RTU izsludina pieteikumu priekšatlasi pēcdoktorantūras pētniecības atbalstam

2017. gada 9. augustā – Lai veicinātu izcilas pētniecības attīstību un jauno zinātnieku karjeras izaugsmi, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izsludina atklātu pētniecības pieteikumu iesniegumu priekšatlasi pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai. Latvijas un ārvalstu jaunie zinātnieki, kuri doktora grādu ir ieguvuši pēdējo piecu gadu laikā, pieteikumus RTU var iesniegt no 2017. gada 10. augusta līdz 29. septembrim.

Priekšatlases konkursa mērķis ir izraudzīties pēcdoktorantus, kuri sniegtu būtisku ieguldījumu izcilas pētniecības attīstīšanā RTU saskaņā ar RTU stratēģiskajiem mērķiem. Jaunie zinātnieki tiek aicināti iesniegt pieteikumus, kas atbilst Latvijas viedās specializācijas stratēģijai un kādai no RTU prioritārajām pētniecības jomām: enerģija un apkārtējā vide; pilsētas un attīstība; informācija un komunikācija; transports; materiāli, procesi un tehnoloģijas; drošība un aizsardzība.

Pēcdoktoranti var pieteikt gan fundamentālos, gan rūpnieciskos pētījumus ar kopējo finansējumu līdz 133 806 eiro. Viena projekta maksimālais īstenošanas laiks ir 36 mēneši. Pieteikumu vērtēšanā tiks ņemta vērā atbilstība Latvijas viedās specializācijas stratēģijai un RTU prioritārajām pētniecības jomām, kā arī pēcdoktoranta un zinātniskā vadītāja zinātniskā kapacitāte.

Pēcdoktorantūras pieteikumu priekšatlase RTU ir pirmais posms pētniecības pieteikumu sagatavošanai iesniegšanai Valsts Izglītības un attīstības aģentūras darbības programmas «Izaugsme un nodarbinātība» 1.1.1. specifiskā atbalsta mērķa «Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā» 1.1.1.2. pasākumā «Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts».

Plašāka informācija par projektu un pētniecības pieteikumu iesniegumu atlasi RTU un pieteikuma veidlapas:
ww.rtu.lv/lv/zinatne/pecdoktorantura/pecdoktoranturas-petniecibas-atbalsts

 

RTU Ārējās komunikācijas nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi