LTRK Azerbaidžānā dalīsies pieredzē par ēnu ekonomikas samazināšanu

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes locekle un Politikas daļas vadītāja Katrīna Zariņa dosies uz Azerbaidžānas galvaspilsētu Baku, lai 13.septembrī piedalītos konferencē, kas veltīta cīņai ar ēnu ekonomiku un tās ietekmi uz ekonomikas izaugsmi.

K.Zariņa konferencē “Fight Against Shadow Economy as a Significant Factor of Economic Growth” jeb “Cīņa pret ēnu ekonomiku ir nozīmīga ekonomikas izaugsmes faktors” uzstāsies ar prezentāciju “Uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju loma ēnu ekonomikas apkarošanā: Latvijas piemērs”.

“LTRK sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu jau deviņus gadus rīko konferenci, lai meklētu pēc iespējas efektīvākus veidus, kā cīnīties ar ēnu ekonomiku, kas īpaši aktuāli bija pēc ekonomikas krīzes, kad ēnu ekonomikas indekss pārsniedza 30% no iekšzemes kopprodukta. Ņemot vērā mūsu pieredzi un zināšanas par instrumentiem, kas jāizmanto, lai šo sērgu izskaustu, dalīsimies ar Azerbaidžānas kolēģiem,” saka K.Zariņa.

Zinātniski praktisko konferenci rīko Azerbaidžānas Auditoru kamera sadarbībā ar Azerbaidžānas Nodokļu ministriju un Azerbaidžānas Ekonomistu apvienību. Pasākumā piedalīsies desmit dažādu valstu pārstāvji, lai dalītos ar pieredzi un zināšanām cīņai ar ēnu ekonomiku.


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli