Piedāvā nosūtīt ziedus Māmiņdienā ar #paliecmājās brīvprātīgo kustības atbalstu

Tuvojoties Māmiņdienai, brīvprātīgo biedrība "Paliec mājās" piedāvā iespēju attālināti iepriecināt savu mammu, vecmāmiņu vai krustmāti ikvienam, kurš ārkārtas stāvokļa dēļ to nevar izdarīt klātienē. Pieteikumus, sadarbojoties ar vietējiem Latvijas ziedu audzētājiem, biedrības pārstāvji aicina veikt līdz piektdienas, 8. maija, vakaram.

“Brīvprātīgo palīdzības kustība #paliecmājās ir izveidota, lai veicinātu cilvēku savstarpējo sadarbību pandēmijas izraisītās krīzes laikā un arī pēc tam, atbalstot tos, kam tas vajadzīgs visvairāk. Šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ daudziem nav iespēju personīgi apsveikt savu mammu Māmiņdienā, tāpēc vēlamies visas Latvijas iedzīvotājiem palīdzēt šajā situācijā, vienlaikus atbalstot arī vietējos puķu audzētājus,” stāsta biedrības vadītājs Mārtiņš Zeps.

Tāpat ziedus iespējams nosūtīt arī sociālās aprūpes centros mītošajām seniorēm trīs Latvijas pansionātos - Rūjienas Senioru mājā, Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrā “Zemgale” un Gatartas pansionātā Raunas novadā. “Pansionātos jau teju divus mēnešus ir spēkā iemītnieku apciemošanas aizliegums, tāpēc, rūpīgi ievērojot Ministru Kabineta noteikumus, vēlamies iepriecināt vientuļās seniores, kurām nav iespēju šajos svētkos satikt savus tuviniekus, tāpēc aicinām ikdienu izdarīt labu darbu, nosūtot ziedus arī viņiem,” aicina Zeps.

Ziedu pušķi iespējams pasūtīt mājas lapā ej.uz/mamindiena_ziedi un tā cena ir 7 eiro. Par ziedu nosūtīšanu parūpēsies biedrības “Paliec mājās” brīvprātīgie, nodrošinot bezkontakta piegādi.


 

Biedrība "Paliec Mājās
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums