Notiks seminārs komersantiem par ES fondu atbalstu energoefektivitātes uzlabošanai ražošanas ēkās

Seminārs notiks š.g. 22. maijā no plkst. 10.00 Ekonomikas ministrijas (Brīvības iela 55, Rīga) 506. telpā. Pieteikšanās semināram klātienē – CFLA mājaslapā, tāpat semināru būs iespējams vērot attālināti tiešraidē CFLA mājaslapā http://www.cfla.gov.lv.

Projektu iesniegumu pieņemšana CFLA notiek no 13. marta līdz 13. jūnijam. Projektu iesniedzēji var būt komersanti, kuriem viena no darbības nozarēm ir apstrādes rūpniecība.

ES fondu atbalsts paredzēts rūpnieciskās ražošanas ēku energoefektivitāti paaugstinošu pārbūves vai atjaunošanas darbu veikšanai, energoefektivitātes paaugstināšanai esošajās ražošanas tehnoloģiskajās iekārtās, kā arī  esošo ražošanas iekārtu aizstāšanai ar energoefektīvākām. Tāpat paredzēts, ka finansējumu var ieguldīt ēku inženiersistēmu atjaunošanā, pārbūvē vai izveidē, sekundāro energoresursu atgūšanai  no ražošanas tehnoloģiskajiem procesiem un atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Vienam projektam maksimālais KF atbalsts ir 1 miljons eiro. KF atbalsta intensitāte ir līdz 30 % no kopējām projekta attiecināmajām izmaksām.

Programmas otrajā atlases kārtā  pieejamais KF finansējums projektu īstenošanai ir  15 373 430 eiro.

Vairāk informācijas – CFLA mājaslapā

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli