Reiniks, Nātre, Kivičs un citi uzstājās labdarības festivālā


Foto:Gotardo Ronītis
Labdarības festivāls "Bērnu rīts 2020", kas notika 7.septembrī, pulcēja vairāk nekā 200 cilvēkus - bērnus un viņu pedagogus no sešiem Rīgas bērnu namiem, kā arī brīvprātīgos un fonda atbalstītājus, informē portāls balticevents.info. Festivāla organizators ir labdarības fonds "Bērnu rīts", kas jau 15 gadus īsteno dažāda veida labdarības pasākumus.

Jaunā mācību gada sākuma svinēšanā piedalījās tādi mākslinieki kā Marija Naumova, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Andris Kivičs, Chaina, Baiba Reine, reperi Nātre, Zutis un Deniss, kā arī iluzionists Robijs Trankalis, savukārt par bērnu un viesu labo garastāvokli gādāja pasākuma vadītāji Edgars Toretto un Roberto Meloni.

“Šī labdarības festivāla mērķis ir vairot bērnu prieku, sākoties jaunajam mācību gadam, tāpēc fonda vārdā sakām milzu paldies visiem atbalstītājiem, pateicoties kuru nesavtīgajai rīcībai šis festivāls šodien varēja notikt. Jau tagad ticam, ka festivāla rīkošana šādā formātā kļūs par mūsu ikgadēju tradīciju,” ir pārliecināta Jaroslava Tomaševiča, labdarības fonda “Bērnu rīts” vadītāja.

Lеvs Berezins
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums