ETWINNING AICINA SKOLOTĀJUS PIEDALĪTIES BEZMAKSAS VEBINĀRĀ PAR STARPTAUTISKO INICIATĪVU "HOUR OF CODE"...


ETWINNING AICINA SKOLOTĀJUS PIEDALĪTIES BEZMAKSAS VEBINĀRĀ PAR STARPTAUTISKO INICIATĪVU "HOUR OF CODE", LAI VEICINĀTU SKOLĒNU INTERESI PAR PROGRAMMĒŠANU
Katru gadu decembrī skolotāji visā pasaulē aktivizējas, lai globālās kampaņas "Hour of Code" ietvaros stundu veltītu programmēšanai. Lai palīdzētu arī Latvijas skolotājiem sekot līdzi pasaules aktivitātēm, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros sadarbībā ar RigaTechGirls aicina skolotājus 29.novembrī piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā, kura laikā skolotāji iegūs visu vajadzīgo informāciju, lai varētu līdzdarboties "programmēšanas stundas" aktivitātēs.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa http://bit.ly/etwinning_HourOfCode.

“Hour of Code” jeb “Programmēšanas stunda” ir globāla kampaņa, kuras mērķis ir veicināt pirmo interesi par programmēšanu, kliedējot mītus, ka tā ir garlaicīga un nesaprotama. Šogad “programmēšanas stunda” norisināsies no 4. līdz 10. decembrim. Kampaņa ir ļoti populāra visā pasaulē, tajā ik gadu piedalās vairāk nekā 100 000 pedagogu no visas pasaules un kopā piedalījušies jau gandrīz 500 miljoni skolēnu. Plašāk: https://hourofcode.com/uk/lv

Papildus praktiskais informācijai, vebināra dalībnieki varēs uzzināt vērtīgas idejas, ko ņemt vērā, strādājot ar skolēniem un iepazīstinot viņus ar vienu no vērtīgākajām 21.gadsimta prasmēm – programmēšanu.

Tēma: “Globālā programmēšanas stunda jeb Hour of code manā skolā”
Laiks: 2017.gada 29.novembris 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting

Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam

Darba valoda: latviešu

Maksimālais dalībnieku skaits: 200

Vebināru vada: RigaTechGirls pārstāve Inta Kriškāne

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu http://bit.ly/etwinning_HourOfCode dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Jautājumus par vebināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā reģistrējušies aptuveni 500 000 skolotāju. Informācija par citiem eTwinning pasākumiem – www.etwinning.lv.


 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija