K.Gerhards piedalīsies Rēzeknes novada Uzņēmēju dienā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards svētdien, 2017. gada 19. martā piedalīsies Rēzeknes novada Uzņēmēju dienā, kas notiks Rēzeknē, Latgales vēstniecībā Gors.

„Latgale ir bagāta ar savu kultūru, valodu, īpašo garu, un tās ekonomiskā attīstība uzrāda milzīgu potenciālu. Veidojot Latgales speciālo ekonomisko zonu, izstrādāti īpaši labvēlīgi nosacījumi, lai piesaistītu ieguldījumus uzņēmējdarbības infrastruktūras attīstībai un radītu darbavietas. Rēzeknes speciālā ekonomiskā zona ir apliecinājums, ka tas ir efektīvs instruments, lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību. Latgalei ir visas iespējas stabilai un ilgtspējīgai attīstībai,” uzsver ministrs.

Latgales speciālās ekonomiskās zonas robežas noteiks tās pašvaldības, kuras veidos speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi. Tajā darbosies uzņēmēji, kuri varēs saņemt uzņēmumu ienākuma nodokļa un nekustamā īpašu nodokļa atlaidi 80% apmērā no aprēķinātās nodokļu summas.

Dienas noslēgumā ministrs sveiks konkursa Rēzeknes novada uzņēmums uzvarētājus - uzņēmējus, kas snieguši būtisku ieguldījumu novada attīstībā. Balvas tiks pasniegtas deviņās nominācijās – Gada jaunais uzņēmums, Gada amatnieks, Gada ģimenes uzņēmums, Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs u.c.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana