Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību vadība uzklausīs VARAM ministra kandidāta Jura Pūces redzējumu par reģionālo reformu

Šo piektdien 18. janvārī plkst.10.00 notiks Rīgas plānošanas reģiona (RPR) Attīstības padomes sēde, kurā reģiona pašvaldību politiskā vadība pārunās ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra kandidātu Juri Pūci redzējumu par administratīvi teritoriālo jeb reģionālo reformu. Rīgas plānošanas reģionā ietilpst 30 pašvaldības.

Ar Juri Pūci pašvaldību vadība pārrunās ne tikai ieceri par reģionālo reformu, bet arī tādus jautājumus par plānošanas reģionu attīstības modeli, pašvaldību finanšu izlīdzināšanas modeli, reģionālās attīstības politiku attiecībā uz "Latvija 2030" mērķteritorijām (piekraste, Rīgas metropoles areāls, Austrumu pierobeža).

Savukārt Pārresoru koordinācijas centra vadītāja vietnieks Vladislavs Vesperis iepazīstinās ar Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027. gadam izstrādes koncepciju, mērķiem un prioritātēm. Savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija iepazīstinās ar Reģionālās politikas pamatnostādņu izstrādi.

Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomi vada Carnikavas domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (Jurēvica). Katra no sēdēm tiek veltīta kādai nozīmīgai tēmai reģionā, iniciējot diskusiju ar atbildīgajiem politikas veidotājiem valstī. 

Sēde notiks šī gada 18. janvārī Mārupes Kultūras namā (Daugavas iela 29, Mārupe).

Rīgas plānošanas reģions
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums