Vēl trīs nedēļas uzņēmējiem no Latvijas iespēja pieteikties EIT InnoEnergy rīkotajām PowerUp! Challenge sacensībām


public.foto
Vēl tikai trīs nedēļas –  līdz 6. martam – Latvijas uzņēmējiem, tostarp jaunuzņēmumiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī strauji augošiem uzņēmumiem jeb scale-ups ir iespēja pieteikties Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) fonda InnoEnergy rīkotajām sacensībām PowerUp! Challenge. 

Šīs sacensības ir piemērotas visos uzņēmuma attīstības posmos. Šī gada sacensību tēmas ir enerģija, mobilitāte, tīrās tehnoloģijas un viedās pilsētas, taču sacensībām ir iespēja pieteikt arī citas idejas.

InnoEnergy ir investors, kas gatavs ar savas profesionālās ekspertu komandas palīdzību sniegt uzņēmējiem atbalstu jaunu tirgu apgūšanā un savu projektu realizēšanā. 

Arī Latvijā vairāki uzņēmumi ir saņēmuši InnoEnergy atbalstu, kā, piemēram, Hygen, Mazzy, Atlant 3D.  Pērn PowerUp! Latvijas finālā uzvarēja jaunuzņēmums Atlant 3D, nodrošinot sev ceļazīmi uz sacensību lielo finālu Krakovā, Polijā, kur, sacenšoties ar 14 valstu labākajiem jaunuzņēmumiem, ieguva otro vietu un 10 000 eiro naudas balvu.

Pēdējo piecu gadu laikā InnoEnergy ir atbalstījis teju 200 uzņēmumus, no kuriem 121 uzņēmums jau pārdod savus risinājumus, kā arī ir palīdzējis tiem piesaistīt ārējo finansējumu 117 miljonu eiro apmērā.  

Jaunuzņēmumi, piedaloties InnoEnergy PowerUp! Challenge sacensībās, sacentīsies par titulu “Gada jaunuzņēmums”. Katras valsts reģionālā fināla uzvarētājs saņems ceļazīmi uz lielo finālu Krakovā, Polijā, kur prezentēs savas idejas plašam ekspertu lokam. InnoEnergy PowerUp! Challenge fināls norisināsies vienā no svarīgākajiem ekonomikas notikumiem Centrāleiropā un Austrumeiropā – Impact'20. Pirmās vietas ieguvējs saņems naudas balvu 50 000 eiro apmērā; otrās vietas ieguvējs – 10 000 eiro apmērā; trešās vietas ieguvējs – 5 000 eiro apmērā. 

Pieteikšanās PowerUp! Challenge sacensībām atvērta līdz 6. martam. Lai pieteiktos, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu mājaslapā: https://powerup.innoenergy.com 

Par InnoEnergy:

InnoEnergy ir 2010. gadā dibināts un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalstīts inovāciju dzinējs enerģijas ilgtspējas jomā, kas līdzdarbojas un iegulda katrā projekta inovāciju tapšanas posmā. Pateicoties tā dalībnieku tīklam, InnoEnergy nodrošina plašas sadarbības iespējas, savedot kopā izgudrotājus un nozares speciālistus, pētniekus un uzņēmējus, absolventus un darba devējus, kā arī uzņēmējiem paver jaunas tirgus iespējas visā Eiropā. Uzņēmums strādā ar trīs būtiskām inovāciju jomām – izglītību, lai veicinātu izpratni par ilgtspējību un industrijas vajadzībām nākotnes darba tirgū; inovāciju projektiem, lai radītu komerciāli īstenojamas tehnoloģijas, kas sniedz rezultātus klientam; kā arī biznesa attīstības pakalpojumiem, kas atbalsta inovatīvus enerģijas jomas uzņēmējus un jaunuzņēmumus (start-up). Apvienojot visas šīs nozares, InnoEnergy veicina katras jomas ietekmi, paātrina tirgum gatavo risinājumu izstrādi un veido vidi, kurā realizēt inovatīvus risinājumus.

InnoEnergy
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums