Populārākā dāvana jaunajā mācību gadā bērniem – drošības pulkstenis

Bērnu drošības pulkstenis kļuvis par vienu no pieprasītākajām bērnu viedierīcēm šajā mācību gadā Latvijā. MyKi Watch un MyKi Touch viedpulksteņi paredzēti bērniem no 4 līdz 10 gadu vecumam un ir nākamās paaudzes ierīces, kas ļauj vecākiem uzzināt viņu bērna atrašanās vietu, kā arī sazināties ar zvanu un īsziņu starpniecību. Viedierīci, kas izstrādāta uzņēmumā Allterco Robotics, patlaban izmanto jau vairāk nekā 100 000 bērnu vairāk nekā 56 valstīs.

Pastiprinātu interesi par bērnu drošības ierīci izrāda gan bērni, gan viņu vecāki. Vecāki novērtē iespēju attālināti sekot līdzi bērna drošībai, redzot viņa pašreizējo atrašanās vietu savā tālrunī vai datorā. Bērni novērtē MyKi sniegto neatkarību – doties uz skolu bez vecāku pavadības, brīvi doties kaut kur kopā ar draugiem un vienlaikus apzināties, ka viņi vienmēr varēs ar saviem vecākiem sazināties. Latvijā šie drošības pulksteņi pieejami telekomunikāciju operatora BITE tīklā.

MyKi – jūsu bērna draugs

Viedpulkstenī ir iebūvēts GPS (Globālās Pozicionēšanas Sistēmas) modulis, ar kura starpniecību, vecāki iegūst informāciju par bērna atrašanās vietu bezmaksas mobilajā lietotnē MyKi Watch. Informācija par bērna atrašanās vietu tiek atjaunināta ik pēc piecām sekundēm. Ierīce var veikt zvanus uz 10 numuriem, kurus vecāki ir reģistrējuši ar lietotnes palīdzību, kā arī nosūtīt balss ziņas un saņemt īsziņas. Vecāki saņem paziņojumus arī tad, ja bērns pārvietojas ar neierasti lielu ātrumu vai noņem pulksteni, turklāt tam ir SOS poga, kuru bērns var izmantot, lai sazinātos ārkārtas situācijās.

Ņemot vērā ārkārtīgi lielo interesi par MyKi Watch, Allterco Robotics sabiedrībai piedāvā arī viedpulksteni MyKi Touch, kuram ir papildu funkcijas, un to izvēlas bērni līdz 14 gadu vecumam. Atšķirībā no iepriekšējā, šim viedpulkstenim vecāki var iestatīt atrašanās vietas un laika periodus, kuros pulkstenim jādarbojas vibrācijas režīmā, tādēļ bērns to var droši valkāt arī skolā, mācību stundu laikā. Tā lokalizācijas tehnoloģija bērna atrašanās vietas noteikšanai izmantot līdz pat 24 satelītiem, Wi-Fi un LBS (uz lokāciju balstītu servisu). Saglabājamo tālruņa numuru skaits ir palielināts uz 20, un tos vecāki uzstāda ar lietotnes starpniecību.

Vieds, māksliniecisks, ērts un krāsains

MyKi pulksteņi ir kompakti un ērti, un to dizains ir ideāli piemērots ikviena bērna rokai. MyKi Watch ir mīksta silikona siksniņa, un bērnu priekam pulksteņi ir pieejami četrās krāsu kombinācijās: zils ar zaļu, sarkans ar zilu, rozā ar dzeltenu un melns ar sarkanu, un tā ekrāns ir nostiprināts ar gumijas aizsargiem smaida formā. Savukārt MyKi Touch ir nepārraujama, mīksta un antibakteriāla silikona siksniņa, un tā ir pieejama divās krāsu kombinācijās: zila ar zaļu un dzeltena ar sarkanu. Pulksteņa siksniņa ir noņemama, un bērniem ir iespēja veidot citas krāsu kombinācijas.

Bērnu viedpulkstenis jau no augusta pieejams arī iedzīvotājiem Latvijā telekomunikāciju operatora BITE tīklā. MyKi Watch komplektā ar SIM karti ar atbilstošu tarifu plānu izmaksā 5 eiro mēnesī, savukārt skārienjūtīgā pulksteņa versija maksā 6 eiro mēnesī.

[u]Par Allterco Robotics: [/u]

Allterco Robotics ir Bulgārijas uzņēmums, kas ir daļa no ALLTERCO holdinga. Uzņēmums ir iesaistīts novatorisku IoT risinājumu un produktu izstrādē. Šobrīd galvenās attīstības līnijas ir divas – MyKi viedās lokalizācijas ierīces, kā MyKi bērnu pulkstenis, un mājas automatizācijas sistēmas. Uzņēmumam ir mērķis paplašināt savu produktu klāstu ar jauniem un novatoriskiem risinājumiem.

 

[u]Par ALLTERCO:[/u]

ALLTERCO Holding ir līderis Austrumeiropas telekomunikāciju nozarē ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mobilo pievienotās vērtības pakalpojumu segmentā (MVAS). Kompānija ir 100% Bulgārijas īpašums, tai ir vairāk, kā 100 darbinieku un biroji Bulgārijā, Rumānijā, Maķedonijā, Singapūrā, Malaizijā, Taizemē un ASV un piedāvā savus pakalpojumus un produktus vairāk, kā 10 valstīs.

ALLTERCO apvieno 12 uzņēmumus. TERACOMM un Teravoice ir līderi pievienotās vērtības telekomunikāciju pakalpojumos, mobilajā mārketingā, SMS piedāvājumos un SMS spēlēs Bulgārijā. ALLTERCO Robotics ir inovatīvu risinājumu kompānija, kas specializējas IoT nozarē. Lielāko daļu Allterco AD grupas uzņēmumu produktus izstrādā un uztur uzņēmuma Bulgārijas birojs.

Holdinga konsolidētie ieņēmumi 2016. gadā pārsniedz 23 miljonus BGN. No 2016. gada 1. decembra Allterco AD akcijas tiek tirgotas Bulgārijas Fondu biržā.

Plašāku informāciju par Allterco Products:

www.myki.watch/touch

www.myki.watch/watch

www.myki.pet

www.shelly.cloud

 

Kristīne Šņepste
Ogilvy PR/ Allterco Robotics PR pārstāve
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana