Ziņas | Latvija | Ģimene, labklājība


Vasaras brīvlaikā Rīgas bērni un jaunieši var piedalīties nevalstisko organizāciju rīkotajās nometnēs

Rīgas bērnus un jauniešus aicina izvēlēties vasaras nometnes, kuras ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālo atbalstu rīko nevalstiskās organizācijas.

Valsts prezidents: bērnu tiesību aizsardzība jāskata ģimeņu atbalsta politikas kontekstā

1. jūlijā Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar centra "Dardedze" un Pārresoru koordinācijas centra pārstāvjiem, lai runātu par izaicinājumiem Latvijas bērnu tiesību aizsardzības un labklājības jomā.

Aptaujā noskaidros rīdzinieku viedokli par RD atceltajām atlaidēm RMS minibusos

SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) sadarbībā ar radio SWH veiks pasažieru aptauju, lai noskaidrotu rīdzinieku viedokli par Rīgas domes (RD) Satiksmes departamenta (SD) pieņemto lēmumu – no 8. jūnija atcelt braukšanas maksas atvieglojumus RMS zili baltajos minibusos.

Ar ES fondu atbalstu attīstīs primārās aprūpes centrus

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu Liepājā, Jelgavā, Iecavā, Ķekavā un Alūksnē pašvaldības varēs attīstīt primārās aprūpes centrus, kur vienuviet būs pieejamas trīs līdz piecas ģimenes ārstu prakses. Pilotprojektu īstenošanai no ERAF pieejami 637 500 eiro.

Tikai 22 % vecāku Latvijā skatās videoemuārus un ir informēti par digitālajām lietām, kas patīk viņu bērniem

Mūsdienu vecākiem ir nepārtraukti jāmācās un jāseko līdzi norisēm interneta tendenču jomā. Tam ir nopietns iemesls — pašu bērni. Ja vecāki nezina, kas ir populārs tīmeklī, viņiem var rasties pārpratumi vai pat konflikti ar bērniem. Izrādās, ne visi vecāki seko līdzi pašreizējām tendencēm tiešsaistē un pietiekami daudz zina par saturu, ko izvēlas viņu bērni.

Atbalsts mājokļa iegādei būs pieejams plašākam ģimeņu lokam

Ministru kabineta 30. jūnija sēdē apstiprināti grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 20. februāra noteikumos Nr. 95 "Noteikumi par valsts palīdzību dzīvojamās telpas iegādei vai būvniecībai", būtiski pilnveidojot valsts palīdzības sniegšanu mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem un radot īpašus atbalsta mehānismus tieši daudzbērnu ģimenēm. Kā zināms, mājokļu garantiju programmas ieviešanu kopš 2015. gada nodrošina Altum.

"Rīgas siltums" šogad jau trešo reizi samazinās siltumenerģijas tarifu

AS "Rīgas siltums" pirmdien, 29.jūnijā, iesniedza izskatīšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) par 11% samazināto siltumenerģijas tarifu.

Par atbalstu jaunajiem speciālistiem

Valdība otrdien, 30. jūnijā, lēma nepieciešamā finansējuma 6 597 401 eiro apmērā piešķiršanu Labklājības ministrijai, lai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra varētu nodrošināt pabalsta jaunajiem speciālistiem piešķiršanu un izmaksu.

Valdība piešķir 8538 eiro pabalstu trīnīšu ģimenei

Ģimenei, kurai šā gada jūnija vidū Rīgas Dzemdību namā piedzima trīnīši, piešķirts vienreizējs pabalsts – 8 538 eiro pēc nodokļu samaksas. Tas nolemts otrdien, 30. jūnijā, notikušajā Ministru kabineta sēdē.

7 ieteikumi tiem, kuri vēlas iegādāties robotizēto zāles pļāvēju

Vairāk kā puse no mūsdienās tirgotajiem zāles pļāvējiem ir roboti. Tie strādā mūsu dārzos dienu un nakti, saulē un lietū, neatkarīgi no tā, vai īpašnieki ir uz vietas vai nav. Un, atgriežoties mājās, īpašnieks var priecāties par kārtīgi nopļautu un skaistu zālienu. Robotizētie zāles pļāvēji ir kļuvuši pieejamāki, efektīvāki – un, kas nav mazāk svarīgi, arī gudrāki!

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums