Oktobrī Parīzē norisināsies "InnoEnergy" pasākums ilgtspējīgas enerģijas jomā "The Business Booster"


public. foto
EIT InnoEnergy, Eiropas lielākais ilgtspējīgās enerģijas inovāciju fonds, rīkos nozares lielāko pasākumu "The Business Booster" (TBB), kas šogad norisināsies no 3. līdz 4. oktobrim, Parīzē, Palais des congrès de Paris. Pasākums šogad tiks veltīts tematikai "Humanising the Energy Transition". Pasākumā ar atklāšanas runu uzstāsies Mērija Robinsone (Mary Robinson), pirmā sieviete prezidente Īrijas republikā un bijusī Apvienoto Nāciju Organizācijas īpašā sūtne klimata pārmaiņu jautājumos.

“The Business Booster” kopā pulcēs vairāk nekā 800 dalībniekus no 40 valstīm, tostarp jaunuzņēmumus, nozares pārstāvjus, finanšu kopienas, politikas veidotājus un regulatorus. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt par vismodernākajām pasaules līmeņa tehnoloģijām, jauniem uzņēmējdarbības modeļiem, investīciju iespējām, apmainīties idejām ar jomas pārstāvjiem, dzirdēt vairāku ekspertu uzstāšanos un paneļa diskusijas, iesaistīties interaktīvās sesijās. “The Business Booster” laikā uzņēmumiem tiks piedāvāta iespēja prezentēt savu biznesa ideju investoriem un nozaru pārstāvjiem.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt no daudzpusēja, iedvesmojošu spīkeru klāsta, kuru starpā ir: Lords Debens (Lord Deben), Klimata pārmaiņu komitejas priekšsēdētājs; Fransuā de Rižī (François de Rugy), Francijas vides ministrs; Ēriks Starks Maskins (Eric Stark Maskin), Hārvarda Universitātes profesors un Nobela prēmijas laureāts; Sairuss Vadija (Cyrus Wadia), kompānijas “Nike” viceprezidents ilgtspējīga biznesa un inovāciju jautājumos; Ambruāzs Fajols (Ambroise Fayolle), Eiropas Investīciju Bankas viceprezidents un Kristela Heidemane (Christel Heydemann), Schneider Electric France izpilddirektore.

 

InnoEnergy pārstāvis Latvijā Viesturs Zeps norāda: “Pasākums “The Business Booster” ikvienam tā apmeklētājam ļaus enerģētikas nozari iepazīt tuvāk – uzzināt dažādas ar nozari saistītas aktualitātes un dibināt biznesa attiecības. Ietekmīgi industrijas pārstāvji, investori, jaunuzņēmumi, tostarp arī no Latvijas, pulcēsies vienuviet, lai kopīgi risinātu ar ilgtspējīgu enerģiju saistītus jautājumus globālā mērogā.”

EIT InnoEnergy izpilddirektors Djego Pavia (Diego Pavia) uzsver: „Pasākums “The Business Booster” ir katalizators inovācijām enerģētikas nozarē, un šobrīd vairāk nekā jebkad mums ir jākoncentrējas uz cilvēka lomu enerģijas pārejā. Cilvēki no visas pasaules ierodas sadarboties, lai atrisinātu lielāko izaicinājumu, ar kādu cilvēce jebkad ir saskārusies. Taču, lai gan tehnoloģiju inovācijas un regulēšana ir būtiska, tikpat būtiska nozīme ir arī radošumam un daudzveidībai, kā arī patērētāju loma, pielāgojoties sekmīgai enerģijai pārejai. Šī gada pasākumā mēs šo nepieciešamību izvirzām kā svarīgāko.”

Pasākuma divu dienu laikā tiks pievērsta īpaša uzmanība piecām tēmām:

  • vajadzība pēc jaunām iemaņām un kompetencēm

  • daudzveidība un radošums kā avots inovācijām

  • patērētāja “gatavības līmenis”

  • profesionālo pircēju (prosumers) nozīme

  • pilsoņu loma

Ar kodu: EARLY BIRD biļetes pasākumam līdz 31. jūlijam pieejamas ar 30 % atlaidi.

 

Par InnoEnergy:

InnoEnergy ir 2010. gadā dibināts un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalstīts inovāciju dzinējs enerģijas ilgtspējas jomā, kas līdzdarbojas un iegulda katrā projekta inovāciju tapšanas posmā. Pateicoties tā dalībnieku tīklam, InnoEnergy nodrošina plašas sadarbības iespējas, savedot kopā izgudrotājus un nozares speciālistus, pētniekus un uzņēmējus, absolventus un darba devējus, kā arī uzņēmējiem paver jaunas tirgus iespējas visā Eiropā. Uzņēmums strādā ar trīs būtiskām inovāciju jomām – izglītību, lai veicinātu izpratni par ilgtspējību un industrijas vajadzībām nākotnes darba tirgū; inovāciju projektiem, lai radītu komerciāli īstenojamas tehnoloģijas, kas sniedz rezultātus klientam; kā arī biznesa attīstības pakalpojumiem, kas atbalsta inovatīvus enerģijas jomas uzņēmējus un jaunuzņēmumus (start-up). Apvienojot visas šīs nozares, InnoEnergy veicina katras jomas ietekmi, paātrina tirgum gatavo risinājumu izstrādi un veido vidi, kurā realizēt inovatīvus risinājumus.

Viesturs Zeps
HUB Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums