LTRK vadība tiekas ar Kurzemes uzņēmējiem Ventspilī

Ceturtdien, 10. augustā, Ventspilī notika Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) vadības tikšanās ar īpaši aicinātiem uzņēmējiem Ventspilī, lai pārrunātu biznesa vides pilnveidošanas iespējas reģionā dažādās nozarēs. Šī ir kārtējā LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba tikšanās un šoreiz organizēta ciešā sadarbībā ar Ventspils brīvostas pārvaldi.

Pasākumā ar uzrunām uzstājās LTRK prezidents Aigars Rostovskis, kā arī ar biedrības aktualitātēm iepazīstināja LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Klātesošo vidū bija savu nozaru vadošie uzņēmēji Ventspils reģionā, pārstāvot tādas nozares kā zivju pārstrāde, ražošana, būvniecība, mežkopības, loģistikas u.c.

Tikšanās laikā klātesošos informēja par aktualitātēm uzņēmējdarbībā, kā arī skaidroja uzņēmēju iespējas iesaistīties biznesa vides un ar to saistīto regulējumu veidošanā. Tāpat dalībnieki varēja piedalīties diskusijā un izteikt viedokli par šī brīža situāciju saimnieciskās darbības organizēšanā, kur galvenais akcents tika likts uz izmaiņām nodokļu politikas jomā, reģionālās attīstības politiku, kā arī konkrētu nozaru eksportspējas stiprināšanu.

“Viena no būtiskākajām sastāvdaļām stabilas uzņēmējdarbības vides veidošanā ir komersantu informētība par nozaru aktualitātēm un izmaiņām tajā, tāpēc šāda veida tikšanās palīdz izprast galvenās problēmas un ļauj rast tām risinājumu. Pateicamies visiem aktīvajiem un uzņēmīgajiem biedriem, kuri caur savu pieredzi un redzējumu stiprina komercdarbības vidi un veicina tās izaugsmi,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

LTRK Kurzemes biedru biznesa klubs izveidots ar mērķi sniegt reģiona uzņēmējiem atbalstu, ieteikumus un rekomendācijas, tādējādi dodot iespēju attīstīties, paaugstināt zināšanas un pieredzi. Kluba organizētajos pasākumos dalībnieki var ne tikai iegūt noderīgu informāciju, bet arī iesaistīties diskusijās un meklēt kopīgus risinājumus uzņēmējdarbības izaugsmei.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2000 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2014.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana