Ziņas | Latvija | Ģimene, labklājība


Pagatavo pats: trīs gardas dip mērcītes uzkodu galdam

Saviesīga pasēdēšana nav iedomājama bez apetīti rosinoša uzkodu galda, kura neatņemama sastāvdaļa ir arī gardas un bagātīgas dip mērcītes. Ar tām iespējams piešķirt jaunas un interesantas garšas nianses gan dārzeņu, gan zivju un gaļas uzkodām, piemēram, "Rīgas Miesnieks" cūkgaļas nagetiem – atliek vien izvēlēties sev tīkamāko recepti un pagatavot to pašam! Lai smeltos iedvesmu, gaļas produktu zīmola "Rīgas Miesnieks" meistari piedāvā trīs dip mērču receptes, no kurām sev piemērotu atradīs gan pikantāku, gan maigāku garšu cienītāji.

Džeimija Olivera mājās gatavotie zivju pirkstiņi un aromātiskais zirņu biezenis ar piparmētrām

Mājās gatavoti zivju pirkstiņi ir lielisks veids, kā pierunāt bērnus ēst vairāk zivju. Un to pagatavošana nemaz nav tik sarežģīta, ir pārliecināts nenogurdināmais britu pavārs Džeimijs Olivers.

Atklāj labdarības akciju trūcīgu māmiņu jaundzimušo pūriņa atbalstam Latvijas dzemdību nodaļās

TV3 raidījums un vecāku apvienība "Māmiņu Klubs" sadarbībā ar tirdzniecības kompleksu "Spice" atklāj labdarības akciju "Dalies un Samīļo!", kas veltīta trūcīgu māmiņu jaundzimušo pūriņu atbalstam dzemdību nodaļās.

Veikti grozījumi saistošajos noteikumos bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai Rīgas skolu 1. klasēs

2017. gada 16. februārī stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos "Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1.klasē Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs", kas paredz vairākas izmaiņas. Noteikumi pieejami tīmekļa vietnes www.e-skola.lv sadaļā "Skolas".

kim? BĒRNU DIENA 18. FEBRUĀRĪ

kim? Laikmetīgās mākslas centrs aicina vecākus ar bērniem apmeklēt "KIM? BĒRNU DIENU" 18. februārī.

Ģimenes valsts pabalsta par ceturto un nākamajiem bērniem izmaksa

Ģimenes valsts pabalsta apmērs par ceturto un nākamajiem bērniem no 2017.gada ir noteikts 50,07 eiro mēnesī. (līdz šim 34,14 eiro).

"Homburg Zolitude" turpina aizkavēt atbalsta izmaksu bojāgājušo ģimenēm

"Homburg Zolitude" turpina iesniegt sūdzības par tiesu lēmumiem izbeigt tiesvedības pret "Maxima Latvija" un "Tineo" Zolitūdes traģēdijas civillietās, kas balstīti uz pagājušā gada nogalē panākto vienošanos starp "Maxima Latvija", "Tineo" un cietušo pārstāvjiem par atbalsta sniegšanu 100 000 eiro apmērā bojāgājušo tuviniekiem. Par spīti tam, ka jau trīs apgabaltiesas – Kurzemes, Zemgales un Rīgas – ir noraidījušas "Homburg Zolitude" sūdzības, kas paildzinājušas panāktās vienošanās izpildi par pāris mēnešiem, "Homburg Zolitude" turpina iesniegt jaunas sūdzības, tādējādi aizkavējot atbalsta izmaksu bojāgājušo ģimenēm.

VARAM: vecāku līdzmaksājumam par privāto bērnudārzu ir jāsamazinās!

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts uzsver: "Vecāku līdzmaksājumam par privātā bērnudārza apmeklēšanu bērnam līdz 4 gadiem ir jāsamazinās! Tieši to paredz 2016.gada nogalē veiktās izmaiņas bērna izmaksu aprēķināšanas metodikā bērnudārzos. Tas redzams arī detalizēti iepazīstoties ar privāto bērnudārzu izrakstītajiem rēķiniem. Vecāku saņemtie rēķini skaidri apliecina, ka privātie bērnudārzi ir būtiski pacēluši savu pakalpojumu cenas un tam nav nekādas saistības ar metodiku!"

Plānots papildināt Bāriņtiesu likumu

Bāriņtiesu likumu ir plānots papildināt ar jaunu pantu, kurā reglamentēta ziņu apstrāde aizgādnības jomā. To paredz otrdien, 7. februārī, valdības sēdē atbalstītie "Grozījumi Bāriņtiesu likumā", kas vēl jāpieņem Saeimai.

Trīnīšu ģimene no Rīgas domes saņems 4500 eiro pabalstu

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputāti otrdien atbalstīja 4500 eiro vienreizējā pabalsta piešķiršanu ģimenei, kurā piedzima trīnīši. Divas meitenes un puika nāca pasaulē18.janvārī Rīgas Dzemdību namā. Šogad šie ir pirmie trīnīši, kas piedzimuši Rīgā.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja