abu Meri (Vienotība), Borisu Cileviču (Saskaņa), Rīgas domes deputātēm Inesi Andersoni (Vienotība) un Jutu Strīķi (JKP), kā arī Kustības “Par!”vadītāju Danielu Pavļutu.

Jaunie līderi programmas ietvaros tikās un uzklausīja arī mediju pārstāvjus Paulu Raudsepu (IR), Ingu Sprinģi (ReBaltica) un Ilzi Dobeli (LNT). Jauniešiem bija arī iespēja diskutēt ar Latvijas Republikas Tiesībsargu Juri Jansonu un Latvijas Republikas bijušo prezidentu Valdi Zatleru. Programmas kulminācija bija iespēja jaunajiem līderiem prezentēt savu vīziju par Latviju pēc 100 gadiem sarunu festivāla LAMPA, Zviedru teltī. Jauno līderu uzstāšanos sarunu festivālā LAMPA ir iespējams noskatīties:

http://straume.lmt.lv/lv/konferences/konferences/Latvija-jauniesa-acim/1024866

Programmas dalībnieki kā vienu no galvenajiem ieguvumiem no šīs programmas uzsver iespēju iepazīties ar sociāli aktīviem un līdzīgi domājošiem jauniešiem, kuriem rūp Latvijas valsts attīstība, un kuri paši ir gatavi iesaistīties procesos.

Kopā programmu “Jauno līderu akadēmija” divu gadu laikā jau ir absolvējuši četrdesmit Latvijas jaunie līderi.

Foto: Jauno līderu akadēmijas dalībnieki ar Zviedrijas Vēstnieci Latvijā Anniku Jāganderi (zviedru: Annika Jagander).

 

Programmas „Jauno līderu akadēmija” vadītāja Ieva Birka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli