Uzņēmēji Saldū tiksies ar VARAM ministru J.Pūci

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību un banka Citadele 11.septembrī aicina apmeklēt Kurzemes biznesa klubu, lai tiktos ar Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) ministru Juri Pūci un diskutētu gan par administratīvi teritoriālās reformas ietekmi uz uzņēmējdarbību, gan arī pārrunātu uzņēmēju biedrību pieredzi citās pašvaldībās.

Interesenti, iepriekš piesakoties, būs gaidīti profesionālās izglītības kompetences centrā “Saldus tehnikums”, Kalnsētas ielā 24. Pasākumu atklās Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, kā arī LTRK valdes priekšsēdētājs J.Endziņš. Pēc tam ar prezentāciju uzstāsies VARAM ministrs J.Pūce, savukārt uzņēmēji tiks aicināti uzdot ministram sev interesējošos jautājumu.

“LTRK Kurzemes uzņēmēju klubs, kas ik reizi tiek rīkots sadarbībā ar pilsētas novada domi, katru mēnesi notiek citā vietā, tādējādi veicinot uzņēmēju savstarpējo tīklošanos, kā arī praktisku iemaņu apgūšanu noderīgos semināros,” saka LTRK Kurzemes padomes vadītājs Andis Araks, piebilstot, ka šādi pasākumi veicina dažādu problēmu risināšanu, kā arī palīdz vietējam biznesam augt. Ik mēnesi pirms LTRK Kurzemes uzņēmēju kluba notiek arī LTRK Kurzemes padomes sēdes, lai pārrunātu valsts un reģionam aktuālas jautājumus un meklētu labākos veidus, kā ieviest nepieciešamās izmaiņas normatīvajos aktos vai iniciētu citas izmaiņas uzņēmējdarbības vides uzlabošanai.

Ar praktisku lekciju par to kā pārvarēt šķēršļus uz mērķiem uzstāsies “Proctor Gallaher Institute” pašizaugsmes treneris Eižens Leimanis, savukārt pēc tam ar uzņēmēju biedrību pieredzes stāstiem dalīsies Ādažu, Talsu un Mārupes biedrību pārstāvji. Kurzemes biznesa kluba mērķis ir veidot jaunus biznesa kontaktus, lai veicinātu reģiona uzņēmējdarbības vides attīstību.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, pieteikties aicinām šeit: www.mitto.me/ltrk-kbk-saldus/pieteikties. Plašāka informācija www.chamber.lv.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli