Sašķidrinātās gāzes balonu apkure vai gāzes tvertnes apkure?


Publicitātes foto
Intergaz sašķidrinātās gāzes apkure ar gāzes baloniem Tavai vasarnīcai vai ārpilsētas kotedžai - kā atšķiras no sašķidrinātās gāzes apkures ar gāzes tvertni?

Aizvien vairāk mājokļu īpašnieku mūsdienās zina, ka sašķidrinātās gāzes apkure ir lieliska un ērta centrālās dabasgāzes apkures alternatīva. Tas ir ērts īslaicīgs risinājums tiem mājokļu īpašniekiem, kuri gaida uz īpašuma pieslēgšanu centrālās dabasgāzes maģistrālei, kā arī funkcionāls ilgtermiņa risinājums, jo šī apkures sistēma ir autonoma, droša un funkcionālā ziņā nebūt neatšķiras no dabasgāzes apkures.

Uzņēmums Intergaz saviem klientiem piedāvā divus autonomās sašķidrinātās gāzes apkures veidus – apkuri ar gāzes tvertni un apkuri ar gāzes baloniem. Abu veidu apkure ir ekonomiski izdevīga, ērti nodrošināma, autonoma un videi draudzīga, taču izvēli par labu vienam no apkures veidiem jāizdara atkarībā no apgādājamā objekta un tam paredzētā gāzes katla jaudas. Šoreiz pastāstīsim vairāk par apkuri ar gāzes baloniem un to, kā šis apkures veids atšķiras no apkures ar gāzes tvertni!

Gāzes balonu apkures sistēma: pielietojums un darbība

Lai uzzinātu vairāk par sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes baloniem, pirmkārt, jānoskaidro, kā atšķiras divu sašķidrinātās gāzes apkures veidu pielietojums. Gāzes balonu apkures sistēma ir primāri paredzēta vasarnīcām un nelielām ārpilsētas kotedžām ar gāzes katliem, kuru jauda nepārsniedz 35 kW, savukārt, sašķidrinātās gāzes apkures sistēma ar gāzes tvertni – privātmājām, kurās esošajiem gāzes katliem ir lielāka jauda.

Gadījumā, ja vasarnīcā vai kotedžā uzstādīts gāzes katls, kura jauda ir lielāka, ieteicams izvēlēties sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni, nevis gāzes baloniem. Gāzes katla jauda ir primārais rādītājs, tādēļ, ka katliem ar lielāku jaudu, lai efektīvi darbotos, nepieciešams lielāks gāzeveida fāzes apjoms, nekā tas, ko iespējams sasniegt gāzes balonos.

Kad gāzes balonu apkures sistēma ierīkota, pie vasarnīcas tiek uzstādīts metāla skapis ar sešiem 79 litru gāzes baloniem. Gāzes katls balonos esošo sašķidrināto propāna gāzi izmanto mājokļa apkurei, ūdens uzsildīšanai un ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts. Sistēma sākotnēji izmanto tikai trīs gāzes balonos esošo gāzi, un tikai tad, kad šī gāze iztērēta, sistēma automātiski pārslēdzas uz atlikušajiem trīs baloniem.

Gāzes balonu un gāzes tvertnes sistēma – izmaksu salīdzinājums

Gāzes balonu apkures sistēma pieejama par bāzes cenu sākot no 1450eur, savukārt, sašķidrinātās gāzes apkures sistēma ar gāzes tvertni pieejama par bāzes cenu sākot no 3500eur. Abos gadījumos cena neietver projekta izstrādes izmaksas, gāzes skaitītāju un telemetrijas sistēmu, un uzstādīšanas galējā summa tiek aprēķināta individuāli. Lai aprēķinātu precīzu gāzes balonu apkures sistēmas cenu, iesakām pieteikt kvalificēta Intgergaz speciālista bezmaksas izbraucienu uz objektu. Bezmaksas izbraucienu iespējams pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 1804 vai aizpildot anketu Intergaz mājaslapas sadaļā “Kontakti”.

Ņemot vērā, ka sašķidrinātās gāzes apkure (gan ar gāzes tvertni, gan ar gāzes baloniem) var potenciāli būt arī īstermiņa risinājums (piemēram, gaidot pieslēgumu centrālajai gāzes maģistrālei), Intergaz piedāvā arī ērti pārskatāmu un izdevīgu sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas īzīrēšanas iespēju ar abonentmaksu. Ierīkojot sašķidrinātas gāzes apkures sistēmu ar gāzes baloniem, abonentmaksā ietilps: maksa par ārējās gāzes apgādes sistēmas (skapis + gāzes vads līdz mājai) izmantošanu, ikgadēju sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas tehnisko apkalpošanu, kā arī telemetrijas sistēma, kas ļauj sekot līdzi gāzes atlikumam apgādes sistēmā.

Kāpēc sadarboties ar Intergaz?

SIA “Intergaz” nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu, kā arī sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu.


Publicitātes foto

Ja interesējies par iespēju savam mājoklim ierīkot sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes baloniem, sazinies ar Intergaz! Mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos aprēķinus un piedāvās tieši Tavai situācijai vispiemērotāko risinājumu! Kvalificēta Intergaz speciālista bezmaksas izsaukumu uz objektu iespējams pieteikt pa tālruņa numuru 1804 vai aizpildot veidlapu mūsu mājaslapa.

 

SIA “InterGaz”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums