Nākamnedēļ populārākie vārdi – Raimonds un Lilija

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Raimonds (5995), savukārt no sieviešu vārdiem – Lilija (3820).

No nākamnedēļ kalendārā iekļautajiem vārdiem populāri ir arī vārdi Vilnis (3337), Gints (3259), Liāna (1479), Gundega (1362) un Ziedonis (1027). Savukārt visretāk Latvijā izplatīti tādi nākamnedēļ kalendārā iekļauti personvārdi kā Sigmunds (1), Tāle (7), Klementīne (15) un Zigismunds (39).

Vēl vārda dienu nākamnedēļ svin 921 Zigmunds, 675 Laines, 610 Terēzes, 334 Uvji, 195 Raimondas un 97 Rainas.

Atgādinām, ka Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) mājas lapā www.pmlp.gov.lv ir pieejama Personvārdu datu bāze. Tajā jebkurš interesents var uzzināt, cik personu reģistrētas Iedzīvotāju reģistrā ar konkrētu vārdu, un iepazīties ar teātra kritiķa un personvārdu pētnieka Gunnara Treimaņa pētījumiem par vārda saistību ar personas rakstura īpašībām. Pārpublicējot atsauce uz PMLP obligāta

Pierīga* Ādažu novads, Baldones novads, Carnikavas novads, Garkalnes novads, Ikšķiles novads, Inčukalna novads, Ķekavas novads, Olaines novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Saulkrastu novads, Stopiņu novads, Mārupes novads.

 

PMLP Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums