Kustība #Atkrāpies! sarunu festivālā "LAMPA" aicinās paust viedokli par ziņošanu

28. un 29. jūnijā Cēsīs sarunu festivālā "LAMPA" Finanšu ministrija (FM) ar pretkrāpšanas kustības #Atkrāpies! aktivitātēm gaidīs visus interesentus, kā arī esošos un jaunus sadarbības partnerus, lai kopīgi vērtētu sabiedrības iesaisti un tās nozīmi, ziņojot vai ceļot trauksmi par nelikumībām un negodprātīgu rīcību. Festivāla laikā Valsts kancelejas teltī "Valsts māja" aicināsim izteikt savu viedokli, izaicināt sevi un draugus zināšanu un veiklības pārbaudēs, kā arī meklēt atbildes godprātības un pilsoniskās līdzatbildības veicināšanai Latvijā.

Piektdienas vakarā plkst.18.30 ikviens aicināts piedalīties dzīvā sarunā “Klusēšana – ne vienmēr zelts”. Kustības #Atkrāpies! un Valsts kancelejas rīkotās sarunas laikā ikvienam auditorijā būs iespēja iejusties dažādās lomās un paust savu “kāpēc”, izmantojot mūsdienu tehniskos rīkus katra kabatā. Iegūtos rezultātus pārvērtīsim sarunā un kopīgi noteiksim izaicinājumus, vērtēsim sabiedrības iesaisti dažādās situācijās un ziņošanas vai trauksmes celšanas nozīmi.

Diskusijā piedalīsies Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu revīzijas departamenta direktore un kustības #Atkrāpies! vadītāja Nata Lasmane, Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta eksperte un viena no Trauksmes celšanas likuma autorēm Inese Kušķe, kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Sabiedrības par atklātību DELNA jurists un projektu vadītājs Jānis Veide. Diskusiju vadīs Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktora vietnieks Mārtiņš Brencis.

Abās festivāla dienās pie Valsts mājas mērīsim drosmi un attieksmi pret ziņošanu un trauksmes celšanu #Atkrāpies! barometrā. Aicinām festivāla dalībniekus paust savu viedokli par to, kas un kāds ir cilvēks, kurš ziņo par negodprātībām.

Pretkrāpšanas kustību #Atkrāpies šā gada sarunu festivālā pārstāvēs FM, Valsts ieņēmumu dienests un Valsts darba inspekcija, kā arī Konkurences padome, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra. Aktivitātes, kurās aicināsim atklāt un diskutēt par godprātīgas rīcības pamatprincipiem un šā gada kustības tēmu – ziņošanu, norisināsies gan piektdien, gan sestdien visas dienas garumā.

Seko mūsu pasākumu norisei arī sociālajos medijos:

Saruna “Klusēšana ne vienmēr zelts”: https://www.facebook.com/events/2375524129160724/.

#Atkrāpies! barometrs: https://www.facebook.com/events/641896512952909/.

Vairāk informācijas par Valsts kancelejas telti sarunu festivālā “LAMPA” Ministru kabineta mājaslapā: https://www.mk.gov.lv/lv/aktualitates/festivala-lampa-sarunas-par-drosmi-piedalisies-24-valsts-iestades.

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums