Kāpēc izvēlēties masīvkoka mēbeles?

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, izvēloties mēbeles mājoklim, protams, ir mēbeļu materiāls. Mūsdienās ir iespējams iegādāties mēbeles no metāla, koka masīva, finiera, plastmasas, kā arī dažādiem mākslīgiem materiāliem.

Šajā rakstā vēlamies vairāk pastāstīt par masīvkoka mēbelēm, un kāpēc būtu vērts izvēlēties šāda veida mēbeles savam mājoklim. Mēbeļu veikali Rīgā piedāvā iegādāties masīvkoka mēbeles plašā klāstā, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko!

#1 Masīvkoka mēbeles ir ilgtermiņa investīcija

Masīvkoka mēbeles izceļas ar savu izturību. Ja tev ir vēlme iegādāties mēbeles, kas kalpos ilgu laiku, tad koka mēbeles noteikti būs izcils risinājums. Savukārt, ja tev nav nepieciešamas mēbeles, kuras kalpos ilgu laiku, protams, ir vērts ieskatīties mēbeļu piedāvājumā kas radītas no citiem materiāliem. Ir vairāki koku veidi. Ozols ir izturīgs un izskatās eleganti. Savukārt priede ir mīkstāka un laika gaitā tā iegūs mazliet siltāku toni. Ir iespējams iegādāties mēbeles arī no sarkankoka, ķirša un dižskābārža un pat eksotiska paulonija koka koksnes, kas ir viegls, bet tajā pat laikā ļoti izturīgs.

#2 Masīvkoka mēbeles ir skaistas un elegantas

Masīvkoka mēbeles ir ne tikai izturīgas un ilgi kalpojošas, bet arī lieliski iederas teju ikvienā interjerā. Mēbeles, kas veidotas no masīvkoka izskatās skaisti un solīdi. Pateicoties tam, ka koks izskatās lieliski teju ikvienā interjerā, atliek vien atrast piemērotāko koksnes krāsu un dizainu.

#3 Masīvkoks ir ekoloģiskāks risinājums

Izgatavojot mēbeles no masīvkoka, šis process ir daudz ekoloģiskāks salīdzinājumā ar mēbeļu izgatavošanu no cita veida materiāliem. Koks ir atjaunojams un universāls materiāls, tāpēc amata meistari no tā var izveidot teju jebko. Lai gan ir cilvēki, kuri uzskata, ka, piemēram, masīvkoka kumodes ir diezgan vienmuļas, tā nebūt nav. Mūsdienās ir iespējams paspilgtināt šīs mēbeles ar dažādām krāsām un dizaina elementiem.

#4 Masīvkoks ar katru gadu kļūst pieprasītāks

Mainoties tendencēm, mainās arī cilvēku iepirkšanās ieradumi. Arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties tieši masīvkoka mēbeles. Tas lielā mērā saistīts arī ar to, ka mūsdienās cilvēki izvēlas ne tikai to, kas labi izskatās, bet arī to, kas ilgi kalpo. Ir vērts izvēlēties šāda veida mēbeles, ja esi iecerējis iekārtot mājokli tā, lai uz vairākiem gadiem par to vairs nebūtu jādomā.

Masīvkoka mēbeles būs lielisks variants, ja vēlies radīt interesantu mājokļa iekārtojumu. Ir vērts izmēģināt dažādas jaunas lietas un izvēlēties mēbeles, kas radītas no koka. Tas būs izcils papildinājums ikvienā mājoklī.

Ielūkojies Home4you masīvkoka mēbeļu klāstā

Ja vēlies iegādāties kvalitatīvas un interesantas masīvkoka mēbeles, noteikti ir vērts ielūkoties Home4you piedāvājumā. Mēbeļu veikali Rīgā piedāvā iegādāties dažāda veida masīvkoka mēbeles, tomēr ne visos iespējams iegādāties kvalitatīvas mēbeles. Šeit iespējams iegādāties gan mēbeles koka dabiskajā krāsā, gan iespējams iegādāties arī krāsotas vai beicētas mēbeles – baltā, gaiši zilā un citu krāsu tonī. Savukārt Home4you salonā Rīgā, Katlakalna ielā 6d, iespējams aplūkot šīs mēbeles dzīvē un izvēlēties sev tīkamāko variantu.

Šeit varēsi iegādāties ne tikai masīvkoka mēbeles no kvalitatīvākajiem ražotājiem, bet arī visu citu nepieciešamo mājoklim – gultas, krēslus, galdus un daudz ko citu, lai iekārtotu kvalitatīvu un pārdomātu mājokli. Home4you mēbeļu veikali ir izcila izvēle tiem, kuri vēlas iekārtot mājokli, izmantojot kvalitatīvas mēbeles!

Laura Pinne
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums