Izsludina vasaras nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu nevalstiskajām organizācijām


rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina vasaras nometņu organizēšanas finansēšanas konkursu, kura rezultātā tiks piešķirti finanšu līdzekļi vasaras nometņu organizēšanai biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskām organizācijām, kas īsteno darbu ar bērniem un jauniešiem.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt biedrību, nodibinājumu un reliģisku organizāciju līdzdalību bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā, rīkojot bērnu un jauniešu interesēm atbilstošas vasaras nometnes. Šajā konkursā prioritāri tiks atbalstītas atvērtās dienas nometnes.

Vēršam uzmanību, ka kopš 2018. gada 28. decembra spēkā ir jauns “Nometņu organizēšanas finansēšanas konkursa nolikums”

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami RD IKSD tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”. Projekti jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5 līdz 12.aprīļa plkst. 15.00. Vienlaikus projektu pieteikumu elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu sandra.adomaite@riga.lv.

Konsultācijas saistībā ar konkursu var saņemt, sazinoties ar RD IKSD Sporta un Jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galveno speciālisti – eksperti pa e-pastu evija.pelsa@riga.lv, tālrunis 6718138. Līdztekus tam interesentiem ir iespēja apmeklēt informatīvu sanāksmi, kurā varēs saņemt detalizētāku skaidrojumu par konkursa nosacījumiem un iesniedzamo veidlapu aizpildīšanu. Sanāksme notiks 3. aprīlī plkst. 16.00 Rīgas Kongresu nama 214. telpā (K.Valdemāra iela 5). 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli