RTU aicina studentus kļūt par starptautiskiem inovatoriem klimata jomā

2018. gada 12. janvārī – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina studentus līdz 18. februārim pieteikties dalībai pasaules lielākajā klimata zināšanu un inovāciju kopienas «Climate KIC» starptautiskajā vasaras skolā «Journey 2018».

«Journey» ir lielākā vasaras skola klimata inovāciju un uzņēmējdarbības jomā, apvienojot studentus un profesionāļus no visas pasaules. Trīs līdz piecu nedēļu laikā vasaras skolas dalībnieki apmeklēs trīs Eiropas valstis, gūs zināšanas par klimata pārmaiņām un apgūs uzņēmējdarbībai nepieciešamās prasmes, lai, strādājot starptautiskās daudznozaru komandās, radītu videi draudzīgu biznesa ideju un to prezentētu noslēguma nedēļā. Paralēli norisināsies astoņas vasaras skolas, tiks iesaistītas 18 Eiropas pilsētas, vairāk nekā 20 starptautiski izaugsmes treneri (kouči) un 100 sadarbības partneri.

Pagājušajā gadā RTU pirmo reizi piedalījās vasaras skolas «Journey» organizēšanā, augusta pēdējā nedēļā uzņemot 80 studentus, kuri starptautiska mēroga žūrijai prezentēja piecas nedēļu darba rezultātu – izstrādātas 14 biznesa idejas. Rīgā organizētais fināls tika novērtēts kā labākais projekta vēsturē. Šajā gadā Rīga norisināsies vasaras skolas vidus posms – divas nedēļas tiks veltīta biznesa idejas validācijai un testēšanai, lai dodoties uz fināla norisi, komandas būtu gatavas.

Dalība vasaras skolā nodrošina padziļinātu izpratni par klimata pārmaiņu un uzņēmējdarbības problēmām, par to, kā bizness var reaģēt uz klimata pārmaiņām, un kādi instrumenti var palīdzēt mazināt nodarījumu videi. Vienlaikus tiek veicināta dalībnieku spēja izstrādās idejas, produktus un pakalpojumus, reaģējot uz klimata problēmām, sniegts praktisks atbalsts, apmācības, konsultācijas, kā arī dota iespēja līdzdarboties uzņēmēju, inovatoru, organizāciju un akadēmisko iestāžu tīklā.

Pieteikties dalībai vasaras skolā iespējams mājaslapā https://journey.climate-kic.org/how-to-apply.

«Climate KIC» ir viena no zināšanu un inovāciju kopienām, kuras apvieno Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (European Institute of Innovation and Technology – EIT). RTU ir Klimata zināšanu un inovāciju kopienas biedrs un īsteno vairākus nozīmīgus «Climate-KIC» projektus.

Papildus informācija par «Journey 2018» - https://journey.climate-kic.org/.

Ieskats «Journey 2017» - https://www.youtube.com/watch?v=i3St52qpNBE.

RTU
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija