LTRK prezidents A.Rostovskis EUROCHAMBRES delegācijas ietvaros dosies uz ASV; plānotas vairākas nozīmīgas tikšanās...

LTRK prezidents A.Rostovskis EUROCHAMBRES delegācijas ietvaros dosies uz ASV; plānotas vairākas nozīmīgas tikšanās ar politiķiem

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis no 10. līdz 13.septembrim dosies uz Amerikas Savienotajām valstīm, lai kopā ar Eiropas apvienojošās uzņēmēju organizācijas EUROCHAMBRES delegātiem tiktos ar vairākiem ietekmīgiem politiķiem, tostarp tirdzniecības ministru Vilburu Rossu (Wilbur Ross), Eiropas vēstnieku ASV Stavrosu Lambrinidis (Stavros Lambrinidis) un citiem.

Delegācija, kuras sastāvā ir seši pārstāvji, tostarp EUROCHAMBRES prezidents Kristofs Leitls (Christoph Leitl), paredzējusi Vašingtonā tikties arī ar Starptautiskā valūtas fonda galveno ekonomisti Gitu Gophinatu (Gita Gopinath), ASV senatoru Čaku Gresliju (Chuck Grassley), ASV Tautsaimniecības padomes vadītāju Lavrencu Alanu Kudlovu (Lawrence Alan Kudlow) un citiem.

“Būt Eiropas Savienībā un EUROCHAMBRES organizācijā paver dalībvalstīm durvis sarunām ar dažādām pasaules lielvalstīm, tostarp ASV. Eiropas kopējā ekonomikas attīstība ir būtiska gan reģionam, gan arī Latvijai, tādēļ sadarbības saites vajag stiprināt, lai kopā sasniegtu izvirzītos mērķus,” saka A.Rostovskis, piebilstot, ka, jo stiprāki būsim kopīgā darbā Eiropā, jo labāk varēsim strādāt arī pasaulē.

Pēc Vašingtonas apmeklēšanas paredzēts doties uz Ņujorku, kur līdztekus biznesa forumam “Austria Connect 2019”, arī paredzētas vairākas nozīmīgas tikšanās, piemēram, Eiropas Savienības vēstnieku Apvienoto Nāciju organizācijā Jao Vale de Almeida (Joao Vale de Almeida) un citiem.

“Latvija aktīvi sadarbojas ar EUROCHAMBRES un Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kamerām, lai kopīgi realizētu dažādus projektus, piedalītos darba grupās un aizstāvētu savas intereses, lai arī mūsu uzņēmumiem ikdienā būtu vieglāk strādāt un attīstīties,” saka A.Rostovskis, “dalība viņu organizētajās delegācijās uz dažādām valstīm ir būtiska LTRK ikdienas sastāvdaļa, lai tādējādi palīdzētu Latvijas biznesam attīstīties.”

EUROCHAMBRES apvieno 46 Eiropas valstu Tirdzniecības un rūpniecības kameras, tostarp Latvijas, un atbalsta savus biedrus jeb Eiropas uzņēmējus, kā arī to centienos radīt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Eiropas ekonomiskajā zonā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli