Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes Biznesa klubam Saldū

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Saldus novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedalīties LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 9. septembrī, PIKC Saldus Tehnikumā, Kalnsētas ielā 24, Saldū.

Pasākumā, kas šoreiz veltīts Saldus uzņēmēju atklātai diskusijai ar tēmu “Kvalificēta jaunās paaudzes darbaspēka pieejamības nodrošināšana novada ekonomikas uzplaukumam”, atklāšanā ar uzrunām uzstāsies LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris, Saldus novada Domes priekšsēdētājs Māris Zusts un LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs.

“Atbilstoši kvalificēta darbaspēka piesaiste ir izšķiroši svarīga uzņēmumu attīstības nodrošināšanai. Kādi ir reģionālo uzņēmumu izaicinājumi kvalificēta darbaspēka piesaistē un kādus risinājumus varam rast, lai nodrošinātu darbaspēka kvalifikācijas salāgošanu ar uzņēmēju vajadzībām, skaidrosim LTRK Kurzemes Biznesa kluba diskusijā,” norāda LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Kurzemes biznesa klubā plānotas vairākas prezentācijas, tostarp PIKC Saldus tehnikuma direktora vietniece izglītības jomā Kristīne Lieldaudziete dalībniekus iepazīstinās ar prezentāciju par tēmu “Saldus tehnikuma mērķtiecīga sadarbība ar novada uzņēmējiem”, savukārt AS Swedbank Latvija vecākā ekonomiste Agnese Buceniece iepazīstinās ar tēmu “Ekonomikā dziļam kritumam seko strauja atgūšanās. Ko gaidīt tālāk?” Tāpat “NJ Media” vadītājs Niks Jansons biznesa kluba dalībniekus iepazīstinās ar to, kā piesaistīt klientus internetā sistemātiski un attīstīt savu biznesu.

Pasākuma noslēgumā norisināsies paneļdiskusija par tēmu “Kvalificēta jaunās paaudzes darbaspēka pieejamības nodrošināšana novada ekonomikas uzplaukumam.”, kuru moderēs LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris. Diskusijā piedalīsies LDDK Apakšprojekta vadītāja ESF projektam “Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” Sanita Bērziņa, PIKC Saldus tehnikuma Direktora vietniece izglītības jomā Kristīne Lieldaudziete, PIKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktora vietniece praktiskajā mācībā Astrīda Zeile, Liepājas Valsts tehnikuma izglītības metodiķe Andra Ozoliņa, ERGO E.B.F. ražotnes vadītajs Andris Baltausis un LTRK Kurzemes Padomes loceklis, Cannelle Bakery valdes priekšsēdētājs Ivars Skrebelis.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, papildu informācija: santa.eizenarma@chamber.lv | T. 29757233 (Santa)

Programma un reģistrācija pasākumam obligāta tiešsaistē, izmantojot saiti: //www.mitto.me/ltrk-kbk-saldus/pieteikties

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no  uzņēmēju biedrībām) . LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2019. gadā pārsniedza 17,2 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums