Ziņas | Latvija | Izglītība, zinātne


Latvijas komanda tiekas ar ministru pirms došanās uz EuroSkills 2018 konkursu

Šodien neformālā gaisotnē izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis tikās ar SkillsLatvia komandas 12 dalībniekiem, kuri mūsu valsti pārstāvēs jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills, kas no 26. līdz 28. septembrim notiks Budapeštā.

Atklājumi, eksperimenti, pārsteigumi "Zinātnieku naktī" Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

28. septembrī plkst. 18.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) 10.reizi notiks "Zinātnieku nakts" pasākums par tēmu "Zinātne veido mūs". Ar daudzveidīgu un piesātinātu programmu RTA studenti, zinātnieki, pētnieki un mācībspēki priecēs, pārsteigs un iedvesmos gan mazus, gan lielus pasākuma apmeklētājus.

Piesakies TechChill studentu semināriem un apmeklē jaunuzņēmumu konferenci bez maksas

Studenti, kurus interesē startup vide, vēlas papildināt zināšanas un izaicināt sevi, tiek aicināti piedalīties studentu semināros un iepazīt jaunuzņēmumu pasauli no uzņēmēju perspektīvas, diskutēt par pašu ekosistēmu un, iespējams, satikt potenciālo darba devēju vai uzņēmuma partneri. Semināri sadalīti trīs daļās - tehnoloģiju nākotne, startup ekosistēma un jaunuzņēmumu veidošana. Apmeklējot visas trīs lekciju dienas, 70 studentiem būs iespēja saņemt bez maksas biļeti, lai apmeklētu TechChill konferenci - vienu no populārākajiem Baltijas startup ekosistēmas pasākumiem, kas notiks 2019. gada 21. un 22. februārī, Rīgā.

Pasaulē vadošajā zaļo biznesa ideju konkursā «ClimateLaunchpad 2018» Latviju pārstāvēs trīs komandas

2018. gada 19. septembrī – 1. un 2. novembrī Skotijā par uzvaru pasaulē vadošajā videi draudzīgo biznesa ideju konkursā «ClimateLaunchpad 2018» cīnīsies trīs Latvijas komandas; starptautisko konkursu Latvijā pirmo reizi īstenoja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika.

Bezmaksas seminārā Rēzeknē palīdzēs jauniešiem apgūt darba tirgum un biznesam nepieciešamās iemaņas

Starptautiskā projekta #PanākumuSkola ietvaros 20. septembrī Rēzeknē noritēs bezmaksas seminārs jauniešiem. Seminārā ar pieredzi,  zināšanām un padomiem dalīsies četri dažādu nozaru profesionāļi - mūziķis Justs Sirmais, riska kapitāla fondā Overkill Ventures programmu vadītāja Diāna Lāce, sociālo mediju stratēģe un reklāmas aģentūras "WWWOLF" vadītāja Jurita Krūma un fitnesa treneris Dinārs Zāģers.

Apsveicam Ādažu vidusskolu!

CSDD sveic Ādažu vidusskolu, kas pirmā noslēdza līgumu par jauno izglītojošo projektu "Mācies un iegūstu velosipēda vadītāja apliecību savā skolā".

Cik jāsver skolas somai?

Viens no svarīgākajiem pirkumiem pirms mācību gada sākuma ir skolas somai. Tai jābūt ērtai, ietilpīgai un vieglai. Arī tad, kad tā tiek piepildīta ar grāmatām un burtnīcām, tās svars nedrīkst pārsniegt normas, ko uzstādījuši ārsti un Veselības ministrija. Cik liela ir šī norma?

Vecumniekos tiek proklamēta Latvijas Republika

Uzsākot iniciatīvu "100 gadu 100 dienās", Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas pedagogi, audzēkņi, vecāki un citi interesenti vienojās kopīgā zibakcijā, nodziedot valsts himnu un inscenējot slaveno Viļa Rīdzenieka fotogrāfiju "Latvijas Republikas pasludināšana 1918.gada 18.novembrī", kas ir vienīgā valsts proklamēšanas fakta vizuālā liecība.

Turpinās pieteikšanās izstādei "Karjeras iespēju diena 2018"

Ikgadējā karjeras izstāde norisināsies 18.oktobrī vienlaicīgi divās ēkās - Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 un Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1.

Mācību gadu šogad Rīgas vispārizglītojošās skolās sākuši 69 tūkstoši skolēnu

Jaunajā mācību gadā par apmēram 300 audzēkņiem palielinājies skolēnu skaits vispārizglītojošās mācību iestādēs, sasniedzot 69 tūkstošus, ceturtdien, 13.septembrī, Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputātus informēja departamenta direktors Guntis Helmanis.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana