Aicinām uzņēmējus piedalīties LTRK Zemgales Biznesa kluba pirmajā pasākumā Pļaviņās

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales reģionālā nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Pļaviņu pilsētas pašvaldību aicina uzņēmējus reģistrēties un apmeklēt šī gada pirmo Zemgales biznesa kluba pasākumu, kas notiks 24. janvārī Kriškalnos, 1. maija ielā 6, Aiviekstes pagastā, Pļaviņās.

Pirms Zemgales Biznesa kluba notiks LTRK Zemgales padomes sēde, lai pārrunātu aktualitātes reģionā. Pēc tam par aktualitātēm Pļaviņu novadā stāstīs domes priekšsēdētājs Aigars Lukss, bet pēc tam ar uzrunu par reģionālo reformu uzstāsies Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums. LTRK Politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris stāstīs par biedrības aktualitātēm 2020.gadā.

LTRK viceprezidente Elīna Rītiņa prezentēs LTRK izstrādātos pamatprincipus nodokļu sistēmas evolūcijai, kā arī aicinās klātesošos diskutēt par dzirdēto, lai, apkopojot ierosinājumus, turpinātu darbu pie detalizētāku nodokļu politikas instrumentu izstrādes. “LTRK ir būtiski nodokļu jautājumus izdiskutēt ar uzņēmējiem visā Latvijā, jo viedokļi un situācijas mēdz atšķirties. Aicinām aktīvi iesaistīties un paust idejas, lai kopējiem spēkiem sasniegtu to, ka Latvijas uzņēmējdarbības vide kļūtu konkurētspējīgāka un pievilcīgāka,” saka LTRK viceprezidente E. Rītiņa.

Pēc diskusijas AS Swedbank biznesa klientu apkalpošanas menedžere Linda Hauka stāstīs par piecām tendencēm, kas nākamajos piecos gados ietekmēs biznesu, savukārt dzirdēto kopsavilkumā apkopos pasākuma vadītājs LTRK Zemgales padomes priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Upenieks.

Vakara daļā ieeja ar ielūgumiem, kur ar prezentāciju “Vadītājs un Mileniālis: Kurš gūs panākumus?” uzstāsies īpašs viesis Šveices Institut für Biostruktur-Analysen AG Baltijas pārstāvniecības vadītājs, Sertificētu Structogram® un Triogram® neiropsiholoģijas Master trainer Gatis Ulinskis.

Dalību Zemgales Biznesa klubā iespējams pieteikt, rakstot e-pastu jelgava@chamber.lv. Vietu skaits un ielūgumu skaits vakara pasākumam ierobežots.

LTRK janvāra sākumā noslēdza vienošanos ar AS Swedbank par 38 reģionālo biznesa klubu rīkošanu visā Latvijā, tostarp arī desmit Zemgales biznesa klubiem lielākajās Zemgales pilsētās.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2018.gadā pārsniedza 16,75 miljardus eiro. Kopējais pārstāvēto juridisko biedru skaits ir lielāks par 5700.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli