Tallinā notiks pārtikas nozarē strādājošo uzņēmēju biznesa seminārs

Trešdien, 4.decembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Igaunijā un Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru Latvijas vēstniecībā Igaunijā rīko biznesa semināru Latvijas un Igaunijas pārtikas rūpniecībā strādājošajiem uzņēmējiem ar mērķi veicināt un paplašināt abu valstu uzņēmēju sadarbību pārtikas nozarē. Semināru atklās Latvijas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons.

Pasākuma programmā paredzēta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezentācija, iepazīstinot Igaunijas uzņēmumus ar Latvijas biznesa vidi un tās piedāvātajām iespējām. Tāpat arī plānotas Latvijas uzņēmēju prezentācijas par savu uzņēmumu darbības jomām, sadarbības piedāvājumiem un interesēm, kā arī Igaunijas pārtikas tirdzniecības uzņēmumu prezentācija par pārtikas eksporta iespējām uz Igauniju. Pasākuma noslēgumā tiks organizēta Latvijas un Igaunijas pārtikas nozarē strādājošo uzņēmēju kontaktbirža, dodot iespēju abu valstu uzņēmējiem veidot jaunus kontaktus un pārrunāt jau konkrētas sadarbības iespējas.

Latvijas un Igaunijas pārtikas nozares saista cieša sadarbība un liela abpusēja interese. Saskaņā ar statistikas datiem gan Latvija, gan Igaunija ir viens no lielākajiem otras valsts pārtikas preču importa un eksporta partneriem, kas liek uzņēmējiem apzināt arvien jaunas sadarbības iespējas un strādāt pie jaunu produktu piedāvājumu klāsta.

Biznesa seminārs tiek organizēts LTRK Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “DELBI 2” organizētās tirdzniecības misijas ietvaros..

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2018.gadā pārsniedza 16,75 miljardus eiro. Kopējais pārstāvēto juridisko biedru skaits ir lielāks par 5700.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums