Aicina piedalīties aptaujā par ārkārtējās situācijas ietekmi uz iedzīvotāju finanšu paradumiem


public. foto
Valstī noteiktie ierobežojumi ietekmējuši ne tikai iedzīvotāju ikdienas paradumu maiņu, bet arī likuši būtiski pārvērtēt finanšu plānošanas nosacījumus un ar to saistīto izdevumu ierobežošanu. Lai noskaidrotu ārkārtējās situācijas ietekmi uz cilvēku ikdienas finanšu izdevumiem un iepirkšanās paradumiem, Biznesa augstskola Turība aicina piedalīties aptaujā.

Aptaujas ietvaros plānots noskaidrot, kā mainījies iedzīvotāju finanšu līdzekļu izlietojums ārkārtējās situācijas laikā. Tāpat tiks skaidrots, vai ārkārtējās situācijas laikā mainījušies cilvēku iepirkšanās paradumi internetā, salīdzinot ar periodu pirms tās. Viens no aptaujas mērķiem ir uzzināt, kurās izmaksu pozīcijās ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāji visvairāk ietaupa, bet kurās izdevumi ir palielinājušies.

“Šāda aptauja ir lielisks veids, lai izprastu cilvēku finanšu paradumu mainību ārkārtējās situācijas laikā. Tas palīdz saprast, kuras produktu vai pakalpojumu grupas ir pieprasītākas, bet kuras - kļūst par sekundārām. Zinot sabiedrības vēlmes, arī uzņēmumi var tām pielāgoties, ieviešot nepieciešamos risinājumus savā darbībā,” uzsver Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne Ieva Bruksle.

Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija ir izaicinājums ikvienam no mums, ne tikai noteikto piesardzības pasākumu ievērošanā, bet arī rūpīgi plānojot savus izdevumus, lai spētu atgriezties ierastajā dzīves ritmā pēc ierobežojumu atcelšanas.

Aptauja anketa pieejama ŠEIT. Aptauja veidota anonīmi un tās aizpildīšanai nepieciešamas vien dažas minūtes. Rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums