Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs nav apmierināts ar izskanējušajām bažām par Rail Baltica ...

Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs nav apmierināts ar izskanējušajām bažām par Rail Baltica – rīko sēdi jautājuma izskatīšanai

Ņemot vērā izskanējušās bažas par Latvijai nozīmīgā projekta "Rail Baltica" virzību, Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs trešdien, 4. decembrī rīkos sēdi, lai izskatītu šī projekta virzību.

“Jau vairākkārt pēdējā pus otra gada laikā bijuši spēcīgi signāli, kas norāda uz būtiskām labas korporatīvās pārvaldības problēmām un atsevišķu nacionālo interešu lobēšanu projekta “Rail Baltica” virzībā, kas var arī iekavēt vai radīt šķēršļus šī projekta attīstībai. Ignorējot šos signālus, mēs varam kavēt Latvijai tik nozīmīgo investīciju apguvi. Šis nav šauras nozares jautājums, bet gan būtisks jautājums Latvijas izaugsmei un starptautiskajai reputācijai,” atzīst Jānis Vitenbergs.

Tautsaimniecības komisijas vadītājs uzskata, ka pēdējais piliens sēdes sasaukšanā ir triju Baltijas valstu kopuzņēmuma “RB Rail” darbinieku atklātā vēstule, kurā viņi norāda, ka projekts ir kritiskā situācijā sliktas korporatīvās pārvaldības un atsevišķu interešu konfliktu dēļ. Turklāt uz problēmām norāda biežā augstākās vadības un tās komandas maiņa.

Sēdē starp uzaicinātājiem ir Satiksmes ministrija, AS “RB Rail”, SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas” un citi.

Sēde notiks 4. decembrī, pulksten 10.00, Tautsaimniecības komisijas sēžu zālē, Jēkaba ielā 10/12, 409.telpā.

 

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums