Ziņas | Eiropas Savienība


Briselē notiks ES Ārlietu padomes un Vispārējo lietu padomes sanāksmes

6. un 7. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes un Vispārējo lietu padomes sanāksmēs Briselē.

M. Kučinskis: ES valstīm jābūt vienotām gan attiecībā uz Lielbritāniju, gan ASV

Eiropas Savienības (ES) valstīm jābūt vienotām gan sarunās par Lielbritānijas izstāšanos no ES jeb Brexit, gan arī attiecībās ar ASV, piedaloties Eiropadomes neformālajā samitā Maltā piektdien, 3.februārī, norādīja Ministru prezidents Māris Kučinskis.

ES līderi vienojas par deklarāciju cīņai ar nelegālo migrāciju

Eiropadomes neformālajā samitā Maltā, kurā piedalās Ministru prezidents Māris Kučinskis, piektdien, 3.februārī, Eiropas Savienības valstu un valdību vadītāji vienojās par deklarāciju turpmākai nelegālās migrācijas samazināšanai.

Ministru prezidents Eiropadomē aicina stiprināt stratēģiskās komunikācijas spējas

Ministru prezidents Māris Kučinskis, ceturtdien, 15.decembrī, Briselē notiekošajā Eiropadomes sanāksmē aicināja Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājus stiprināt ES stratēģiskās komunikācijas spējas.

Eiropadome vienojas par sankciju pagarināšanu pret Krieviju

Eiropas Savienības valstu un valdību vadītāji ceturtdien, 15.decembrī, Briselē notiekošajā Eiropadomes sanāksmē politiskā līmenī vienojās par ekonomisko sankciju pret Krieviju pagarināšanu.

Francijas prezidenta kandidātu atlasē konservatīvajiem uzvar Fijons

Francijas 2017.gada prezidenta vēlēšanās labēji noskaņoto Republikāņu partiju pārstāvēs bijušais premjerministrs Fransuā Fijons (François Fillon), tā noskaidrojies 27.novembrī notikušajās partijas iekšējās vēlēšanās.

Igaunijas jūras spēku komandieris atkāpjas cigarešu un alkohola kontrabandas dēļ

Igaunijas jūras spēku komandieris Stens Sepers (Sten Sepper) atkāpies no amata pēc tam, kad flotes kuģī atrasts liels daudzums kontrabandas alkohola un cigarešu.

EP aicina uz laiku iesaldēt iestāšanās sarunas ar Turciju

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti vēlas uz laiku iesaldēt sarunas ar Turciju par tās pievienošanos Eiropas Savienībai (ES). Ceturtdien, 24.novembrī, atbalstītajā rezolūcijā EP deputāti norāda, ka jebkurā gadījumā Turcijai jāpaliek cieši saistītai ar ES.

Kaljulaida: Igaunija nebīstas ne migrācijas, ne Krievijas

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) šonedēļ atklātā vēstulē reaģējusi uz Lielbritānijā strādājošajā mediju platformā EurActiv pausto, ka Baltijā valda bailes no migrācijas viļņa un Krievijas.

Igaunijas VID izmeklē nodokļu izkrāpšanu darījumos ar zeltu. Aizdomās turēts arī miljonārs no Latvijas Gombergs....

Igaunijas VID izmeklē nodokļu izkrāpšanu darījumos ar zeltu. Aizdomās turēts arī miljonārs no Latvijas Gombergs.
Igaunijas VID par iesaisti nodokļu krāpniecībā miljonāra Gomberga uzņēmumam arestē 2 miljonus eiro un uzrēķina 700 000.
Gomberga klases biedrs Saskaņas deputāts Pimenovs runājis ar VID par ātrākām PVN atmaksām.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja