Tirdzniecības centrs "Spice" pagarina darba laiku


Publicitātes foto
Pēc klientu pieprasījuma un nomnieku balsojuma, sākot no trešdienas, 13.maija, tiek pagarināts tirdzniecības centra "Spice" darba laiks. Gan darba dienās, gan brīvdienās "Spice" būs atvērts 10.00-21.00, savukārt "Spice Home" darba laiks darba dienās un sestdienās būs 10.00-21.00, bet svētdienās 10.00-20.00. Lielveikala "Rimi" darba stundas paliek nemainīgas – 8.00-23.00.

Kad Latvijā tika izsludināts ārkārtas stāvoklis Covid-19 pandēmijas dēļ, lielākā daļa tirdzniecības centru pieņēma lēmumu saīsināt darba stundas, un vairāki nomnieki pilnībā slēdza savus veikalus, lai pasargātu darbiniekus un apmeklētājus no inficēšanās riska. Pēc valdības pieņemtā lēmuma kopš 28.marta lielākā daļa tirdzniecības centru brīvdienās tika slēgti, un darbību turpināja tikai atsevišķi nomnieki – pārtikas, dzīvnieku barības, dārzkopības un būvniecības, optikas un higiēnas preču veikali un aptiekas. Taču, ņemot vērā, ka situācija Latvijā saistībā ar Covid-19 pandēmiju ir stabilizējusies, valdība ir pieņēmusi lēmumu mazināt dažādus ierobežojumus, to skaitā – ļaut tirdzniecības centriem atsākt darbību brīvdienās.

Sekojot atbildīgo iestāžu ieteikumiem, no 13.maija TC “Spice” darba stundas būs ilgākas, kā arī tirdzniecības centrs turpmāk būs atvērts apmeklētājiem visas nedēļas garumā. Gan darba dienās, gan brīvdienās “Spice” darba laiks būs 10.00-21.00, bet “Spice Home” darba dienās un sestdienās būs atvērts 10.00-21.00 un svētdienās 10.00-20.00. Lielveikala “Rimi” darba laiks ārkārtas stāvokļa laikā netika mainīts, un tas klientiem ir atvērts ik dienu no 8.00 līdz 23.00.

Lai gan situācija valstī ir normalizējusies un ierobežojumi tiek mazināti, ņemot vērā to, ka tirdzniecības centros uzturas daudz cilvēku, TC “Spice” joprojām tiks ievēroti dažādi piesardzības pasākumi, lai nepieļautu atkārtotu slimības uzliesmojumu. Pastiprināti tiks veikta saskares virsmu un telpu dezinfekcija, un spēkā paliek aicinājums darbiniekiem un apmeklētājiem ievērot savstarpējo distanci un regulāri dezinficēt rokas ar dezinfekcijas līdzekļiem, kas brīvi pieejami tirdzniecības centra telpās, kā arī citi piesardzības mēri.

Ogilvy PR Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums