Prezentācijas, kas iedvesmo un izglīto Kuldīgas Biznesa kluba pasākumā "Enerģija tavam biznesam"

Tiekoties Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), AS Swedbank un Kuldīgas novada pašvaldības Biznesa kluba pasākumā "Enerģija tavam biznesam", kas notika Kuldīgā, profesionāļi uzstājās ar prezentācijām, lai iedvesmotu un izglītotu uzņēmējus.

Šoreiz Kurzemes biznesa klubs tika veidots kā četru interesantu prezentāciju un diskusiju cikls, lai klātesošajiem dotu gan noderīgus padomus, gan arī iedvesmotu turpmākajiem darbiem. Pasākumu atklāja Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Ar prezentāciju “5 tendences, kas ietekmēs biznesu turpmākajos 5 gados” uzstājās AS Swedbank Uzņēmumu naudas pārvaldības speciāliste Liene Kirma, savukārt LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičš, stāstīja par kompleksā mārketinga praktiskajiem piemēriem un to, kā un kādas biznesa tīklošanas platformas var veicināt uzņēmējdarbību.

"LTRK Kurzemes nodaļa Kuldīgu ir izvēlējusies kā pilsētu un novadu, kurā rīkot Kurzemes biznesa pasākumus ar mērķi izglītot un apmācīt uzņēmējus. Nosaukums "Enerģija tavam biznesam" tika izvēlēts apzināti, jo pasākuma ietvaros uzstājās enerģiski lektori ar kvalitatīvām prezentācijām, kurās tika sniegti pamati un padomi tam, kā uzlabot savu uzņēmējdarbību un tās konkurētspēju. Šāda veida pasākumi ir labs vieds, kā uzņēmējiem sanākt kopā un iegūt kvalitatīvu informāciju par visdažādākajām uzņēmējdarbības jomām un uzņēmēju pieredzi, kā arī veidot biznesa kontaktus, kas bija novērojams šī pasākuma neformālajā vakara daļā, kas notika restorānā Bangert's, kur vēl ilgu laiku pēc pasākuma dalībnieki turpināja aktīvi savā starpā veidot kontaktus," saka LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs.

Par to, kā klienta acīs no pārdevēja kļūt par uzticamu padomnieku iepazīstināja pārdošanas apmācību un konsultāciju uzstājās uzņēmuma “Alpha Partners” vadītājs Guntars Logins, savukārt ar prezentāciju “Bizness bez rozā brillēm” un to, kā sagatavot sava biznesa ekspress analīzi” uzstājās finanšu eksperts ar 15 gadu pieredzi, uzņēmējs Artūrs Geisari. Noslēgumā klātesošie tika aicināti tīkloties neformālā gaisotnē.

 


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2018.gadā pārsniedza 16,75 miljardus eiro. Kopējais pārstāvēto juridisko biedru skaits ir lielāks par 5700.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums