Kaspars Ģirģens: patiesās kompensācijas "Latvijas dzelzceļš" valdei ir prātam neaptveramas – KPV LV aicinās skaidrot ...


foto;bdaugava.lv
Kaspars Ģirģens: patiesās kompensācijas "Latvijas dzelzceļš" valdei ir prātam neaptveramas – KPV LV aicinās skaidrot atbildīgo ministru vairāk nekā 600 000 eiro izšķērdēšanu

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītājs un KPV LV Saeimas deputāts Kaspars Ģirģens aicinās valdību veidojošo partiju līmenī pārrunāt jautājumu par VAS "Latvijas dzelzceļš" izmaksāto kompensāciju un algu apmēru tās iepriekšējās valdes priekšsēdētājam Edvīnam Bērziņam un valdes loceklim Aivaram Strakšam. Saeimas Revīzijas komisijai tikko kļuvis zināms, ka tās bijušas nesamērīgi augstas un daudz lielākas nekā iepriekš izskanējis publiskajā telpā.

“Jau vairākkārt kā komisija saskārāmies ar VAS “Latvijas dzelzceļš” padomes mēģinājumiem “noslepenot” izmaksāto algu un kompensāciju apmēru tās agrākajiem valdes locekļiem. Tikko izlabotajās šo amatpersonu deklarācijās ir redzams, ka Edvīnam Bērziņam ir izmaksāts algā un kompensācijā 341 910 eiro, bet Aivaram Strakšam – 286 330 eiro. TĀS IR PRĀTAM NEAPTVERAMAS summas, kas nav jauno politiķu cienīga rīcība, un mēs kā partija vienmēr esam uzstājuši uz taupības ievērošanu! Mēs labprāt uzklausītu ministra argumentus, bet būtu svarīgi, lai līdzīgi gadījumi nākotnē nesekotu. Tāpēc būtiski šo jautājumu pārrunāt ar visiem koalīcijas partneriem,” norāda Kaspars Ģirģens.

Ģirģens norāda, ka šodien pie Saeimas notika mediķu protesta akcija. Vienlaikus pedagogi ir daudzkārt norādījuši uz finansējuma trūkumu, tāpat uz lielāku finansējumu gaida policisti un kultūras darbinieki. Tai pat laikā satiksmes ministram un “Latvijas dzelzceļš” padomei goda lieta ir bijusi svarīgāka par taupību. 

Kaspars Ģirģens
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums