Kādi bērnu rati ir vispiemērotākie Tavam dzīvesveidam?


Foto: Shutterstock.com
Bērnu rati ir iekārta, kas palīdz atvieglot vecāku dzīvi, kad ģimenē ir ienācis mazais. Lai arī līdz ar bērna piedzimšanu ierastā ikdiena izmainās ļoti krasi, ir tomēr lietas, kas paliek nemainīgas – pāra dzīvesvieta, attālums līdz radiem, iecienītākās pastaigu vietas un mīlestība pret dažādiem hobijiem. Pareizi izvēlēti bērnu ratiņi palīdzēs nepazaudēt iemīļotās nodarbes un saglabāt kontaktu ar Tev tuvajiem cilvēkiem. Kuri ratiņi ir vispiemērotākie Tavam dzīvesveidam, lasi turpinājumā!

Bērnu rati dabas mīļiem

Neatkarīgi no tā, vai Tu dzīvo meža malā un mīli doties pastaigās pa meža taciņām, vai uz Tavu mājokli ved grants ceļš, vai Tev patīk staigāt pa pļavmalu un lasīt ziedus, zāļu tējas un ārstniecības augus, vai arī Tu labprāt dodies izbraucienos uz Latvijas parkiem, Tev noderēs bērnu ratiņi ar lieliem riteņiem. Atšķirībā no parastajiem vai mazajiem riteņiem, kas iekrīt katrā bedrē un “drebina ratus” uz katra kukuržņa, saknes un grants akmens, lielie riteņi nodrošinās līdzenu braucienu un nekratīs ratus tik ļoti, kā to darītu parasto riteņu rati, turklāt Tev būs vieglāk ratus stumt, jo lielie riteņi neiesēdīsies visās mazajās bedrītēs. Ja Tava ierastā pastaigu vieta ir pludmale, liedags vai smilšainas kāpas, izvēlies ratus ar platiem riteņiem, kam ir izteikts protektors – tas palīdzēs vieglāk pārvarēt smiltis. Tomēr jāatzīmē, ka šie rati riteņu svara dēļ būs smagāki.

Sporta entuziastu ratiņi

Ja mīli doties garās pastaigās pa līdzeniem ceļiem, izskriet rīta krosu Mežaparkā pa asfaltētajām takām vai Ziedoņdārzā pa bruģētajiem celiņiem, un gribi turpināt piekopt šādu pat aktīvo dzīvesveidu arī pēc mazuļa ienākšanas ģimenē, izvēlies sporta ratus. Tie ir viegli un ērti gan Tev manevrēšanai, gan mazulim sēdēšanai. Skriešanai vispiemērotākie sporta ratiņi ir ar lieliem riteņiem, jo tie visstabilāk turas pie zemes un mazāk kratās. Tomēr ņem vērā, ka vairums sporta ratu nav piemēroti bērniem no dzimšanas, bet gan no 6 mēnešu vecuma, kad mazais jau droši sēž.


Foto: Shutterstock.com

Ratiņi ceļotājiem

Ja jūsu ģimenes radi dzīvo krietnu gabalu no jums pašiem, un jūs gribat aizbraukt visus apciemot un iepazīstināt ar pašu jaunāko jūsu ģimenes locekli, vai ja Tavi vai partnera vecāki dzīvo citā pilsētā, un jūs tradicionāli katru nedēļas nogali braucat viņus apciemot, vai varbūt Tu mīli ceļot un gribi turpināt nodarboties ar šo hobiju arī pēc mazuļa ienākšanas ģimenē, pievērs uzmanību 3 in 1 ratiem – to sastāvā ir ērts rāmis un 3 dažādas uzlikas:

  • auto sēdeklītis;
  • ratu kulba;
  • sēdrati.

Šis ir vispraktiskākais variants ne tikai ceļošanas faniem, bet arī visiem citiem, kas plāno pārvietoties pa salīdzinoši līdzeniem ceļiem un neaizraujas ar skriešanu un citām sportiskajām aktivitātēm, jo šie rati būs piemēroti gan mazuļa visagrākajam vecumam, kad māmiņa vēl nevarēs nest smagumus, gan pusotra gada-gada vecumam, kad mazulis ērti jutīsies kulbā, gan arī vēlākā vecumā, kad bērnam gribēsies sēdēt un redzēt visu pasauli sev apkārt, un reizēm ļauties snaudai pastaigas laikā (pievērs uzmanību, lai sēdratu atzveltni varētu nolaist guļus pozīcijā!).

Dubultās gaidībās?

Gadījumā, ja Tavā ģimenē gaidāms uzreiz dubults vai pat trīskāršs pieaugums, preces bērniem būs jāpērk 2 vai 3 reizes vairāk, taču šo var neattiecināt uz ratiņiem - bērnu ratu ražotāji ir parūpējušies arī par tik iespaidīgiem ģimenes pieaugumiem, radot ratiņus, kuriem uz viena rāmja var uzlikt 2 līdz 4 sēdratus – ekonomiskāk nekā iegādāties vairākus ratiņus, un praktiski un droši, jo visi bērni atrodas vienā vietā.

Visu veidu bērnu ratiņi viena klikšķa attālumā

Pats izdevīgākais un ērtākais veids, kā iepirkties, esot gaidībās vai ar nupat piedzimušu mazuli, ir interneta veikalā. Ienāc 1a.lv un iegādājies dažādas preces bērniem par izdevīgām cenām! Pie mums ir arī visu veidu bērnu rati – Tu noteikti atradīsi sev piemērotāko variantu. Ieskaties 1a.lv mājaslapā un iepērcies ērti!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums