Rīgas jauniešus aicina piedalīties kampaņā "Mazais 100-gades pilsonis"


foto;Staļģenes vidusskola
Biedrība "Latvijas Pilsoniskā alianse" (eLPA) aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) un skolas piedalīties kampaņā "Mazais 100-gades pilsonis". Tās laikā iecerēts interaktīvā veidā izglītot jauniešus par sabiedrības līdzdalību, sagaidot Latvijas simtgadi NVO, pašvaldības un valsts līmenī. Kampaņa "Mazais 100-gades pilsonis" sāksies šā gada 3.aprīli un turpināsies līdz pat semestra beigām.

Kampaņas laikā Rīgas organizācijas tiksies ar Rīgas skolu skolēniem, iedrošinot jauniešus iesaistīties kādā no pilsoniskajām aktivitātēm. Pēc tikšanās reizes jaunieši paši veiks kādu pilsonisko iniciatīvu. Skolnieku aktivitātei tiks piešķirti nelieli finanšu līdzekļi, kas palīdzēs nodrošināt nepieciešamos materiālus, atbalstu aktivitātes veikšanai. eLPA aicinās arī visas iesaistītās organizācijas uz apmācībām, kurās tika apgūta interaktīva metode, kura tiks izmantotas kampaņas „Mazais 100-gades pilsonis” ietvaros.

Kampaņa Rīgā notiks atkārtoti, iepriekšējā semestrī pēc tikšanās ar NVO pārstāvi vairākas klases jau tika iedrošinātas veikt ļoti dažādas pilsoniskās aktivitātes, kā piemēram, skolēni devās staidzināt suņus dzīvnieku patversmēs, labiekārtoja savas skolas teritorijas, ciemojās pie sirmgalvjiem un veica citus darbiņus.

Aicinām atsaukties Rīgas NVO un skolas, rakstot uz e-pastu anita@nvo.lv līdz 24. martam, nosaucot organizāciju vai skolu un kontaktpersonu aktivitātes īstenošanai.

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Papildinformācija: Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse”, tālr.: 67 84 64 64; E-pasts: alianse@nvo.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana